Автор Тема: Руни  (Прочетена 48871 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #15 -: Март 10, 2014, 07:10:16 pm »

HAGALAZ - разрушаващи естествени сили.

Отивай на лекар докато е време.

хм, става въпрос за подут лимфен възел, за пръв път ми се случва.

Приятелка и се поду целият врат от възпалени лимфи (стана като мутрите  :D), а те се възпалили заради грип. При всички случаи трябва да идеш, защото от каквото и да е трябва да го види специалист.

При условие, че се падна точно тази руна си е безумие да не го отразиш. Според това, което четох, тя е еквивалентна на кулата в тарото.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Руни
« Отговор #16 -: Март 10, 2014, 07:10:22 pm »
На Лили отговора ме стресна..какво напипа ?

Сега не ме карайте да се чувствам като на доктор  ::)

Тая сутрин станах, усетих болка встрани от едно неприлично място и вляво напипах нещо твърдо. Почнах да чета за лимфни възли в нета и доста ми се скофти настроението.

Ще чакам само да изчезне, пък ако не изчезне, ще трябва да му се обърне внимание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #17 -: Март 10, 2014, 07:15:48 pm »


Вещер, дай да те пробвам и аз, като си тръгнала - ще осъдя ли татето да ми плаща издръжка?  :012: В хорарната тема ми казаха, че ще се откажа, ама за сяя нито той е казал, че ще даде пари, нито пък аз съм се отказала, днеска даже ходих по едни институции и наказила да събирам документите - като съм направила това голямо усилие, няма да го оставя да е напразно.  :012: :012: :012:

FEHU обърната - няма да стане, Тъндъре. Ще се случи нещо извън теб и просто ще наблюдаваш безпомощно.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Руни
« Отговор #18 -: Март 10, 2014, 07:22:54 pm »
Благодаря и ще ти кажа какво е станало накрая, Веще.  :017: Прочетох тука един пост за руната, струва ми се много интересна и нещата, които управлява наистина имам нужда от поправка по тях, така че е и знак в един по-голям аспект според мен.  :08:

http://runesecrets.com/  един сайт, който ми се стори интересен.  :29:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #19 -: Март 10, 2014, 07:23:02 pm »
Моят въпрос развитие в професионален план до 3месеца?

1. KENAZ
2. INGUZ
3. SOWULO

Осъзнала си проблема. Новите начинания ти предстоят - ще получиш предложение. Ако последваш събитията ще имаш успех.

П.С. Все хубави руни ти изтеглих беееееееееее  :19:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #20 -: Март 10, 2014, 07:24:32 pm »
Благодаря и ще ти кажа какво е станало накрая, Веще.  :017: Прочетох тука един пост за руната, струва ми се много интересна и нещата, които управлява наистина имам нужда от поправка по тях, така че е и знак в един по-голям аспект според мен.  :08:

Ооо даааа, определено има много за писане по самата руна, ама щот ме мързи в момента, а вие ме грабнахте на рогите и просто ти отговорих на въпроса  :d030:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #21 -: Март 10, 2014, 07:27:44 pm »
При развод кучето при мен ли ще остане ;D/смешно звучи,ама заради него още кретаме с мойта/

TEIWAZ обърната - Изясни си собствените мотиви за искането си и може да размислиш. Руната показва загуба.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Руни
« Отговор #22 -: Март 10, 2014, 07:39:48 pm »
Нещо по-дълбоководно — прероден шаман ли съм? :character0029:  :d030:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Руни
« Отговор #23 -: Март 10, 2014, 08:28:10 pm »
Моят въпрос развитие в професионален план до 3месеца?

1. KENAZ
2. INGUZ
3. SOWULO

Осъзнала си проблема. Новите начинания ти предстоят - ще получиш предложение. Ако последваш събитията ще имаш успех.

П.С. Все хубави руни ти изтеглих беееееееееее  :19:.

 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #24 -: Март 10, 2014, 09:19:14 pm »
Рептиле,

EIHWAZ - олицетворява цикъла на живота и смъртта, както и тайни знания. Може и да си бил в минал живот нещо свързано с тайните познания  ;).

Нема ти редя за такъв въпрос рунически кръст. Сега съм си хванала гоблена и тука по бюрото само за руни място няма  :P...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Руни
« Отговор #25 -: Март 10, 2014, 09:52:10 pm »
Мерси, Веще  :012:

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Руни
« Отговор #26 -: Март 10, 2014, 09:59:32 pm »
Ако може и аз да задам един въпрос : ще си намеря ли сериозен Приятел до края на годината  :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #27 -: Март 10, 2014, 10:31:34 pm »
Ако може и аз да задам един въпрос : ще си намеря ли сериозен Приятел до края на годината  :)

RAIDHO обърната - Бъдете особено внимателни към личните отношения. В този момент разрива е по-вероятен отколкото нещо друго. От ваша страна е необходимо усилие.

Според това описание най-вероятният отговор е НЕ.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Руни
« Отговор #28 -: Март 11, 2014, 12:10:17 am »
Искам и аз  :cheer:
- Да му отговоря ли?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Руни
« Отговор #29 -: Март 11, 2014, 08:14:43 am »

- Да му отговоря ли?

BERKANA обърната - Замъгляване, заблуди, застой, проблеми. Замислете се дали не поставяте своите потребности и нужди пред тези на другите. Проникнете дълбоко, докато не успеете да определите всички препятствия в наложената ситуация.




Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн