Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 147817 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #795 -: Април 18, 2021, 06:09:13 pm »
Ще имаш и про Венера върху Слънце и май се засичат с транзитен Плутон върху Венера.
Прекалено любовно ще ти е, за да мислиш за болести и безсмъртие :D
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #796 -: Април 20, 2021, 02:53:34 pm »
art7ess, лоши аспекти наистина, но пък възлите догодина излизат от близнаци и ще емнат с кармичните уроци телците като мен.  ;D Мисля, че тогава е възможно да се успокоят нещата при теб, нищо, че аспектите на тежките планети няма да са се разпаднали, а и прогресивната Луна все още ще е в 6-ти дом. И аз съм натално с Плутон там и колкото и да е лоша картата ми, и колкото и болежки да са ми минали през главата, той и Сатурн, който е незле аспектиран като него, вярно дават жилавост някаква и сравнително бързо възстановяване. Имаш далеч по-добре поставени планети от мен, а аз поне до 41г. съм го докарала, та и ти ще можеш, че и повече даже.
Скорошно оздравяване ти желая!  :) И не се тревожи за детето, още си млада, пък и нещата са лечими и определено имаш времето, за да свършиш и тая работа! Със СЛВ в 10-ти дом обаче май не трябва да градиш семейство, а кариера, но ти пожелавам от сърце и първото! :-*

P.S. Колкото повече те чета, толкова повече съм с усещането, че може да сме рода по някоя линия ;D И двете жадни за любов и деца, и двете с хормонални проблеми и кофти аспектирани планети към момента, и двете рисуващи...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #797 -: Април 24, 2021, 10:35:27 am »
^ :-*

Назначиха ми лечение (което най-често уврежда сърцето и отключва психични разстройства), чудя се да изчакам ли да премине пълнолунието преди да го започна? Мнения?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #798 -: Април 24, 2021, 11:36:20 am »
Ех, Арт 💙🕊️
Кураж! ☕🌞

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #799 -: Април 24, 2021, 11:48:31 am »
Не е лечение, нещо, което уж, за да излекува едно наврежда на две други .Това е противоречие. Звучи ми, като алтернативно лечение на запек с музика-безхаберие някакво. Търси друг път, че ако поврежда психиката, какво да чакаме занапред, освен още физически манифестации на болести в тялото? Търси друг доктор.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #800 -: Април 24, 2021, 12:16:00 pm »
Няма друго лечение, мога да не го лекувам и да чакам да порасне, да изгубя зрението си и да започне да бута нещата в главата ми. Големите ги махат оперативно.
В момента шансовете за трайно излекуване са добри, просто съм чувствителна към лекарства и не знам как ще ми понесе.
//докторът ми е чудесен, повечето изписват това лечение доживот, защото не им се занимава, с което отписват всякакви възможности за деца.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #801 -: Април 24, 2021, 07:12:33 pm »
^ :-*

Назначиха ми лечение (което най-често уврежда сърцето и отключва психични разстройства), чудя се да изчакам ли да премине пълнолунието преди да го започна? Мнения?
Art,незная какво е това заболяване,което имаш,но според мен след пълнолуние е по-добре,ако трябва повече да не расте-при намаляваща Луна.
Ако започнеш лечение при растяща,все повече ще се увеличава продължителността на лечението,или необходимостта от такова.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #802 -: Април 25, 2021, 09:27:22 am »
И моята логика е такава.
Благодаря ти от сърце, Сафо! :-*

//Бекa, <3, всичко ще бъде наред))

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #803 -: Април 27, 2021, 07:29:27 pm »
Назначиха ми лечение (което най-често уврежда сърцето и отключва психични разстройства), чудя се да изчакам ли да премине пълнолунието преди да го започна? Мнения?
Плутон над много слънца е минал, включително и над моето през 80-те, пък едва ли всички са се гътнали от болести. Но не трябва да се пренебрегва Нептун, който е в квадрат с Марс съУ6, както и опозицията на тр. Марс в Близнаци (белите дробове). Плутон по дирекция обаче е върху Марс, но това е свързано повече с емоциите, аспектът освобождава мощна енергия и сила, способност за преодоляване на всякакви препятствия и т.н.
Голямата ми дъщеря е родена месец след тебе и е с АС в Близнаци, миналата година 6м се лекува от анемия, за трети път ѝ се случи, през 2013г също боледува, през зимата на 2001г също, при нея К6 е в Скорпион, Плутон и Марс управляват 6д, двете планети са на трон по знак и в секстил.
При теб К6 е във Везни, слабите места в здравето са по този знак- бъбреци, нерви (вестибулара), по Скорпион като заключен знак в 6д са скрити, неявни заболявания, като репродуктивни органи, отделителна с-ма, но в крайна сметка децата са Божа работа, не ги мисли отсега.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #804 -: Юли 18, 2021, 01:40:23 pm »
Кулминация Слънце- Плутон в 25 * Рак- Козирог.
Тук, 99% от съфорумците, съвсем явно и открито се обявяват за Плутонианци.
Какво се случва сега ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #805 -: Юли 18, 2021, 03:24:12 pm »
Кулминация Слънце- Плутон в 25 * Рак- Козирог.
Тук, 99% от съфорумците, съвсем явно и открито се обявяват за Плутонианци.
Какво се случва сега ?  ;)
Слънце на дирек.асц,Плутон на дсц.Какво да се случва,манипулират ме отвсякъде.
На една позната мъжа и се самоубил.(бившия)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #806 -: Юли 18, 2021, 07:22:42 pm »
Кулминация Слънце- Плутон в 25 * Рак- Козирог.
Тук, 99% от съфорумците, съвсем явно и открито се обявяват за Плутонианци.
Какво се случва сега ?  ;)
Не съм Плутонианка, но:
Върху Слънцето ми (у4).
Майка ми, която напусна баща ми, дома и семейството преди вече много години (не съм сигурна, но мисля - 9-10), си прави равносметка и иска пак да се събират.
//най-странното е, че винаги съм знаела, че ще стане така.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #807 -: Юли 18, 2021, 07:52:04 pm »
Назначиха ми лечение (което най-често уврежда сърцето и отключва психични разстройства), чудя се да изчакам ли да премине пълнолунието преди да го започна? Мнения?
Плутон над много слънца е минал, включително и над моето през 80-те, пък едва ли всички са се гътнали от болести. Но не трябва да се пренебрегва Нептун, който е в квадрат с Марс съУ6, както и опозицията на тр. Марс в Близнаци (белите дробове). Плутон по дирекция обаче е върху Марс, но това е свързано повече с емоциите, аспектът освобождава мощна енергия и сила, способност за преодоляване на всякакви препятствия и т.н.
Голямата ми дъщеря е родена месец след тебе и е с АС в Близнаци, миналата година 6м се лекува от анемия, за трети път ѝ се случи, през 2013г също боледува, през зимата на 2001г също, при нея К6 е в Скорпион, Плутон и Марс управляват 6д, двете планети са на трон по знак и в секстил.
При теб К6 е във Везни, слабите места в здравето са по този знак- бъбреци, нерви (вестибулара), по Скорпион като заключен знак в 6д са скрити, неявни заболявания, като репродуктивни органи, отделителна с-ма, но в крайна сметка децата са Божа работа, не ги мисли отсега.

Майка ми цял живот се бори с анемията. Има Марс в 6ти дом опозиция Сатурн. Луната У6 във Водолей 1ви дом.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #808 -: Юли 18, 2021, 08:58:50 pm »
Арт, това в много интересен казус, защото е особен. Извинявай, за теб сигурно е болезнен и чувствителна тема. Много любопитно проявление действително. Какво мислиш, че ще е развитието? А в твоята карта как е отразен случаят?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #809 -: Юли 19, 2021, 01:58:56 pm »
Арт, това в много интересен казус, защото е особен. Извинявай, за теб сигурно е болезнен и чувствителна тема. Много любопитно проявление действително. Какво мислиш, че ще е развитието? А в твоята карта как е отразен случаят?
Не знам, зависи какво са се разбрали преди да дойдат на Земята.
Те са си най-близки хора от деца, единственият човек, който са допуснали до себе си, който ги познава истински.
Лично аз не съм виждала отношения между други хора, подобни на техните.

//Баща ми наскоро е имал Сатурнов възврат, сега ретро Сатурн е около точката. Също и Юпитеров. Уран е с/у стелиума му Мерк-Нептун-(още не е стигнал до)-Венера-Слънце.
При мама Сатурн е върху Венера, Плутон - малко след Луната.
Нямам им часовете, за да съм по-прецизна.
Не искам да спекулирам, защото не съм обективна и имам свое мнение какво още не са научили двамата от/за живота и себе си.
За мен е трудно (винаги ми е било) да ги намеря в картата си. Майка ми я виждам по Луна в Дева, защото е била такава майка. Тя е и Сатурн, който е до Слънцето. За него не знам, може би по Слънце, но не отговаря на цялата картинка.