Автор Тема: Карти на известни личности  (Прочетена 78011 пъти)

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Карти на известни личности
« Отговор #405 -: Март 03, 2019, 02:43:58 pm »
А може явно картата да е съвсем друга,то как тогава да ги гледаме тези карти?!

С тронов Меркурий ще е добър оратор,може да изнася речи,да е политик или актьор.
То ако тръгнем да гледаме всичките потенциали,много неща могат да излязат.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Карти на известни личности
« Отговор #406 -: Февруари 19, 2020, 11:26:00 pm »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Карти на известни личности
« Отговор #407 -: Февруари 20, 2020, 08:50:58 am »
Ректификация на астрологичната карта на Васил Левски -

https://lubomir.name/bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8/?fbclid=IwAR1fYiA3uz4Ub7j_H4ooulZpjanKvxSlnznDOXe_b6Ike0mEkZRrGDeu320

Много несериозно. Нито транзити, нито дирекции или прогресии са разгледани. Няма как само по описания на познаващи го да се направи такъв извод.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Карти на известни личности
« Отговор #408 -: Февруари 20, 2020, 10:18:55 am »
Преди време си "играх "с картата му и стигнах до извода ,че асц е овен.Използвах дирекции предимно и транзити.Изстрила съм "труда си"от базата ми данни,за съжаление.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Карти на известни личности
« Отговор #409 -: Февруари 20, 2020, 07:14:35 pm »
Преди време си "играх "с картата му и стигнах до извода ,че асц е овен.Използвах дирекции предимно и транзити.Изстрила съм "труда си"от базата ми данни,за съжаление.
Заради косата ми прилича на асц. лъв.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Карти на известни личности
« Отговор #410 -: Септември 27, 2020, 08:33:18 pm »
https://m.24chasa.bg/novini/article/9046172

Според изследване на османските архиви, Левски е роден през 1840г
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Карти на известни личности
« Отговор #411 -: Ноември 25, 2020, 10:49:38 pm »
Да отбележа в някоя тема, смъртта на Марадона. Голям футболен фен съм ,но никога не съм му симпатизирала дори, съжалявам, но е голямо деградантско лайно. Слагам картата от астрокома +транзити от днес. Не знам колко е достоверна . Гледам Венера транзитна му кацнала на съвпада Слънце/ Нептун в дванайсти. Нищо чудно пак да си е скрехнал прощално наркоманско парти, въпреки че бил опериран от някакъв тромб в главата наскоро. Меркурий У8 почти наближил към съвпад с налния в дванайсти.Саттурн У4 е в секстил с АС в Скорпион, но явно му е писнало от " скорпионски регенерации "и му е поискал смеката-финито, купона свърши .  Не съм гледала нищо, после ще разглеждам. Абе добре си поживял, като свиня отдадена на плътски апотеоз.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Карти на известни личности
« Отговор #412 -: Ноември 25, 2020, 11:11:46 pm »
Смотан Марс в компанията на наркоманско Слънце и пияна Луна  ;D обаче в чудесна конфигурация с един тронов Сатурн отдолу в основата на Фърчилката и Марс на върха  ;) Голям, приветлив , проточил се, като циганска сватба дванайсти дом  в унисон със семпъл ,незаемащ излишно място трети дом -скромен ум, но облян в блясъка на славата деветодомен Марс  ;D
« Последна редакция: Ноември 25, 2020, 11:20:12 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #413 -: Ноември 26, 2020, 12:08:46 am »
Смотан Марс в компанията на наркоманско Слънце и пияна Луна
това щях да напиша, като видях, че е с Луна в Риби- големи попивателни са, независимо от знака на Слънцето.
на една дата е с малката ми дъщеря, но нейното Слънце е на 6*, а неговото си е почти 7* , освен това имат еднакъв Меркурий по градус и по разположение, само че неговият е ретро. На 23* Скорпион е звездата Агена, която носи богатство и слава в съвпад с МС, АС или Меркурий, но не на всеки парите и славата може да им понесе... Да почива в мир!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Карти на известни личности
« Отговор #414 -: Ноември 26, 2020, 09:30:00 am »
В деня на Св.Екатерина почина проф.Чирков ,присадил първото сърце в България през 1988г
Светла му памет!


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карти на известни личности
« Отговор #415 -: Ноември 26, 2020, 10:37:16 am »
В деня на Св.Екатерина почина проф.Чирков ,присадил първото сърце в България през 1988г
Светла му памет!

+1

Стреличка, силно Юпитеринска личност, космополит човек, твой тип човек. Оставил много след себе си.
Да почива в мир !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Карти на известни личности
« Отговор #416 -: Ноември 28, 2020, 08:58:31 am »
В деня на Св.Екатерина почина проф.Чирков ,присадил първото сърце в България през 1988г
Светла му памет!

+1

Стреличка, силно Юпитеринска личност, космополит човек, твой тип човек. Оставил много след себе си.
Да почива в мир !

да, бил е с меркурий съвпад Вега и стрелешка луна
и за лекар- хирург съвпад марс-сатурн
космополит- венера-слънце-юпитер водолей широкоскроен ,изпреварил времето си човек

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #417 -: Ноември 28, 2020, 05:49:28 pm »
В деня на Св.Екатерина почина проф.Чирков ,присадил първото сърце в България през 1988г
Светла му памет!
Да почива в Мир!
Няма как да е 88-ма година, тъй като 86г започнах работа в измервателна лаборатория на мястото на моя съученичка, която излезе по майчинство- веднъж като мина за заплатата, беше с жалейка, баща ѝ бил починал, бил с присадено сърце от Чирков и живял само година след операцията, малко, след като Чирков е правил банкет на първите оперирани с присадени сърца. Та да сме говорили с нея най-късно до есента на 87-ма, защото после се прехвърлих да следвам редовно.  ::)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Карти на известни личности
« Отговор #418 -: Ноември 29, 2020, 08:15:33 am »
В деня на Св.Екатерина почина проф.Чирков ,присадил първото сърце в България през 1988г
Светла му памет!
Да почива в Мир!
Няма как да е 88-ма година, тъй като 86г започнах работа в измервателна лаборатория на мястото на моя съученичка, която излезе по майчинство- веднъж като мина за заплатата, беше с жалейка, баща ѝ бил починал, бил с присадено сърце от Чирков и живял само година след операцията, малко, след като Чирков е правил банкет на първите оперирани с присадени сърца. Та да сме говорили с нея най-късно до есента на 87-ма, защото после се прехвърлих да следвам редовно.  ::)
така е права си моя грешка,ма има ли значение на фона на вечността  каза стрелеца на девата ;)

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%8A%D1%80_%D0%A7%D0%B8%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2
Проф. Чирков е кардиохирургът, извършил първата трансплантация на сърце в България и на Балканите през 1986 г. Първият българин с присадено сърце бе малкият Иванчо от Кърджали.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карти на известни личности
« Отговор #419 -: Ноември 29, 2020, 03:13:50 pm »

[/quote]
ма има ли значение на фона на вечността  каза стрелеца на девата ;)


[/quote]

Топ! +1)  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“