Автор Тема: НСР и други конспирации  (Прочетена 36767 пъти)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #30 -: Март 18, 2021, 09:35:11 am »
Едно интервю с проф. Лъчезар Филипов относно извънземните. Доста дълго е, но ми направи впечатление един случай за отвлечена жена от извънземни. От Норвегия мисля, че беше. Той каза, че тя след това открила чипове в тялото си.

https://www.facebook.com/Spisanie8/videos/321670352577907/

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #31 -: Март 18, 2021, 01:04:15 pm »
Едно интервю с проф. Лъчезар Филипов относно извънземните. Доста дълго е, но ми направи впечатление един случай за отвлечена жена от извънземни. От Норвегия мисля, че беше. Той каза, че тя след това открила чипове в тялото си.

https://www.facebook.com/Spisanie8/videos/321670352577907/

Като малък много пъти съм сънувал, че ме отвличат извънземни, помня и едно голямо хале под земята пълно с разни машини и кранове.
What you know about rolling down in the deep?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #32 -: Март 18, 2021, 02:53:41 pm »
Има много недоказано инфо ,че във вътрешността на земята има градове, обитавани и то на няколко пласта, така че, не всички извънземни чинии са баш извънземни, а са машини на обитателите от вътрешността на земята. Отделно има много безследно изчезнали, които не вярвам винаги да са отвличани, заради тайни проекти на правителствата. Лично аз имам безследно изчезнали близки и познати. Преди години във Варна за една нощ изчезнаха от различни места няколко студента. Момичета и момчета, които не се познават не са в обща компания или къща. Близките на едно от момчетата, винаги бяха изгонвани от Ванга и им казваше повече да не идват. Кого или какво е прикривала не знам, но упорито отказваше ,който и близък да отиде .

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #33 -: Март 24, 2021, 01:30:26 pm »

Като малък много пъти съм сънувал, че ме отвличат извънземни, помня и едно голямо хале под земята пълно с разни машини и кранове.

Я разкажи подробности.



AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #34 -: Март 24, 2021, 05:50:32 pm »

Като малък много пъти съм сънувал, че ме отвличат извънземни, помня и едно голямо хале под земята пълно с разни машини и кранове.

Я разкажи подробности.
Забранено е, такъв тип информация е класифицирана.
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #35 -: Март 24, 2021, 06:58:09 pm »

Като малък много пъти съм сънувал, че ме отвличат извънземни, помня и едно голямо хале под земята пълно с разни машини и кранове.

Я разкажи подробности.
Забранено е, такъв тип информация е класифицирана.
+1

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #36 -: Март 24, 2021, 07:53:57 pm »

Като малък много пъти съм сънувал, че ме отвличат извънземни, помня и едно голямо хале под земята пълно с разни машини и кранове.

Я разкажи подробности.
Забранено е, такъв тип информация е класифицирана.

Забраняват ти да разкажеш за сънищата си?



Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #37 -: Март 26, 2021, 08:49:05 pm »
Значи, Месията се очаква до 2023 г.
https://www.israel365news.com/155103/israeli-rabbi-reveals-date-of-messiahs-arrival-according-to-kabbalah/

Който е жив и здрав, ще го посрещне с чаша вино. 😄🍷

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #38 -: Март 26, 2021, 09:02:52 pm »
Значи чакат новата холограма  ;D веднъж им пуснаха филма с божиите скрижали и те се престараха. Ако другата година ни прожектират нов Месия, бих била много обидена, че толкова подценяват хората .Не ми се вярва ,който и да е скрит владетел на света да ни пуска отживели филми, ще измислят нeщо по-хитро от нов Месия ::)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #39 -: Март 26, 2021, 10:45:22 pm »
Аз като им гледам сайта на тези евреи, те всяко нещо го смятат за знак, че Месията идва, и естествено, само те ще бъдат пощадени. Те са богоизбраните. То бива, бива, ама... :D


Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #41 -: Март 31, 2021, 10:29:25 pm »
Естествено, че всичко е съзнание. Що се отнася до извънземните, ще се радвам,ако лъжат   :D

И аз мисля, че съм сънувал отвличане. Незнам дали са били извънземни, но бяха като хора, обаче неестествено красиви. Аз бях дете тогава и дълго ги зяпах. Бяха една група млади мъже и жени и щяха да се качват на някакъв модерен самолет. Те ме попитаха искам ли да се кача с тях. И аз естествено се съгласих. Качих се и излетяхме. Бяхме в някакво много хубаво място. Интересно, че летяхме много ниско над земята и виждах тревата, а тя беше много зелена. Сега си мисля, че самолетите не могат да летят толкова ниско.  Аз не исках да слизам от самолета. Те ми казаха, че не могат да ме вземат с тях.
Незнам кои са били те, но не бяха обикновени хора.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #43 -: Април 13, 2021, 05:38:22 pm »
За четенето на мисли в интернет
https://novotopoznanie.com/eto-kak-postoyannoto-nablyudenie-vliae-na-mozaka/

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1177
Re: НСР и други конспирации
« Отговор #44 -: Април 14, 2021, 04:50:33 am »
За четенето на мисли в интернет
https://novotopoznanie.com/eto-kak-postoyannoto-nablyudenie-vliae-na-mozaka/

Мисля, че задълбаването в подобни теми е безпредметно. Докато си обикновен човек без свръхамбиции, няма страшно. Не вярвам някой да се вълнува то теб. Може и да следят, вероятно, за да ти вземат парите, но най-добре е човек да се абстрахира и да си живее заблудено. Иначе наистина ще луднеш. Новият начин за контрол е от ново равнище, доброволно нахлузваш хомота, няма вече класически деспотизъм. Доброволно тръпнеш да си купиш новата технология, че и по-богати ги правиш, доброзорно нахлуваш маска, ако си опозиционер, а ако си хипохондрик - си купуваш най-обещаващата нано-мега-ултра-изолиращата от микроорганизми система и пак ги правиш по-богати. (12 евро на ваксина, по 2 дози, 70 процента таргет, милиарди "помощ" за борба с бедствието, юхуууу, децата ни ще я карат на хляб и сол и ще работят найси часа като в едни минали векове, какво пееше Мадона?, наскоро имаше тук публикация...)
Който не иска да бъде следен, трябва да хване гората и там да си остане. Няма как в цивилизацията да не ползваш електронни устройства, освен ако, повтарям, не си решил да си останеш мнооого неамбициозен.
БДУ, на мен още никой не ми е предложил да си купя златен пръстен, макар да го споделих и в писмен вид. Знаят кучетата, че го карам на хляб. И сол. Обаче ми предлагат да прочета за петте най-добри в секса зодии. Знаят кучетата, че пиша тук.   :D
А Плутон още не е влязъл във Водолей  ;D ;)
« Последна редакция: Април 14, 2021, 04:55:44 am от Люба »