Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205539 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #900 -: Октомври 10, 2016, 02:57:55 pm »
Значи при съвпад на Уран с ДЦ,при което ще е в опозиция на АЦ-да очаквам и Личностна трансформация така ли?

Предполагам по-скоро ще ти се прииска да разчупиш статуквото по някакъв начин. Така си тълкувам ингреса в 5 и 6 домове - период от около 14г, които са ми били по-съзнателни и ги помня :)

Съпругът ми имаше 3-годишна връзка с мен, планиран брак и планирано дете. Изведнъж го стегнаха оковите в брака.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #901 -: Октомври 10, 2016, 02:59:31 pm »
Яя, не знам каква програма ползваш, но данните въобще не съвпадат с това, което казваш. Уран ти стъпва в 6 дом през 2011г, а дирекционно Слънце е върху Луната ти през 2008. За транзитите няма да коментирам.

Както и да е - включих се, защото преди няколко дена аз ти обяснявах за дирекциите и смятам, че наистина е така. Но ако на теб ти харесва да е само на транзити, няма проблем.

Хепсън, при раздялата с мъжа ми Уран беше по средата на 5д - късно лято и есента на 2007г. Тогава на него му е бил на К7.
6д го обсъдих като пример за работата, щото пример личен за 7д все още нямам ;)

Ква програма... никаква - карам на астро.ком, затова не виждам точните аспекти понякога :)))

А, и още нещо, смених работата през 2012 по време на ураново ретроградие -  НЕ ГО ПРАВЕТЕ :)))) в натала ми също е ретро
« Последна редакция: Октомври 10, 2016, 03:03:05 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #902 -: Октомври 10, 2016, 03:00:03 pm »
Мъжете все ги стяга някъде, с Уран или без Уран.  :57:

Някои и със/от Сатурн ги стяга.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Транзити на Уран
« Отговор #903 -: Октомври 10, 2016, 03:05:21 pm »
И при моят развод Уран ми се мотаеше в 5 дом-влюбих се в друг мъж,но той не беше причина за развода,а просто съвпадение...това беше в интервала 2005г-2007г...Горе-долу,като при YAYA...

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #904 -: Октомври 10, 2016, 03:05:27 pm »
Хепсън, при раздялата с мъжа ми Уран беше по средата на 5д - късно лято и есента на 2007г. Тогава на него му е бил на К7.
6д го обсъдих като пример за работата, щото пример личен за 7д все още нямам ;)

Ква програма... никаква - карам на астро.ком, затова не виждам точните аспекти понякога :)))

А, и още нещо, смених работата през 2012 по време на ураново ретроградие -  НЕ ГО ПРАВЕТЕ :)))) в натала ми също е ретро

Значи объркваш събитията с транзитите. Не гледай къде стои символа на планетата, а виж на какъв градус е ....

Когато си сменила работата дирекциите са тези, които ти описах. А когато си се разделила, тези които ти описваш.

Днес ми е тройно критичен ден   :91: :d030: :91: :d030:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #905 -: Октомври 10, 2016, 03:11:53 pm »
Днес ми е тройно критичен ден   :91: :d030: :91: :d030:

Не само при теб. Предполагам е заради квадрата на Мерк/Юпитер към Марс.
Квото кажа, се разбира наобратно. Май трябва да затворим дюкяна и да си кютаме кротко някъде самички  :85:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #906 -: Октомври 10, 2016, 03:12:37 pm »
С такова впечатление съм останала:

Новата му връзка започна при такъв транзит, пък още са заедно. Говоря за начало около 2008/9г.
К8 в Овен, има само Хирон там. Марс в 11д Лъв в квадрат със Слънце малко преди К3

Ок, Ок :) Не разбирам искаш да опровергаеш теза или търсиш отговор защо те са още заедно?

Втората ми връзка започна при същия транзит и продължи 8 години. Въпреки, че изглеждахме много щастливи, взаимоотношенята не бяха наред.
Имам основания да се съмнявам, че връзка започнала при този транзит е бомба със закъснител. Много вълнуваща, обещаваща, но както идва изненадващо и необичайно, така си и отива. И така като се замисля, основния препъни камък е въпросът за личната свобода.  Ти сигурна ли си, че връзката им е силна и стабилна?

Да поясня, че нямам желание да разведа/разделя всички хора, започнали връзка при същия :)

Ако Уран в натала на бившия ти мъж още не е стигнал до натален Хирон, наблюдавай какво ще се случи тогава, понеже както ми описваш картината той е в опозиция на Слънцето му.


Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #907 -: Октомври 10, 2016, 03:22:37 pm »
в природата някой мъжки се бият помежду си за женската,а други се бият за това,което иска женската
красотата е в очите на гледащият :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #908 -: Октомври 10, 2016, 03:26:32 pm »
Ок, Ок :) Не разбирам искаш да опровергаеш теза или търсиш отговор защо те са още заедно?

Втората ми връзка започна при същия транзит и продължи 8 години. Въпреки, че изглеждахме много щастливи, взаимоотношенята не бяха наред.
Имам основания да се съмнявам, че връзка започнала при този транзит е бомба със закъснител. Много вълнуваща, обещаваща, но както идва изненадващо и необичайно, така си и отива. И така като се замисля, основния препъни камък е въпросът за личната свобода.  Ти сигурна ли си, че връзката им е силна и стабилна?

Да поясня, че нямам желание да разведа/разделя всички хора, започнали връзка при същия :)

Ако Уран в натала на бившия ти мъж още не е стигнал до натален Хирон, наблюдавай какво ще се случи тогава, понеже както ми описваш картината той е в опозиция на Слънцето му.

А, ти пък... говоря така, но нямам никаква представа какво им се върти в къщата. Дали са щастливи или не, не знам. Само имах предвид, че при К7 той се промени, в резултат на окето аз го напуснах, после той започна връзка с друга и, въпреки че началото на връзката е при тр Уран в 7д, все още са заедно.
Е, права си - може да има изненади при съвпад с Хирон и да, приблизително му е в опозиция на съвпада Слънце/уран. Но той е Скорпион със съвпад на Луна и Сатурн и АЦ Дева, ще стиска зъби и ще търпи заради хората :)
Но да, казвал ми е, че ако на някои тревата на отсрещния бряг на реката им се вижда по-зелена, на неговия бряг няма никаква трева и търпи заради децата. Но, негова работа, аз отказах да се събираме пак.
Чакам си моят транзит на Уран през 7д да видим къде ще ме изплющи :))) че Уран ми е У4, а на К7 ми е Луната. Тя пък, милата, с опозиция на Плутон и с голям огнен тригон. Ще фърчи заря....
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #909 -: Октомври 10, 2016, 03:34:01 pm »
Делфи,добре го е казала,който търси при тр.уран през 7 дом,стабилност, сигурност,спокойствие във връзка съществуваща или новосъздадена е обречен на изненадващ обрат
който търси екшън,постоянна промяна,вълнения,сърцетуп,сътресения,емоционално-асансьорни движения нагоре -надолу ще си живучка като във "Войната на семейство Роулз",там няма хепи енд,но всеки натал различно откликва на урановите енергии,най-зле са сатурново - плутоновите,който губят контрол и власт ,отнема им се планираният с години напред живот с революция наложена отвън

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #910 -: Октомври 10, 2016, 03:38:59 pm »
но всеки натал различно откликва на урановите енергии,най-зле са сатурново - плутоновите,който губят контрол и власт ,отнема им се планираният с години напред живот с революция наложена отвън

Обикновено сатурново-плутоновите, за да се застраховат /правят го несъзнателно/, се обграждат предимно със сходни типажи - яко фикс, сатурнови доминанти, като знаци - Скорпион, Телец, Козирог. Кардинално-мутабелни типажи са с ограничен достъп до заблатени води, защото имат свойството да разчупват статуквото, да носят полъха на промяната и се преценяват като "рискови".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #911 -: Октомври 10, 2016, 03:49:06 pm »
и да си здраво стъпил на земята,все ще качиш я на самолет,я на ракета,делтапланер,скок с бънджи,за някой и виенското колело е високо рисково,
губиш земното притегляне,не тежиш на мястото си,пък аз се измъвам да изгубя тегло с диети
 :-\ ужаса те разтриса ,разтреперва, като една от най-силните човешки емоции , виновника е уран
« Последна редакция: Октомври 10, 2016, 03:52:10 pm от strelicka »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #912 -: Октомври 10, 2016, 03:55:58 pm »
Чакам и аз моето виенско колело върху Венера, ще видим.  ;D

Но Венера е всичко, което ценим и харесваме. Кой знае, може да има обрат и в приятелствата, вече усетих такъв полъх с поредния сатурнов типаж /но пък кардиналка/ - приятелство до едно време, докато не се появи мъж, оттам нататък започват параноите.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Уран
« Отговор #913 -: Октомври 10, 2016, 04:00:34 pm »
Радиоактивни отпадъци също :D Да разбирам ли, че марс е в рак, съвпад с асцедента и Сатурн в рак?

Точно така, Terry :72:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Уран
« Отговор #914 -: Октомври 10, 2016, 04:00:47 pm »
Разчепкали сте го уран, ама май не можем да му хванем всичките проявления.

Аз се омъжих, когато уран беше в 7ми дом, в съвпад с марс. Уран управлява 7ми дом и се намира в четвърти. Бракът беше стабилен, и сатурнов както го наричате. Реших да се развеждам когато уран направи съвпад със слънцето в 8ми дом (респ. квадрат с луната). Та аз самата го разклатих този брак - как се вижда, че уран няма да дойде отвън, а отвътре на човека? :012:

При съвпада на уран с венера в 9ти дом (той стана ретро в точния градус) направих най-дългото и далечно пътуване в чужбина, в страната, за която винаги съм мечтала. Доста буквално проявление, нали :)
Сетих се да уточня, че уран е диспозитор на марс във водолей, който управлява 9ти дом и е в точен секстил с венера т.е. транзитния уран правеше секстил с У9
« Последна редакция: Октомври 10, 2016, 04:02:47 pm от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.