Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116408 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #495 -: Май 10, 2017, 09:42:51 pm »
Аз искам алтернативно лечение-какво имаш предвид, защото  имам подобни новообразувания, но малко по-горе .А пък иначе съм впечатлена от името на доктора и бих го избрала, по-добре е от Овчаров  :012: И какво би искал да ми каже Нептун-да скитам по-малко и да съм повече русалка, да сменим обувките с плавници  :012: Сериозно питам, защото аз лично не съм мислила, че моята деформация може да се регулира, до днес ,когато от Алена разбрах ,че може нещо да се реже, но това ме ужаси.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #496 -: Май 10, 2017, 09:58:57 pm »
Беки, не зная при теб какво е и къде точно. В общия случай (особено при палеца) има 2 варианта - или 1.) втвърдяване на меки тъкани, или 2.)  изменен е ъгълът, под който костите влизат в ставата. Ако в първия случай с лека козметична операция - топчето може да се махне. То при втория, операцията е сложна, реже се ставата, рисковано е, има гипс ...

Рада, не е спешно до толкова, че сега лятото с отворените обувки - няма да е болезнено. Но си мисля, че ако следва някаква операция, сега е по-подходящо. Но както доктора каже. Няма да прибързвам. С алтернативен метод не съм запозната, но реално и не зная какъв точно е проблемът. Надявам се скоро (в понеделник) да има яснота  :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #497 -: Май 10, 2017, 10:27:30 pm »
Нептун не иска от нас по сатурновски да систематизираме и рационализираме проблема, а да подходим холистично, нали Ребека, така  те разбирам :) Или поне нещо, което е по-нетрадиционно и неконвенционално. Сигурна съм, че има такива методи, трябва повече ровене и изучаване на възможностите :)

А транзита на Венера и опозицията му към Плутон, както и Юпитер все още в съвпад с Плутон и опозиция на себе си, бих отнесла към професионалната ти изява и тази във взаимоотношенията ти, Алена. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #498 -: Май 10, 2017, 11:14:06 pm »
Идеята за холистично лечение я даде Рада, аз повече от туй няма как да му угаждам на Нептун, освен да ям салата от водорасли с ракията. Отработвам си ги и Сатур и Нептун, дотолкова че именно в тяхна чест миналото лято цъфнах с надуваем черен пояс в морето. А при мен проблема ми се струва, че е баш кост, не втвърдяване, а деформация, та с алтернативни методи няма да мина, пък с традиционни засега -не. Иначе продължавам да им правя жертвоприношения и ремедии на двамата ама те явно -нъцки. Дотам с четките на тия планети  :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #499 -: Май 11, 2017, 09:11:36 am »
Благодаря, delphin :08: Аз сега, като съм забита в този проблем и го пречупвам през всеки аспект. Права си и затова е полезен поглед отстрани :)

Доста си мислех - на нематериално ниво - израз на какво е това - нужда от по-здрава опора? Да си по-здраво стъпил на земята? На мен ми предстои и Нептун през Асцендента, та съвсем ще ме потопи в свои води. Да не забравяме и текущия ингрес на прогресивната Луна в Риби .... ай-ай-ай ...
« Последна редакция: Май 11, 2017, 09:13:43 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #500 -: Май 13, 2017, 04:56:07 pm »
Здравейте! Нов съм в този форум и от известно време се интересувам по-сериозно от астрология  :) Предстои ми точен съвпад/18.05.17г./ на транзитен Нептун с натален Марс в Риби и първи дом. Съвпада ще продължи 2-3 месеца и междувременно Нептун ще направи секстил със Слънцето, а след това тригон с Луната. Според Вас какво мога да очаквам? Бях се засилил да купувам една доста скъпа кола, с някои неизвестни и това разположение ме отказа. По точно консултацията с известен астролог ме отказа  ::)  Мисля си дали не съм изпаднал в някаква дълбока самозаблуда, която не мога да осъзная? Според Вас какво е вероятно да се случи, ако реша да купя тази кола? Доколкото си спомням това, което ми каза астролога е, че ако гледаме прогресиите този съвпад се случва в 3-ти прогресивен дом, в който влизат и автомобилите и по една или друга причина ще съжалявам в последствие за покупката... Какво е Вашето мнение?

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #501 -: Май 13, 2017, 05:03:45 pm »
Координатите са 43.687140,28.531100   Поне тези ги дават за ГКПП Дуранкулак
Асцедент Водолей

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #502 -: Май 13, 2017, 08:27:20 pm »
Здравейте! Нов съм в този форум и от известно време се интересувам по-сериозно от астрология  :) Предстои ми точен съвпад/18.05.17г./ на транзитен Нептун с натален Марс в Риби и първи дом. Съвпада ще продължи 2-3 месеца и междувременно Нептун ще направи секстил със Слънцето, а след това тригон с Луната. Според Вас какво мога да очаквам? Бях се засилил да купувам една доста скъпа кола, с някои неизвестни и това разположение ме отказа. По точно консултацията с известен астролог ме отказа  ::)  Мисля си дали не съм изпаднал в някаква дълбока самозаблуда, която не мога да осъзная? Според Вас какво е вероятно да се случи, ако реша да купя тази кола? Доколкото си спомням това, което ми каза астролога е, че ако гледаме прогресиите този съвпад се случва в 3-ти прогресивен дом, в който влизат и автомобилите и по една или друга причина ще съжалявам в последствие за покупката... Какво е Вашето мнение?

Какви са географските координати на мястото, от което задаваш въпроса ?
Случайно да си с асцендент в Стрелец, Слънце в Стрелец, изгряващи Везни, Венера в Стрелец, Слънце в аспект с Юпитер ?

Координатите са 43.687140,28.531100   Поне тези ги дават за ГКПП Дуранкулак
Асцедент Водолей

И как при асцендент Водолей  ще имаш транзит на Нептун в първи дом в Риби?  м

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #503 -: Май 13, 2017, 10:15:04 pm »
Координатите са 43.687140,28.531100   Поне тези ги дават за ГКПП Дуранкулак
Асцедент Водолей

А ние какво да правим с тези координати, може би ни каниш на гости?

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #504 -: Май 13, 2017, 10:34:14 pm »
А ние какво да правим с тези координати, може би ни каниш на гости?
Според Вас, когато асцедента ми е във Водолей няма как да имам това разположение!? Я помислете - Върха на първи дом/асцедента/ ми е във Водолей, а върха на втори дом е в съседния знак Риби. Първи дом обхваща част от Водолей и част от Риби. Така че не виждам кое е невъзможното.
Относно координатите, ако прочетете преди това са ми ги поискали  :012:  Бих Ви поканил на гости, но не живея там, просто в момента се намирах на това място  ;D


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #505 -: Май 13, 2017, 10:40:47 pm »
Относно координатите, ако прочетете преди това са ми ги поискали  :012:  Бих Ви поканил на гости, но не живея там, просто в момента се намирах на това място  ;D

А, извинявайте, не видях
По-добре ми пратете на лично съобщение дата, час и място на раждане, да видим картата
Иначе лично аз винаги съм силно "за" готина кола, особено ако можете да я карате

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #506 -: Май 13, 2017, 11:02:26 pm »
Картата е тук

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #507 -: Май 13, 2017, 11:06:22 pm »
Ами аз не бих я купила сега колата

CKRON

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 32
  • Всичко, което не ни убива ни прави по-силни!
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #508 -: Май 13, 2017, 11:10:18 pm »
Заради съвпада на Нептун с Марс или има и още нещо?
И още нещо, поради секстила на Нептун със Слънцето този съвпад не би ли следвало да действа положително?
« Последна редакция: Май 13, 2017, 11:16:06 pm от CKRON »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #509 -: Май 13, 2017, 11:19:00 pm »
Заради съвпада на Нептун с Марс или има и още нещо?
И още нещо, поради секстила на Нептун със Слънцето този съвпад не би ли следвало да действа положително?

Струва ми се, че парите може да се наложи да бъдат похарчени за друго, по-важно нещо
Каква е колата :)