Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 187778 пъти)

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #585 -: Януари 23, 2018, 04:54:12 pm »
Рени, благодаря за коментара!  :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #586 -: Януари 24, 2018, 08:35:30 pm »
Никол,плутон на дсц. удря с опозе асц.,т.е теб,един съвет,тъй като го наблюдавах при мой близки,човек не бива да налага волята си по един краен и категоричен начин,компромиси и жертви,смиреност към провокациите на всички по темата 7 дом,ако си човек ,който иска да контролира всичко в живота си,не е от леките този период,с ретроградието е дълъг период
общуването с другите ,партньори,съдружници,съветници не тече гладко,лицемерие,прикритост,манипулации,неискреност от твоя страна в отношенията носят фаталност ,трудни избори или  беизходност,конфликти с властимащи също биха ти създали открита конфронтация и краш тест,ако това не е силата ти,сега е време да се научиш да отстъпваш ;),това е по-общо,всичко зависи от натала
« Последна редакция: Януари 24, 2018, 08:40:23 pm от strelicka »

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #587 -: Януари 25, 2018, 12:17:33 pm »
Никол,плутон на дсц. удря с опозе асц.,т.е теб,един съвет,тъй като го наблюдавах при мой близки,човек не бива да налага волята си по един краен и категоричен начин,компромиси и жертви,смиреност към провокациите на всички по темата 7 дом,ако си човек ,който иска да контролира всичко в живота си,не е от леките този период,с ретроградието е дълъг период
общуването с другите ,партньори,съдружници,съветници не тече гладко,лицемерие,прикритост,манипулации,неискреност от твоя страна в отношенията носят фаталност ,трудни избори или  беизходност,конфликти с властимащи също биха ти създали открита конфронтация и краш тест,ако това не е силата ти,сега е време да се научиш да отстъпваш ;),това е по-общо,всичко зависи от натала
Strelicka, много ти Благодаря за съвета и за коментара.  :58:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #588 -: Януари 26, 2018, 01:52:35 pm »
Как стой Плутон в хороскопът ти ,статус и аспекти и управлява ли светила,лични планети,асц.
Интересно,какво разбра,че ми благодариш :)
Плутон е подмолен като засегне общуването,а то означава да споделяме,аз споделих с теб,а ти не,липсва обратна връзка,да кажеш мъка ли,болка,предателство на доверие,разочарование,криза,радост любов,всичко може да ти донесе плутон там за да те извади от равновесна точка на доволството  или недоволството и да промени,това,което вече не ти е нужно
« Последна редакция: Януари 26, 2018, 03:02:56 pm от strelicka »

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #589 -: Януари 26, 2018, 02:50:43 pm »
Как стой Плутон в хороскопът ти ,статус и аспекти и управлява ли светила,лични планети,асц.
Strelicka, Плутон ми е в съвпад със Слънцето и Венера в Скорпион, 5 дом. Прави секстил със Сатурн и Нептун( Козирог, 6 дом) . Също така образува и квадрат  със Луната ми, която е в съвпад със Юпитер в Лъв 2 дом.

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #590 -: Януари 26, 2018, 03:43:44 pm »
Как стой Плутон в хороскопът ти ,статус и аспекти и управлява ли светила,лични планети,асц.
Интересно,какво разбра,че ми благодариш :)
Плутон е подмолен като засегне общуването,а то означава да споделяме,аз споделих с теб,а ти не,липсва обратна връзка,да кажеш мъка ли,болка,предателство на доверие,разочарование,криза,радост любов,всичко може да ти донесе плутон там за да те извади от равновесна точка на доволството  или недоволството и да промени,това,което вече не ти е нужно
Strelicka, виждам, че си редактирала коментара  и си го допълнила, а аз от долу съм коментирала, това, което ме беше попитала първо. И БЛАГОДАРЯ, защото наистина съм благодарна на всеки, който  отговори на м :)ое питане , защото ми е интересна астрологията и не знам толкова, колкото Вас , а коментирайки ми помагате .

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #591 -: Януари 26, 2018, 05:49:55 pm »
Strelicka, Плутон ми е в съвпад със Слънцето и Венера в Скорпион, 5 дом. Прави секстил със Сатурн и Нептун( Козирог, 6 дом) . Също така образува и квадрат  със Луната ми, която е в съвпад със Юпитер в Лъв 2 дом.
Значи не ти е чужда плутоновата енергия,но карето към у1 луната/юпитер ,той у6 ли  е,там промените ще са наложени отвън,няма да се реализат така,както искаш
Обсебващи партньорства,любови също
внимание и за финанси,кредити също са рискови
Сатурнов възврат  в 7,като у7,може да те омъжи,ако не си до сега,но докато е над уран,надали,ако имаш дълготрайно партньорство ще го подложи на проверка за устойчивост и издръжливост,но без карта само си говорим хипотетично
« Последна редакция: Януари 27, 2018, 07:40:32 am от strelicka »

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #592 -: Януари 26, 2018, 07:04:07 pm »
Значи не ти е чужда плутоновата енергия,но карето към у1 луната/юпитер ,той у6 ли  е,там промените ще са наложени отвън,няма да се реализат така,както искаш
Обсебващи партньорства,любови също
внимание и за финанси,кредити също са рискови
Сатурнов възврат  в 7,като у7,може да те омъжи,ако не си до сега,но докато е над уран,надали,ако имаш дълготрайно партньорство ще го подложи на проверка за устоичивост и издръжливост,но без карта само си говорим хипотетично

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #593 -: Януари 26, 2018, 08:33:00 pm »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2116
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #594 -: Януари 26, 2018, 08:46:56 pm »
Здравеййте на всичкии  :29: Другият месец небесния трафик става доста неразгадан за мен  ::) . И тъй като  пиша в темата за Плутон, а именно - моето Плутонче излиза от 6 дом и влиза  в 7 дом  и веднага  прави съвпад със разположения на върха на дома Сатурн в Козирог. Освен това транзитен Сатурн прави съвпад с Уран в 6 дом Козирог, СЛВ съвпад с Юпитер в Лъв, 2 дом. Много съвпади.....
   Наталния ми Плутон е в съвпад със Слънце и Венера в Скорпион, 5 дом.
 Ще ми бъде много интересно ако прочета някакви коментари.
 П.с и транзитен Юпитер ми е в съвпад с Плутон, Слънце, Венера в 5 дом ::) ::) ::)
  Хубав ден от мен!
Ако имаш връзка, възможно е тя да се разпадне по доста болезнен начин и това да трае продължително време.
Вероятност да започнеш връзка изцяло на сексуална основа.
Прекъсване от раз и без грам съжаление на дългогодишни отношения от всякакъв тип- приятелства, колективи.
Предпазливост и недоверие към близки хора и страх от споделяне на прекалено лични неща, т.е. ограничаване в общуването и свеждане до минимум на приятелския кръг.
Възможност за извънбрачна или паралелни връзки, Стреличка е писала за обсебващи такива.
Срещи и запознанства с хора с изявена Плутонова енергия.
Казвам го от личен опит, от няколко години съм с Плутон в 7- ми дом.
« Последна редакция: Януари 26, 2018, 08:49:02 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #595 -: Януари 27, 2018, 02:00:14 am »
Здравеййте на всичкии  :29: Другият месец небесния трафик става доста неразгадан за мен  ::) . И тъй като  пиша в темата за Плутон, а именно - моето Плутонче излиза от 6 дом и влиза  в 7 дом  и веднага  прави съвпад със разположения на върха на дома Сатурн в Козирог.
Плутон мина над ДСЦ при голямата ми дъщеря когато беше на 12г. - не е имала гадже нито промяна в отношенията с другите. Първото и единствено досега гадже дойде когато Плутон кацна на К8 в съвпад с Уран. При теб обаче на ДСЦ е тронов Сатурн У7, тъй че ще има трансформация на статуквото, свързано с партньорства и приятелства. Има ли тенденция при теб  да те привличат по-зрели, по-възрастни партньори/приятелства?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #596 -: Януари 27, 2018, 09:02:39 am »
Никол ,
 
хороскоп без опозиции,свързани са  с принципите на венера и 7 дом,при теб тя не е в силата си,трудно постигаш хармонично съюзяване,баланс,равновесие в общуването с другите,сега юпитер минава през стелиума в 5 дом,натискайки каретата с луна/себе си със завишени очаквания за развитие/растеж,сублимира нещо наболяло за промяна

на 31.01 - Л.затъмнения над Юпитер ще те приземи ,събития свързани с работа,по дирекции сатурн е в опозиция на луната,това са упр.на партньорската ос, кара те да приемаш други гледни точки,да си компромисна във всякакви партньорства лични и бизнес,да осъзнаеш твои вредни навици и да се опиташ да си простиш,т.е да промениш това,което ти пречи да се чувстваш удоволетворена и пълноценна,да не гледаш само личен интерес- общуване,общност,общество,приет,приобщен,съвпада с първото точно преминаване на тр.плутон над дсц .

следва Сл.затъмнение/15.02/ в 8 дом,на промяната и новото начало,в каре с нат.Меркурий,у3,4,12- нов начин на общуване,ако имаш обтегнати отношения с родител ,сега е времето на осъзнаване защо е така

на 13.07- Новолуние  20,41 Рак върху Асц.,успоредно с тр.Плутон на Дсц.,който ретро ще се върне върху дсц.,ретро периода изяснява, коригира, подлежи на преразглеждане, преосмисляне и ревизия на нещо започнато преди време или нещо от миналото напомня за това,свързано с 5 дом-любов,деца,забавления,радостите в живота,това е второто,ретро преминаване на плутон над дсц./разпознаване и възприемане на проблема/ако при първото преминаване съпроводено със събитие ,то при ретро периода винаги може нещо изненадващо да обърка плановете,ако не са реални,Новолуние на асц. е ново начало ,сързано е с партньорската ос,в тригон Слънце-плутон -венера,опозе сатурн/дсц.,да преподреди приоритетите-събитие,среща,която да те разтърси емоционално

27.07-ЛЗ водолей в 7 дом,върху слв,завършваш някаква промяна в навиците започнала презм. 01,на ЛЗ Лъв

11.08- следва Сл.З 18,42 Лъв,върху Луната и в каре Слънце-Плутон-Венера,квинконс Сатурн-отключва дирекцията сатурн-луна,-майка ,майчинство,съжителство,емоции ,детската тема,там ли ти е болката,ако ли не трудности с мъжки,авторитетни фигури,който ти пречат на себереализацията,диктуват правилата,нараняват те емоционално,чувстваш се недооценена,прекаляването носи крайности,а те кризи
третотото директно преминаване ще е края на м.11 2018-асимилирането,приемане на случилото се до сега осъзнато и без съпротива,това ,което не можем да променим,трябва да го приемем,енергията на плутон
сатурн-плутон е свързан и с инвитро процедури,ако това е желанието ти към момента,у5 и 7 дом-асц.
обрат на възлите  1- 7дом ,сатурнов възврат в 7 дом носят важни промени ,лунации отключват заложеното към момента по дирекции,прогресии,транзити
« Последна редакция: Януари 28, 2018, 08:40:40 am от strelicka »

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #597 -: Януари 27, 2018, 12:33:01 pm »
 Здравейте,
   Akruks -  Тази тенденция  си я има за привличане към по- зрели и отговорни хора :) Но сегашния ми  приятел е с 4 год. по- голям от мен ( което не е много) .
 Strelichka- Благодаря, че си описала затъмненията и новолунията. А болната тема си ме уцели -майчинството ...имах някакъв страх да имам деца. Не знам дали от този транзит, нещата се успокояват малко и дори все повече си мисля за детенце :) ......а преди кошмари съм сънувала.
 

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #598 -: Януари 28, 2018, 11:45:08 am »
  Strelichka- А болната тема си ме уцели -майчинството ...имах някакъв страх да имам деца. Не знам дали от този транзит, нещата се успокояват малко и дори все повече си мисля за детенце :) ......а преди кошмари съм сънувала.
а ти откъде мислиш,че идва този страх,нещо в рода има ли притеснително,загуба на дете

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #599 -: Януари 28, 2018, 11:49:00 am »
И от рода на майка ми и от рода на баща ми е имало загуби . Иначе аз се разбирам много добре  с децата. Имам приятелки, които имат малки деца ... има едно, което е много агресивно, някак от вътре ми идва какво да му кажа, за да ме чуе. Друга съм  като съм с деца. Дори сега си спомням, че преди 2-3 години , когато реших да отида при астролог  за разчитане на натална карта,  астроложката ( в интернет пространството много беше хвалена) ми каза, че  трябва да се занимавам с деца. Но тъй като мен много ме претупа и не се държеше добре ,бях много разочарована и  не съм обърнала внимание. 
« Последна редакция: Януари 28, 2018, 12:06:26 pm от Никол »