Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116574 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #45 -: Март 22, 2014, 08:12:05 pm »
След като минеш през чистилището - 12д, всичко е по-добре май :d

Много зависи къде е наталната и дали прогресивната е в синхрон, дори и през 12 може да не е толкова зле, вместо изолация, може да пътуваш в чужбина и там да се изолираш-с кеф и смисъл

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #46 -: Март 22, 2014, 08:29:11 pm »
Материална-съмнявам се
Но по-спокойна-може

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #47 -: Март 22, 2014, 08:56:50 pm »
Доколко е възможна ректификация с точност до минута обаче...

това аз чакам да го видя, за да го повярвам, макар че има карти, които са благосклонни :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #48 -: Март 22, 2014, 09:06:12 pm »
Моята я зарязах вече, че ме изнервя. Евентуално ми се връзва ако го преместя с 8 мин назад, по на майка ми спомените е между 7:40-7:50, но понякога си мисля да си запратя Марс и Венера в 12-ти дом

С точност ако майката е гледала часовника, даже пак относително колко ще е точно

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #49 -: Март 22, 2014, 09:10:05 pm »
а би трябвало да е толкова просто - транзитен марс през асц - ако е овен - да се сдобиеш с някоя цицина, и готово - това в случая на мейл

аз реших да приема известния и да видя какво може да излезе

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #50 -: Март 22, 2014, 09:35:13 pm »
При мен тия бързите не действат  :) Чакам трУран да го видя, все трябва да даде събитие, но по моите усещания е на асц

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #51 -: Март 22, 2014, 09:41:29 pm »
Може и някой тантричен сън да ме споходи - същите в съвпад с Марс на ИЦ. Ама такъв, че да не искам да се събудя и да се връщам към реалността.  :)
След 1 гр. Нептун залива Венерата ми.Ще се роди ли Афродита от пяната или ще я карам на еротични сънища ::)Хирон подмина Венерата и принцът на приливите не ме отрази :'(Четох,че с Нептун/Венера мога да привлека някой алкохолик или наркоман :017: Сънищата ли са най-доброто,което мога да очаквам :017:Хубаво нещо сигурно е съня,обаче няма как да го хвана под ръка и го заведа на дискотека :'(

wind: edit без псувни
« Последна редакция: Март 22, 2014, 11:46:27 pm от wind »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #52 -: Март 22, 2014, 09:47:25 pm »
а би трябвало да е толкова просто - транзитен марс през асц - ако е овен - да се сдобиеш с някоя цицина, и готово - това в случая на мейл

аз реших да приема известния и да видя какво може да излезе
Зависи колко си спънат и занесен,аз почти всеки ден си удрям главата нейде-асц може да ми е във всеки градус. ;DНямам ден без мини кунтузийка или подобно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #53 -: Март 22, 2014, 09:54:54 pm »
Транзитите на Нептун понякога минават и незабелязано, това са едва доловими енергии. Случва се влиянието му да се изразява в сферата на мечтите и въображението, да не намира манифестация в реалността, освен ако не се потърси някакъв творчески или емоционален отдушник. А в сферата на личните взаимоотношения дава хлъзгавост и неясни заявки за желаното/възможно - наистина ли искам това да се случи или само си фантазирам... В карта със заложени такива предпоставки може да отключи някоя геометрична фигура в отношенията, създава усещане за обърканост, липса на посока, съмнения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #54 -: Март 22, 2014, 10:37:01 pm »
Тогава по-добре да ме отмине незабелязано и да го откарам на здрав сън.И без това страдам от безсъние,поне да си отспя :57:Страх ме е от заблуди,да не си размътя разсъдъка по някой изпадняк.Лека нощ,момичета.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #55 -: Март 23, 2014, 03:16:38 am »
Нептун не транзитира ,Нептун фантазира-насладете му се ,не го "обяснявайте". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #56 -: Март 23, 2014, 10:51:17 am »
Вече ми се затвърждава това усещане - така те унася в съня, че не ти се иска да се събуждаш. Сутрин като звънне будилникът, отварям очи и още сънена издавам недоволен мрънкащ звук, а не мога да кажа, че сега много се изморявам и страдам от недоспиване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #57 -: Март 23, 2014, 12:50:59 pm »
Абе аз още не съм се пропила, а съм с водно-огнен акцент.  ;D Сега нептуновите транзити ми действат антиалкохолно - спрях и бирата.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #58 -: Март 23, 2014, 01:37:35 pm »
Вече ми се затвърждава това усещане - така те унася в съня, че не ти се иска да се събуждаш. Сутрин като звънне будилникът, отварям очи и още сънена издавам недоволен мрънкащ звук, а не мога да кажа, че сега много се изморявам и страдам от недоспиване.
При мен е същото ... особено днес като трябваше да се събуждам на сила ми стана лошо, а бях спал 10 часа ....
Много сънувах и то неща, които не са за разказване  :57: От съвпада тр. Меркурий и тр. Нептун ли е това нещо ... Аз МНОООГО сънувах.  :57:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #59 -: Март 23, 2014, 01:49:54 pm »
Вече ми се затвърждава това усещане - така те унася в съня, че не ти се иска да се събуждаш. Сутрин като звънне будилникът, отварям очи и още сънена издавам недоволен мрънкащ звук, а не мога да кажа, че сега много се изморявам и страдам от недоспиване.
При мен е същото ... особено днес като трябваше да се събуждам на сила ми стана лошо, а бях спал 10 часа ....
Много сънувах и то неща, които не са за разказване  :57: От съвпада тр. Меркурий и тр. Нептун ли е това нещо ... Аз МНОООГО сънувах.  :57:

Ако се сетиш ,запомни какво ще се "случва " в сънено ,даже и в будно състояние 28-29 март. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“