Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205475 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Транзити на Уран
« Отговор #345 -: Януари 30, 2015, 10:54:07 pm »
тр. Уран У6 в 4 съвпад с н. Луна в 8ми У11 -
една приятелка сега ми се обади. Преживяла е най-стресиращия полет със самолет преди малко. Пътува от Варна за София и самолета попада в силна турболенция за 15 мин. Преживяването е било кошмарно, мислила си е ,че ще се разбият. Всички се радвали и ръкопляскали на пилота след приземяване.  :o

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #346 -: Януари 31, 2015, 09:43:07 am »
Турбуленцията е опасна за хората, не за самолета
Винаги се пляска при приземяване

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #347 -: Януари 31, 2015, 10:12:25 am »
тр. Уран У6 в 4 съвпад с н. Луна в 8ми У11 -
а как тр Уран е в 4д и прави съвпад с Луната в 8д??

иначе твой 6д е 8д на приятелката, така че споделеното преживяване за нея отговаря на транзита- тр Уран съвпад Луна У11 в 8д и квадрат нат Уран У6

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Транзити на Уран
« Отговор #348 -: Януари 31, 2015, 01:54:10 pm »
а как тр Уран е в 4д и прави съвпад с Луната в 8д??

иначе твой 6д е 8д на приятелката, така че споделеното преживяване за нея отговаря на транзита- тр Уран съвпад Луна У11 в 8д и квадрат нат Уран У6
транзита на Уран е през 8ми дом, а натално е У6 в 4ти дом. Не намирам връзката с 4ти дом, освен, че като звънна и си бях вкъщи. Според мен нещата са се развили благополучно, защото по натал двете планети са в тригон. Аз за миг се поставих на нейно място и ми стана много гадно. Сигурно е голям шок. Не самата ситуация, а силата й.
« Последна редакция: Януари 31, 2015, 02:28:53 pm от ini »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #349 -: Януари 31, 2015, 02:08:58 pm »
транзита на Уран е през 8ми дом, а натално е У6 в 4ти дом. Не намирам връзката с 4ти дом, освен, че като звънна и си бях вкъщи. Според мен нещата са се развили благополучно, защото по натал двете планети са в тригон. Аз за миг се поставих на нейно място и ми стана много гадно. Сигурно е голям шок. Не самата ситуация а силата й.
твоят 4д е производен 6д за нея, а твоят 6д е неин 8д, броено от 11д на приятелите

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Транзити на Уран
« Отговор #350 -: Януари 31, 2015, 02:30:46 pm »
твоят 4д е производен 6д за нея, а твоят 6д е неин 8д, броено от 11д на приятелите
Благодаря. Така излиза още по-точно. Тя беше в командировка тук във Варна и на връщане..

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #351 -: Януари 31, 2015, 02:49:03 pm »
Минавал ми е през Слънцето и Венерата в 5-ти дом през ранния ми пубертет и спомена, който ми остана от него са няколко нелепи инцидента, които ми счупиха някоя друга кост. Включително и блъсване от кола. През 6-ти дом пак имах няколко инцидента, които завършиха със счупени кости. Когато ми транзитираше през 6-ти бях почнала работа за сефте и докато напусне 6-ти дом за една година смених 5-6 работи. Най-забавно беше обаче когато ми беше върху Слънцето и Венерата-доста експериментирах с външния си вид. Боядисах се за сефте на 12 години и постоянно си сменях цвета на косата-черно,червено,русо,патладжан, на кичури. Майка ми беше ужасно либерална. Имах на ушите си 10 обици-7 на лявото и 3 на дясното ухо. Пробих си и носа и веждата. За пръв път се подстригах късо-а ла гарсон. Майка ми беше страхотна тогава-заедно си пробивахме носовете и ушите. Като станах на 15 свалих всички обици от ушите си, а като станах на 22 свалих и обицата на веждата. Боядисах се в червено и съм си така от 7 години вече. Хубаво е когато човек намери себе си.  :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Уран
« Отговор #352 -: Януари 31, 2015, 07:46:16 pm »
а на 40 г. върху слънцето в 10 ти как ли ще ми повлияе  :017: нямам никакво намерение да променям нещо във външността си. вече съм наясно какво ми отива, и какво-не.

точният тригон на тр. уран с луна по коледа ми донесе нови телевизор и смартфон.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #353 -: Януари 31, 2015, 10:11:29 pm »
а на 40 г. върху слънцето в 10 ти как ли ще ми повлияе  :017: нямам никакво намерение да променям нещо във външността си. вече съм наясно какво ми отива, и какво-не.

точният тригон на тр. уран с луна по коледа ми донесе нови телевизор и смартфон.

Цитат
как ли ще ми повлияе   

Ти ще влияеш.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Транзити на Уран
« Отговор #354 -: Февруари 12, 2015, 08:48:49 am »
уран отново ми се разхожда по ДЦ то и опозиционира у4,5 и У3,6 от 1ви и 12ти дом/. чувствам се буквално като тинейджър - налага се да отстоявам себе си и позициите си във връзките - партньорски,служебни, семейни, роднински, приятелски...това носи напрежение, но и вътрешно удволетворение. чувствам се готова, макар и тъжна, да изключа от живота си хора, които са били важни за мен много време, но отказват да ме приемат, ако не отговарям на очакванията им. уран ми е У5.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #355 -: Февруари 12, 2015, 08:54:09 pm »
уран отново ми се разхожда по ДЦ то и опозиционира у4,5 и У3,6 от 1ви и 12ти дом/. чувствам се буквално като тинейджър - налага се да отстоявам себе си и позициите си във връзките - партньорски,служебни, семейни, роднински, приятелски...това носи напрежение, но и вътрешно удволетворение. чувствам се готова, макар и тъжна, да изключа от живота си хора, които са били важни за мен много време, но отказват да ме приемат, ако не отговарям на очакванията им. уран ми е У5.
В работата сме длъжни поне през повечето време да сме това,което се очаква от нас.  ;) На другите не е задължително да им угаждаме .  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #356 -: Март 06, 2015, 10:04:28 pm »
Сетих се за една случка,която не е събитие от онзи ден сутринта.Сетих се,защото сънувах повторението и и пак се шокирах.  :57:
Преди съм ви писала за един тронов Марс,който е неаспектиран в 4Д,в съвпад с Венерата ми,а Слънцето му е в Телец.Този мъж по принцип е много невъзпитан и невъздържан,но като ме види съвсем го хваща щръклицата.Прави ми много неприлични предложения и въобще не се свени и церемони да е по-деликатен и да спазва етикета.Стотици пъти съм му правила забележки по всички възможни тактически начини,които знам,но той не отбира.Добре че му поисках данните и видях,защо е толкова луд и го разбрах.Та този елемент онази сутрин ме нападна в гръб и ми говореше в косата най-безочливо....не мога да го напиша тук.И ме целуна.Значи той е единственият,който изобщо не го е страх от мен и,а може да се каже,че в йерархията е под мен.
Истината е,че нямаше да се замисля за него,ако заемаше висша позиция,но не ми е престижна връзка с него. ;)
Транзит Уран съвпад с Марс У4.Съкръщават дивака.Вече ми липсва :o
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #357 -: Март 06, 2015, 11:39:19 pm »
Ти пък
Да не се окажеш прилепчиво садо-мазо

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #358 -: Март 07, 2015, 11:30:47 am »
Ти пък
Да не се окажеш прилепчиво садо-мазо
Не,само приемам хората за даденост и някой като изчезне в първия момент чувствам липса.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Уран
« Отговор #359 -: Март 07, 2015, 05:35:19 pm »
И при други с овнешки акцент съм забелязала това. Обичат те най-силно, когато не си даденост, няма те. Но станеш ли сигурен, тогава се държат калпазански. Вие искате да се борите, за да притежавате. Спечелите ли битката, идват нови сражения на хоризонта, които са ви по-интересни. Намеси ли се и Уран по натал и транзити, тогава сте чудо невиждано.  :85:
А ако сте и малко наплутонени - склонни към маниакалност, загубите направо ви правят опасни.

Умеете да вървите по пътя си, но припадне ли ви възможност, водите си битката за връщане на обекта на чувствата отново.
Поне мой опит е такъв. Спасението е вечно да ви пари под дупето и нещо да ви напомня, че другите не са даденост и всеки миг могат да изчезнат по своя воля. Тормоз за вас само!  :P :P :P Иначе сте хулигани.

Уран в началните градуси на Овен ми строви живота. Сега се ядва малко повече, поне ни тресе със седмодомието на етапи.

В 3 градус на Овен направи съвпад с Меркурий на моето Овне, който се намира в 5 дом и упр 8 и 11. И опозиция с мой Меркурий, който е у5,у8 и се намира в 8 дом. Ай, каква циганска любов беше, колко събирания, раздели, желание за свобода и от двете страни. И маниакалност - пак от двете. А колко истерии имаше - словесни. Всичко беше разтърсващо по 5 дом. И за двамата. На 8 дом ни се отразяваше добре. Много ураничен период. Пък пущината и по натал има своите позиции, по натура сме уранясали.
Сега е малко по-добре с неговата уранова опозиция и моята опозиция към Слънцето. Ядва се някак. Уранясванията са забавни, не така като късо съединение, както беше в аспектите към Мерковете ни. На Овнето му предстои съвпад на Уран с двете светила, тогава сигурно няма да е лесно за него също. А на мен ще ми опозиторне Сатурна и Плутона по това време. Поне точните аспекти към Слънцата ни са в различно време, че иначе нямаше да се трае.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.