Автор Тема: Предсказване на смърт  (Прочетена 63106 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #270 -: Август 04, 2021, 05:33:24 pm »
Значи оста Лъв- Водолей- Скорпион е готова на всичко, само и само да са "горе на масата ".  ;)
Сафо, ако ще мреш прави го тихо и със себе си.
Рени,за първото не съм сигурна.
За умирачката -няма да е тихо,Слънцето у4 в буйния водолей.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #271 -: Август 04, 2021, 07:07:25 pm »
Значи оста Лъв- Водолей- Скорпион е готова на всичко, само и само да са "горе на масата ".  ;)
Сафо, ако ще мреш прави го тихо и със себе си.
Рени,за първото не съм сигурна.
За умирачката -няма да е тихо,Слънцето у4 в буйния водолей.

Сафо, астрологично, знаеш ли коя ти е планета Анарета, Хилег, Алкокоден, това са класическите сигнификатори за определяне  продължилжителност на живот, какво го застрашава, кога. И към тях всичко, подробно разгледано по 1, 4, 7, 8 домове. Има и още. Такива емоционални четения на картата по темата се правят в два случая : защото няма какво да правя или защото , по-горе го написах.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #272 -: Август 05, 2021, 12:04:15 am »
Зная -хилег ми е Слънцето,алкокоден -Сатурн.ИНтересът ми към смъртта обясних астрологично в предишният си пост към Люба.Това за масата -бъркаш .
Има и други неща,които ми влияят ,символи,знаци.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #273 -: Август 05, 2021, 01:49:23 pm »
Нека грешката да е в мен. Приемам. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #274 -: Август 08, 2021, 11:11:39 pm »
защо питаме за любов,брак,бизнес,пари,учение,деца и т.н. и правим опити за предсказания по тези теми,ако нативът не доживее да се сбъднат.Първото и най-важно предсказание според мен е за годината на смъртта,или ,продължителността на живота на човек,защото всичко останало иначе се обезмисля.
Смъртта е най-сигурното нещо в този живот.Любопитна съм.
+ 1


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #275 -: Октомври 05, 2023, 07:52:24 am »
Един от показателите не е ли залязване на светило по примарни дирекции? Питам понеже при мен по примарни дирекции слънцето е на десцедента, като интересното е, че и в прогресивната карта пр. десцедент съвпада със слънцето, което иначе е в 8-ми дом. То е водещото светило и макар да не е хилег интересно какво може да показва тогава. То управлява и асцендента.

Луната е хилег и тя пък има квадрат към десцедента както по примарни дирекции, така и по прогресия. Като и по двете техники ИЦ прави съвпад с нея.

Знам, че никой не си е предсказал смъртта и не си въобразявам, че аз точно ще мога. Това залязване на слънцето съм го имала по соларни дирекции и обратни прогресии преди години като се разведох, тогава - ясно. Но сега нямам никакви мъже в живота си, които да залязват.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #276 -: Октомври 06, 2023, 06:42:50 pm »
Знам, че никой не си е предсказал смъртта и не си въобразявам, че аз точно ще мога. Това залязване на слънцето съм го имала по соларни дирекции и обратни прогресии преди години като се разведох, тогава - ясно. Но сега нямам никакви мъже в живота си, които да залязват.
Грант Леви месец преди смъртта си е анулирал всички уговорени срещи , оправил си е финансите и застраховката, към което винаги се е отнасял небрежно. Иван Станчев също беше предсказал края си...

СЛЪНЦЕ съвпад с DES /СЛЪНЦЕ опозиция с ASC/: Признание от властимащите.
Човек се влияе от околните. За самотна жена - предложение за брак, повишаващ статуса и
удовлетворяващ амбициите ѝ. За омъжена жена- успех чрез мъжа й. За мъж- реализация,
зависеща от усилията и способностите му. В негативен план - раздяла, проблеми с роднини, финансови/имотни проблеми, проблеми с образованието.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #277 -: Октомври 08, 2023, 10:02:46 pm »
Тери,а бивш свекър имаш ли?
В прогресивната карта Слънцето упр,някой прогресивен дом,но не и асц.
Годишен управител е важен,профекция асц и т.н.
Дирекциите мисля,че са най.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #278 -: Октомври 09, 2023, 07:06:14 am »
Нямам бивш свекър, почина отдавна. Слънцето управлява 12-ти дом в прогресивната карта и догодина съм профекция 12-ти дом. :) Сатурн и Венера са хронократори тази и следващата година.
Венера е алкокоден и има две затъмнения в аспект с нея, макар и не точен по градус.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #279 -: Октомври 09, 2023, 10:51:37 am »
Тери, управителите на Луна- диспозитор и терма, някой  от тях да е хронократор, дирекцията на терма на АСЦ, да  е същата планета, да  я активира. Според, мен, разгледай сидеричната карта за такава информация.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #280 -: Октомври 09, 2023, 11:09:16 am »
Сатурн и юпитер, сатурн е на термата като е хронократор както написах. Дир Асцедент е в терма на сатурн също. Транзитния сатурн ми е в съвпад със сизигията освен това.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #281 -: Октомври 09, 2023, 11:15:01 am »
Сатурн не може да е управител на терма на Луната ти по сидерал, както и Юпитер да е диспозитор, ако е на по-малко от 24 * ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #282 -: Октомври 09, 2023, 11:20:26 am »
Че в сидерални карти гледат ли се терми? Те май и дизпозитори на планетите не гледат?

Значи марс диспозитор, сатурн У на термата по сидерал ама ако ще гледаме така няма да гледам хронократор ами даши и антардаши. Е - марс сатурн даша. :o
« Последна редакция: Октомври 09, 2023, 11:32:14 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #283 -: Октомври 09, 2023, 11:42:27 am »
Каква е разликата ? Сидералната карта показва какво ти е "писано", тропическата- какво, как  ще го  материализираш.
Разгледай статуса на Марс и Сатурн. Имат ли връзка с управителят на хороскопа и с управителят на Асц.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #284 -: Октомври 09, 2023, 01:28:00 pm »
Тери,родител-пенсионер,смяна на статус.При теб възможно е стоп цикъл.