Автор Тема: Карти на известни личности  (Прочетена 77943 пъти)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Карти на известни личности
« Отговор #180 -: Октомври 27, 2016, 10:42:35 pm »
Татуирането има известно родство с дамгосването, и с "огнения печат" на рамото на крадци, затворници, да ме извините, но дори има един друг печат.... Да се знае отдалеч-този е белязан.

взе ми го от устата, като такова следва да има връзка и отношение с Марс
« Последна редакция: Октомври 27, 2016, 10:44:57 pm от abroad »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Карти на известни личности
« Отговор #181 -: Октомври 27, 2016, 10:46:24 pm »
Ако се върнем към соц времената, тогава татусите са били разпространени в криминалните среди, сред рецидивисти, затворници. И хич не са били на мода, по-скоро е било белязване, се приносителят идва от кофти среда. Но може да са били и някакъв тип невербално "общуване" вътре в съответната среда.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Карти на известни личности
« Отговор #182 -: Октомври 27, 2016, 10:53:24 pm »
Нали кожата е по Сатурн Венера, сигурно нещо са им контузени, щото една коронована, достолепна кралска особа не би си цапала телцето с подобни долнопробни картинки. Ако ще ме пипа някой, да е поне Микеланджело- достоен талант за моят храм .Иначе аз явно пазя спомен на кралска особа от минал живот и нося с достолепие невидимата корона. И да, мое принцеско височество още чака белият принц, та не мисля ако дойде да ми отива на короната. Сатурн ми е в първи ,Уран също, но нося невидима корона-да!

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Карти на известни личности
« Отговор #183 -: Октомври 27, 2016, 11:03:14 pm »
Отначало "дамгите" май са тръгнали от номера на поредното животно в стадото на фермера, с нажежено желязо-остава доживотен белег, дори от римско време са, роби, крадци древни са :57: Баркод са. Този код те праща към социално проучване-той ли ще определя идентичността ни?
Да , така беше, Лили през соца,  имаше едно унифициране, има и минуси, всички бяхме едни вегетативни такива едни растения, не може да си цветен и различен.Ми защо пък не-ами . я Белене, я Гулак.
Аз съм русофил, но защо има толкова дисидентство, ами интелигентният нематериален човек пречи на всяка сиситема, на всеки Сибир.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Карти на известни личности
« Отговор #184 -: Октомври 27, 2016, 11:13:43 pm »
Има различни типове татуси по мотивация-доброволните за които говорим най-често са израз за принадлежност към неформална група,членство там ,това е по 11д,затворнически-12д,мафиозки-8д,по лични впечатления 90 про.са ги правили след яко напиване или надрусване .Татуировки за повече сексапил-8д,прави впечатление че са замесени невидими планети-невидимото и вътрешно напрежение иска външна отработка-видима,каквото е татуса .За съжаление когато гледх картата на едно маце правеща татуси и самата с такива и пиърсинги се разсеях нещо и нямам спомени за картата,нормално като ти кажат че има тату пеперудка пък не се вижда човек почва да се чуди,техниката,,пускане муха в главата,,,в случая пеперудка . :lol_hitting:Татуси как да е,обаче пиърсинги особено на език и пъп ама хич не одобрявам .Много добре се връзваха татуси на кръста с прашки ,някъде 2години мода,която хванах,тогава доста пътни знаци  изкривих,а и стълбове опитах :85:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Карти на известни личности
« Отговор #185 -: Октомври 27, 2016, 11:30:14 pm »
 :38:Bin, съгласна, Статусите винаги са доброволни , те болят, когато-докато изкрещяваме един отговор, ние сме реплика- превежда се-отговор-на репликата

« Последна редакция: Октомври 27, 2016, 11:32:57 pm от enigma »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Карти на известни личности
« Отговор #186 -: Октомври 27, 2016, 11:39:44 pm »
Поне след 20-30 години моргите ще са пълни с трупове с картинки и на студентите по медицина ще им е по-забавно. По пейките ще почукват с бастунчета провиснали русалки, драгони, лъфчета демони и сякви подобни .Децата ще гледат в захлас тези подвижни пергаменти с движещи се картинки  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #187 -: Октомври 28, 2016, 06:08:50 pm »
« Последна редакция: Ноември 02, 2016, 03:01:03 pm от akruks »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Карти на известни личности
« Отговор #188 -: Октомври 29, 2016, 01:20:22 am »
взе ми го от устата, като такова следва да има връзка и отношение с Марс
Тогава не така просто по една планета може би, венера е кожа, граница в медицинската астрология спрямо вътрешни органи например,но марс -болИ в направата на татус, сатурн-търпение да се избоцка, както и това на  пациент. Май не е от една планета.
Защо слагаме татуировката по венера? Ами не е, не и само по нея

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Карти на известни личности
« Отговор #189 -: Октомври 29, 2016, 08:17:40 am »
оу, със сигурност не е, мислех си за акцент
то и аз съм с опозиция на светилата по оста Козирог-Рак и ретроградна Венера във Водолей, ама не съм херцогиня :012:

Happy58

  • Гост
Re: Карти на известни личности
« Отговор #190 -: Октомври 31, 2016, 08:37:55 pm »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #191 -: Ноември 01, 2016, 05:39:07 pm »
Тук нещо не е наред
Кое по-точно?

Happy58

  • Гост
Re: Карти на известни личности
« Отговор #192 -: Ноември 02, 2016, 08:45:35 am »
Кое по-точно?

ами картата не е на човек, а на момент от 2016г - поне при мен така се отваря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #193 -: Ноември 02, 2016, 01:48:08 pm »
ами картата не е на човек, а на момент от 2016г - поне при мен така се отваря
картата е натална- на внучката на Илияна Раева

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Карти на известни личности
« Отговор #194 -: Ноември 02, 2016, 02:44:58 pm »
Внучката се казва Илиана :) Благодаря за картата!
Над силата е само умението да я владеем!