Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 143949 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #780 -: Април 09, 2021, 09:25:43 pm »
Тери, би ли пуснала натал + солар на майка ти за съответната година? Имала ли е препокриване на соларни с натални оси(МЦ-ИЦ)?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #781 -: Април 10, 2021, 06:07:53 am »
Моят Плутон У7 е на 2 градуса от MC, някъде в началото на другата година ще се настани трайно в 10-ти дом. Какви събития са възможни, като се има предвид, че вече си е в опозиция на IC и на прогресивен Марс У7, У12, а отделно тригонира прогресивно Слънце У5, дирекционен Юпитер У8, а и има полусекстил към натална Луна У4? Някакъв срив в кариерата, прекъсване на връзка или задълбочаване на отношенията, бременност, събитие при родител или мен като изхвърляне от социума (все пак 7-ми е зенитът, а и е 4-ти дом на майка ми)?  ::) В следващия ми солар той ще бъде в 7-ми дом и ще управлява 5-ти. Вярно ли е, че там, където се намира той, обикновено се бележи най-голям ръст през годината? Натално е в 6-ти, има хубави аспекти към светилата, Венера, Юпитер, Нептун и Уран, единствено един квинкокс към Асцендента оплесква нещата.
Да,всички събития изброени от теб са възможни,като смяна на статус,промени в дома,при родители,възможно е да се пенсионират.Плутон е трансформация,власт,манипулации.Имаш ли планети скорпион,той е диспозитор.Държи ли ъгъл?
При мен транзит на Плутон през 7ми дом-брак,раждане,но и смърт на баби и дядо,когато направи опозиция с нат.Луна.Бавна планета,с дълго действие.Плутон е диспозитор на Юпитера ми,у7,у8,у11 домове.
« Последна редакция: Април 10, 2021, 06:11:01 am от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #782 -: Април 10, 2021, 11:03:52 am »
Тери, би ли пуснала натал + солар на майка ти за съответната година? Имала ли е препокриване на соларни с натални оси(МЦ-ИЦ)?

За годината, в която починаха баба и дядо питаш? Соларно ДЦ е на натално МЦ
Frankly, my dear, I don't give a damn.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #783 -: Април 10, 2021, 07:44:41 pm »
При заставането на Плутон стационарен на МЦ починаха и баба ми и дядо ми,в рамките на 2 месеца.Плутон през тия два месеца е в градуса на МЦ.По късно като съвпадна с Юпитер в 10 дом реших да емигрирам с тогавашната ми половинка и напуснах дългогодишната си работа.Юпитер ми управлява 1 и 10 дом и се намира в 10 дом,а Плутон ми управлява 9 дом и се намира в 7 дом.
Днес нещо ми става,трябва да си погледна тразитите.Толкова мнения написах във форума,колкото обикновено пиша за месеци :)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #784 -: Април 10, 2021, 09:13:25 pm »
Благодаря на всички за отговорите! :)
Сафо, Плутон ми е в 6-ти, управлява заедно с Марс 7-ми, като в скорпион ми е Уран, който е в съвпад с Десцендента откъм 6-ти и освен това е връх на тао и в момента се движи към опозиция със себе си. Предчувствам "веселба" ;D
Понеже Terry казва, че в солара на майка й ДЦ е на натално МЦ, се сетих, че в солара на приятеля ми е така също в периода до 3-ти декември (4-ти на майка му, но и мой 1-ви). Вотей му каза, че ще се задоми тази година и ще смени местожителство или ще строи дом, понеже Асцендентът е на IC и прогресивна Луна му е в Лъв вече на самата куспида на 4-ти и въпреки че преди 2 вечери поне прототип на годежен от станиол ми даде, изобщо не се надявам на оригинал. :D Та гадая какво ще ми донесе Плутон, но по-скоро се притеснявам за майка ми, а и в моя солар за тази и другата година сякаш има край за мен около юли, август или септември.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #785 -: Април 10, 2021, 09:24:31 pm »
Аз съм от нативите с Плутон близо до МЦ в 10-ти- искам да ме виждат с неговата природа, като компетентна, властна, доминираща, контролираща, силна психически, мога да манипулирам, със знак "+" или "-", според зависи, със силно излъчване съм, мога да закова някой, кризи съпътстват професионалния ми и личен статус. Много пъти съм "умира" в и по 10 -ти дом. Ако това ще е полезно за тези, които преживяват транзита му през 10 ти
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #786 -: Април 11, 2021, 06:05:20 am »
Мда,мъжа ми също с Плутон в 10(на 3/4*от куспида),диспозитор на Венера,Юпитер,Нептун.Власт,сила,манипулации,секс като основни теми  в живота,но никой не знае това.Каквото реши-прави го.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #787 -: Април 16, 2021, 12:16:38 pm »
Предстоящите ретроградия на Плутон и Сатурн силно ме притесняват.
Плутон (су6) отново ще се върне до Слънцето ми (крайна точка на ретроградието), а здравето ми е силно разклатено, сърцето ми е зле 100 месеца след ковид, откриха ми микроаденом на хипофизата, с анемия съм и т.н. Баси кекавата баба станах:Д Слънцето ми е у4, дали ще мога да имам деца е под голям въпрос, а мечтая за деца и семейство цял живот. Та, да, мрън, мрън, мрън. tmi. глупости.

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #788 -: Април 16, 2021, 01:12:25 pm »
Предстоящите ретроградия на Плутон и Сатурн силно ме притесняват.
Плутон (су6) отново ще се върне до Слънцето ми (крайна точка на ретроградието), а здравето ми е силно разклатено, сърцето ми е зле 100 месеца след ковид, откриха ми микроаденом на хипофизата, с анемия съм и т.н. Баси кекавата баба станах:Д Слънцето ми е у4, дали ще мога да имам деца е под голям въпрос, а мечтая за деца и семейство цял живот. Та, да, мрън, мрън, мрън. tmi. глупости.
Значи наистина има нови болести след ковид. А ваксините причиняват безплодие, те са направени с тази цел.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #789 -: Април 16, 2021, 04:36:46 pm »
Предстоящите ретроградия на Плутон и Сатурн силно ме притесняват.
Плутон (су6) отново ще се върне до Слънцето ми (крайна точка на ретроградието), а здравето ми е силно разклатено, сърцето ми е зле 100 месеца след ковид, откриха ми микроаденом на хипофизата, с анемия съм и т.н. Баси кекавата баба станах:Д Слънцето ми е у4, дали ще мога да имам деца е под голям въпрос, а мечтая за деца и семейство цял живот. Та, да, мрън, мрън, мрън. tmi. глупости.
Мисля, че трябва да се притесняваш, ако Плутон прави аспект към АЦ, не толкова към Слънцето. Още повече, че е минавал вече от там. Тогава ли се разболя? В кой дом ти е Слънцето?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #790 -: Април 16, 2021, 05:01:26 pm »
art7ess, дай управителите на АСЦ, Слънцето ако ти е в 8 ми не може да е Хилег ?
Станциите на Сатурн и Плутон са трудни, ретроградността- не.
Щом к6 е Скорпион- Марс, Венера, дай да видим статуса, дали са управители през годината ? Марс ти беше в Стрелец, помня, сега тр. Марс с възлите е срещу него. Трябва да избереш- кое е по-важно, работа или здраве? У6 в 7 ми- ако не са ок делата по 7-ми, удрят делата по 6-ти. Аденома на хипофизата оперативно се отстранява, ако не се повлияе медикамендозно и няма да пречи на децата. Пролактинът как ти е ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #791 -: Април 16, 2021, 06:24:45 pm »
Значи наистина има нови болести след ковид.
пост-Ковид синдромът е регистриран като заболяване, да;
Мисля, че трябва да се притесняваш, ако Плутон прави аспект към АЦ, не толкова към Слънцето. Още повече, че е минавал вече от там. Тогава ли се разболя? В кой дом ти е Слънцето?
Тогава започнаха моите многобройни посещения на лекарски кабинети, да:Д
//повече за попаднали рандъм неща в очите, което още ме забавлява:Д
Слънцето е в 9д
art7ess, дай управителите на АСЦ, Слънцето ако ти е в 8 ми не може да е Хилег ?
Станциите на Сатурн и Плутон са трудни, ретроградността- не.
Щом к6 е Скорпион- Марс, Венера, дай да видим статуса, дали са управители през годината ? Марс ти беше в Стрелец, помня, сега тр. Марс с възлите е срещу него. Трябва да избереш- кое е по-важно, работа или здраве? У6 в 7 ми- ако не са ок делата по 7-ми, удрят делата по 6-ти. Аденома на хипофизата оперативно се отстранява, ако не се повлияе медикамендозно и няма да пречи на децата. Пролактинът как ти е ?
Споко, ще живея. Други неща ме притесняват. Най-вече намаленото качество на живот под ефекта на лекарствата (правя по-редки странични ефекти, защото съм много специална:Д), което ще съвпадне с последните ми "млади" години. Била съм вече на продължително "лечение" по друга линия и това бяха напълно изгубени години, в които не можех да функционирам нормално. (то започна при тр.Плутон rx върху Сатурн, диспозитор на Слънцето)

Само макроаденомите се оперират, моята е по-малка. Пролактинома е, така че пролактинът ми не е добре:Д (но той влиза в норми до седмица с лекарства. но лекарството се спира преди и по време на бременността, а със секретиращ тумор няма как да стане, трябва да се смали, за да спре или поне да се намали секрецията. някъде това го правят в рамките на 2 години, у нас повечето го изписват до живот и ти казват да си вземеш куче). Въпросът с децата ми е съвсем хипотетичен, на ниво идея и мечта, нямам партньор.

К6 е във Везни, Скорпион е интерсептиран.
Ще кача карта, вместо да разказвам.
//пр. Сатурн и Венера са в съвпад близо до нат. Слънце в 9д
пр. Марс е на градус от нат. Меркурий (у1,2,5) в 8д

Благодаря ви, че коментирахте, пращам ви антитела:Д

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #792 -: Април 17, 2021, 10:41:17 am »
Арт,като ти гледам картата,мисля,че мрънкането ми е абсолютна лигавщина.Марс по прогресия активира у1,Плутон е върху Марс,нещо помощ към Меркурий трябва да се търси.Транзитен Уран е тригон към него ,но това дали е добре?!

« Последна редакция: Април 17, 2021, 11:14:13 am от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #793 -: Април 17, 2021, 11:55:07 am »
Натален Плутон от 6ти е в секстил към Слънце /Сатурн и мисля ,че дава устойчивост. Няма да се гътнеш лесно -може би склонност към хронични заболявания ,но и жилавост и способност за възстановяване на организма. Още повече Меркурий у1 е със скорпионски отенък в 8ми дом с диспозитор Сатурн на трон, в секстил с Плунон и съвпад със Слънце. Абе по-си силна отколкото си мислиш- аха -а ,че ще се счупиш  ;)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #794 -: Април 18, 2021, 09:58:07 am »
Сафо, мрънкай, колкото ти е необходимо, за какво живеем иначе:Д
Мерси, Ребека!)) Волтрон съм!
//Ако доживея Плутон да отмине Венерата ми, не ми се мисли колко ще съм безсмъртна:Д