Автор Тема: Предсказване на смърт  (Прочетена 62894 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #240 -: Октомври 05, 2020, 09:21:58 pm »
Възможно ли е случилото се с баща ми да има връзка с предстоящото затъмнение?
не

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #241 -: Ноември 21, 2020, 01:35:17 pm »
Искам да знам кога ще умра,с точност.Година,месец,ден и час.Меркурий у1дом по прогресия ще стане ретрограден чак когато съм на 73г,февруари месец.Има подходящи дирекции,прогресии и транзити.Какво да гледам за ден?Вероятно Луната.Слънцето ще покаже месецът.Какво да гледам за час?дали ще е час на Меркурий,или на Юпитер като у8ят ми дом?Или пък Слънце като у4.......Ако въобще съм жива до тогава ....... ;D
Слънцето е хилег.Да гледам прогресия на Слънцето май трябва?!
« Последна редакция: Ноември 21, 2020, 01:47:52 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12546
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #242 -: Ноември 21, 2020, 08:25:52 pm »
Сафо, 1, 4, 8 домове с техните управители. Хилег, Алкокоден, планета Анарета, Слънце. Но понеже, съвременния човек живее много повече от древния, поради по-добри условия на живот, има съмнения доколко са приложими древните методи за определяне продължителността на живота и предсказване на смърт.Не може само по у 1 да определиш събитие. Но, ингреса на точка, планета, променя сигнификаторите, виж тогава настъпват промените. Пример, К8 по дирекция ингрес в друг знак, сменя сигнификатора/диспозитора/управителите или диспозитора на к8 сменя знак.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #243 -: Ноември 22, 2020, 12:25:08 am »
Ама, Рени, как любезно услужи :))

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #244 -: Ноември 22, 2020, 03:20:45 am »
Искам да знам кога ще умра,с точност.Година,месец,ден и час.Меркурий у1дом по прогресия ще стане ретрограден чак когато съм на 73г,февруари месец.Има подходящи дирекции,прогресии и транзити.
За какво ти е да знаеш? И какво като Мерка стане ретро по прогресия? Тези, които са с ретро У1 по рождение и години наред им е ретро по прогресия да не са умрели по това време  :) В повечето случаи хората не надживяват урановия възврат, майка ми не беше изключение- ако се загледаш в некролозите, все  около 82-86 годишни. Иначе по всяко време може да си напишеш завещанието и да го удариш на живот като за последно  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #245 -: Ноември 22, 2020, 06:29:27 am »
Много ме интересува тази тема, въпросът е  "кога ще умра? "
Картата показва колко силно ме вълнува тази тема в момента.Изгрява скорпион,Марс в 5ти дом ,овен.Управител на 8ми дом,Меркурий е на к1.Луната е в 4ти дом и предстои да направи аспект с Меркурий след около 15 ед.време.Сатурн е силен ,след 3 ед.време сменя знак.
Но пък Марс у1,след 15 гр.ще смени знак също.И сега 15 като време дали са дни,месеци,или години?Часове?
Ако съм на прав път,ще е по-лесно да разгледам дирекции,прогресии и транзити за определен период.
Меркурий и асц също ще сменят знак по дирекция след 15.ед.време и понеже скорпион е фиксиран знак ,залагам на години.Тоест,ще умра след 15 години+/– месеци.Сега съм на 50г.и 9месеца.
НАПЪЛНО възможно е хорарът да е буквално, тоест, ще умра, когато профекция асц е в знак скорпион, което е отново на 65годишна възраст. След 3 години проф. Асц е скорпион. В хорара Сатурн сменя знак след 3 ед. време.Фирдарии след 15 години съм Марс/Меркурий. Затъмнения та са отново по оста лъв /водолей. Слънцето ми е във водолей и е у4 дом. Дирекция Марс е съвпад с Луната в 1ви дом. Прогресия Марс е на Асц.
« Последна редакция: Ноември 22, 2020, 08:53:04 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #246 -: Ноември 22, 2020, 09:04:38 am »
карта дирекции/прогресии за 2035г.
и трябва да стесня периода с точност....
Луната е важна и на важни точки.Слънце у4 по прогресия опозиция Юпитер у8.
Транзитите са ок.Да гледам тежките планети първо .......И после бързите.Марс ще активира нещо.
« Последна редакция: Ноември 22, 2020, 09:11:27 am от Сафо »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #247 -: Ноември 22, 2020, 11:53:59 am »
Чувала съм, че мидпойнтът на Марс и Сатурн или Юпитер бил важен за предсказване на смърт.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #248 -: Ноември 23, 2020, 07:21:44 am »
карта дирекции/прогресии за 2035г.
и трябва да стесня периода с точност....
Луната е важна и на важни точки.Слънце у4 по прогресия опозиция Юпитер у8.
Транзитите са ок.Да гледам тежките планети първо .......И после бързите.Марс ще активира нещо.
К8 по прогресия кога съвпада със Слънцето У4 ?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12546
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #249 -: Ноември 23, 2020, 11:38:51 am »
Ама, Рени, как любезно услужи :))

Ами жената това я интересува. ;)
Много хора питат кога ще настъпи този момент по ред причини и за мен това е въпрос в реда на нещата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #250 -: Ноември 24, 2020, 09:41:58 am »
карта дирекции/прогресии за 2035г.
и трябва да стесня периода с точност....
Луната е важна и на важни точки.Слънце у4 по прогресия опозиция Юпитер у8.
Транзитите са ок.Да гледам тежките планети първо .......И после бързите.Марс ще активира нещо.
К8 по прогресия кога съвпада със Слънцето У4 ?
по прогресия -на 71г.някъде ,тоест след 20/21 години.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #251 -: Ноември 24, 2020, 09:42:55 am »
Чувала съм, че мидпойнтът на Марс и Сатурн или Юпитер бил важен за предсказване на смърт.
мерси,запомних къде са тези точки,да следя.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #252 -: Ноември 24, 2020, 09:45:35 am »
Сафо, 1, 4, 8 домове с техните управители. Хилег, Алкокоден, планета Анарета, Слънце. Но понеже, съвременния човек живее много повече от древния, поради по-добри условия на живот, има съмнения доколко са приложими древните методи за определяне продължителността на живота и предсказване на смърт.Не може само по у 1 да определиш събитие. Но, ингреса на точка, планета, променя сигнификаторите, виж тогава настъпват промените. Пример, К8 по дирекция ингрес в друг знак, сменя сигнификатора/диспозитора/управителите или диспозитора на к8 сменя знак.
Много възможности стават ;)









Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #253 -: Ноември 24, 2020, 09:49:17 am »
Никой не спомена Сизигия,не е ли важна точка?Арабите са директирали точката на смъртта.Сега при мен е на 0*водолей,където ще започне цикъл Сатурн/Юпитер.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12546
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #254 -: Ноември 24, 2020, 10:39:18 am »
Сафо, в началото на темата, това коментирахме,че има много начини и методи, избири се един и започвай да определяш сигнификаторите и статуса им. И когато им дойде периода и медицината е безсилна... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“