Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 190940 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13720
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #210 -: Април 15, 2015, 11:31:55 pm »
От вчера Плутон е стационарен в 15* на Козирог, тук мисля имаше някаква неподвижна звезда, активира ли при някой от вас точка, планета/и,прогресия  и забелязвате ли, точно там, върху делата/сферите на същите да сте силни, вие да дърпате конците и/или да се чувствате като обсебени от енергията на същите ?
  Скоростта на движение на Плутон е точно 0 на 16 април, след броени часове, на 15гр 32'8" и ще се движи назад после  до 12гр 58', когато отново ще е стационарен на 25 септ.
Сега съвпада с Вега- звезда на изненадите, която дава стремеж към щастие, неочакван късмет, непланирано повишение, блясък, в добра космична конфигурация дава художествен талант.
На духовно ниво звездата подпомага пророкуване, лечителство, носи информация. Има свойството на Венера, примесено с влияние на Нептун и Меркурий.
 При мен К5 е на 15гр 30', ЮЛВ е на 16гр 38', стационарен Плутон ги активира- тази сутрин бях сънувала как седя на открито с голямата ми дъщеря, беше си отрязала и изрусила косата, а аз я милвах по главата, харесвах ѝ новата прическа и цвят, и докато говорихме видях как самолет от небето се спуска към нас- падна на едното крило на поляна зад нас, после се обърна по корем, но си беше цял- погледнах в съновника, пишеше ако сънуваш, че пада самолет е на лоша новина, амии голямата дъщеря днес ми писала в чата неща, които много надълбоко ме засегнаха, плаках цял следобед.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #211 -: Април 15, 2015, 11:39:00 pm »
От вчера Плутон е стационарен в 15* на Козирог, тук мисля имаше някаква неподвижна звезда, активира ли при някой от вас точка, планета/и,прогресия  и забелязвате ли, точно там, върху делата/сферите на същите да сте силни, вие да дърпате конците и/или да се чувствате като обсебени от енергията на същите ?
Не зная дали нещо ми активира, но откакто е стационарен се чувствам зле психически. Прецакан, ощетен, обсебен по глупости ..  :012: Ама гадта знае къде е слабото място и там ме натисна.  :lol_hitting: Колкото и да търся варианти да поправя нещата май няма да ми се получи ... Имам си работа с Плутон...
« Последна редакция: Април 15, 2015, 11:40:35 pm от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13720
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #212 -: Април 15, 2015, 11:45:56 pm »
Не зная дали нещо ми активира, но откакто е стационарен се чувствам зле психически. Прецакан, ощетен
е, точно така се чувствам и аз напоследък, уффф

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #213 -: Април 16, 2015, 12:55:21 am »
И това ще мине! ;)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #214 -: Април 19, 2015, 04:05:03 pm »
Онзи ден почина прабаба ми на 96 години.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #215 -: Април 19, 2015, 04:54:54 pm »
Онзи ден почина прабаба ми на 96 години.

 ??? Бог да я прсоти.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #216 -: Април 19, 2015, 06:34:46 pm »
Тео, моите съболезнования.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #217 -: Април 19, 2015, 07:02:26 pm »
Онзи ден почина прабаба ми на 96 години.

Тео,съболезнования, нека душата й да намери покой....

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #218 -: Април 19, 2015, 08:56:04 pm »
Съболезнования, Тео.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #219 -: Април 19, 2015, 10:53:44 pm »
Може да завържеш епистоларен романс стил" Опасни връзки"  :012:

А, Бека, няма да кълнеш! :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #220 -: Април 20, 2015, 08:26:19 am »
От вчера Плутон е стационарен в 15* на Козирог, тук мисля имаше някаква неподвижна звезда, активира ли при някой от вас точка, планета/и,прогресия  и забелязвате ли, точно там, върху делата/сферите на същите да сте силни, вие да дърпате конците и/или да се чувствате като обсебени от енергията на същите ?

Върху Урана ми кацна,който е в 3 дом,но У4.От две дена много ме вдъхновява форума тук  :) и на дневен ред ми стои напускането на квартирата и сякаш станах малко по-уверена в това,което искам,но да видим до кога ще е  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #221 -: Април 20, 2015, 04:56:07 pm »
Предстои ми квадрат на Плутон с нат. Меркурий, а Уран вече е на градус от точния съвпад.  Сигурно ще стана съвсем непоносима, с още по-зъл език.  :lol_hitting:

А може и рязко да си сменя приоритетите в професионален план - Меркурий управлява МС. Намира се в 5 дом в съвпад с Венера - може отново да се насоча към нещо по-креативно, не ми се занимава вече с еднообразна и рутинна работа, тонове бумащина.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #222 -: Април 20, 2015, 04:58:03 pm »
Предстои ми квадрат на Плутон с нат. Меркурий, а Уран вече е на градус от точния съвпад.  Сигурно ще стана съвсем непоносима, с още по-зъл език.  :lol_hitting:

А може и рязко да си сменя приоритетите в професионален план - Меркурий управлява МС. Намира се в 5 дом в съвпад с Венера - може отново да се насоча към нещо по-креативно, не ми се занимава вече с еднообразна и рутинна работа, тонове бумащина.

добре дошла в отбора :) - но при мен вече ще отмине. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #223 -: Април 20, 2015, 05:03:33 pm »
добре дошла в отбора :) - но при мен вече ще отмине. :)

На пръв поглед не ти личи да си под въздействие на такъв транзит. Ти какво имаше в Дева - Асцендент?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13720
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #224 -: Април 20, 2015, 05:06:45 pm »
Предстои ми квадрат на Плутон с нат. Меркурий, а Уран вече е на градус от точния съвпад.  Сигурно ще стана съвсем непоносима, с още по-зъл език. 

А може и рязко да си сменя приоритетите в професионален план - Меркурий управлява МС. Намира се в 5 дом в съвпад с Венера - може отново да се насоча към нещо по-креативно, не ми се занимава вече с еднообразна и рутинна работа, тонове бумащина.
Защо да станеш с по-зъл език, може да направиш по-задълбочени анализи/статии/коментари на тема Астрология или научно откритие да получиш свише, ако Плутон е У12  :)