Автор Тема: Приятелството  (Прочетена 44770 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Приятелството
« Отговор #165 -: Юли 24, 2014, 10:34:21 pm »
Е, и аз съм като Папи, осъзнавам,че звучи нескромно, но съм си самодостатъчна, мен търсят, не аз тях повечето пъти. Различни са, не се виждаме всеки ден, дори не всеки месец с някои. Едната е конна ездачка, шампион по обездка, ходихма да яздим. Асаснсьорният техник, 30 г. по-стар от нас знае за музика почти колкото мен, слушаме и коментираме , равни сме. Има ергени, госпойци, млади и стари. Другите, с тях пътуваме по реката, няма сценарий, всеки път е различно, преоблдават водолей,близнаци и стрелци, игра става, като децата, после танци до зори, случва се и насред полето под звездите, някой ден ще срещнем самодиви. Има и една дева-вече не мрънка, не върви. С рибите и раците-на вегетариански закуски говорим за психология и астрология.
Папи, ти защо си направи сайт? Можеш да си четеш древни текстове и щеше да напредваш по-бързо, ако това ти е целта. Едва ли е само,заради другия различен сайт-да покажеш как желаеш по-добър начин за общуване във форум с потребители. по астрология?
 11 дом-обратно на 5-лъв по аналогия на знак-дом, тук няма желание за притежание, надличностен дом, проверка на универсални идеи, идеали, философии сред групи хора, които не обсебващ, нито те теб и си равен с равен. Който няма необходимост, не е проблем, и него приемаме, да дойде и да си тръгне. Не е затворено общество-може да влезе и излезе всеки. Приятелско отношение трябва да има накрая с всички -роднини, колеги-никаква емоция освен- желая ти добро, не преча, нито ти, има място за всеки. когато има приятелско отношение, и т.нар. кармични връзки изчезват, приятел съм и с детето и с другите домашни любимци. Ще помогна винаги, без да губя себе си, нито ще пожелая да  обсебя.
Ексцентризмът не пречи да си остана в центъра, а  приятелите ми/ни са ексцентрици-далеч от центъра на лицемерието и очакваното,   в  различните индивиди, потвърждавам неизменно едно и също, но е лично за споделяне . И без да съм водолей-има и по-уникални образи от мен.
11-домният човек според автори е и самодостатъчен и неформален лидер в групата, като едното не противоречи на другото.
« Последна редакция: Юли 24, 2014, 10:36:36 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Приятелството
« Отговор #166 -: Юли 24, 2014, 10:44:43 pm »
Ха,ха -интересно подаване на топката от Слънце Близнаци в 11-ти (АСЦ Лъв)  и Слънце Водолей в 5-ти(АСЦ Везни)  ,като захарен памук ,харесва ми. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Приятелството
« Отговор #167 -: Юли 24, 2014, 10:46:19 pm »
В кръга на шегата, козовете, разбирай банове ги държи Папи.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Приятелството
« Отговор #168 -: Юли 24, 2014, 10:57:55 pm »
Какво общо имат бановете? Тях всеки сам си ги държи-правилата са на видно място

Сега защо има форум-защото астрологията ми е хоби, на което не вярвам. Нито на нумерологията и т.н. И колкото и мъдри книги да чета, все пропаганда ми се струва. Та се надявам като чета личен опит и мнения някой ден да стане чудо и да повярвам. Можеше да ми се случи във всеки друг спокоен форум, на какъвто не попаднах.

Последната жена, която ми стана интересна, позната на приятели, беше получила кон за рождения си ден. Заради това, че един ден едва станала или по-точно-излазила от леглото. И лекарите казали, че може да се инвалидизира. И тя поревала малко, записала се на йога, мъжа й й купил кон, ходят всеки ден в планината-и ето я-усмихната, пъргава, ходи нормално и всичко е ок. Не мога да не се радвам на такива хора.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Приятелството
« Отговор #169 -: Юли 24, 2014, 11:33:57 pm »
Какво общо имат бановете? Тях всеки сам си ги държи-правилата са на видно място

Сега защо има форум-защото астрологията ми е хоби, на което не вярвам. Нито на нумерологията и т.н. И колкото и мъдри книги да чета, все пропаганда ми се струва. Та се надявам като чета личен опит и мнения някой ден да стане чудо и да повярвам. Можеше да ми се случи във всеки друг спокоен форум, на какъвто не попаднах.

Последната жена, която ми стана интересна, позната на приятели, беше получила кон за рождения си ден. Заради това, че един ден едва станала или по-точно-излазила от леглото. И лекарите казали, че може да се инвалидизира. И тя поревала малко, записала се на йога, мъжа й й купил кон, ходят всеки ден в планината-и ето я-усмихната, пъргава, ходи нормално и всичко е ок. Не мога да не се радвам на такива хора.
Eха,  за другия рожден ден си пожелавам един кон/ живея с кентавър, но не е хирон/, имаме до блока стадион.   
 Може да е крилат, няма да го върна. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Приятелството
« Отговор #170 -: Юли 24, 2014, 11:39:43 pm »
Енигма, ти само коня ли видя в цялата работа :)
То вярно, че от него се почна, заради предишен пост, ама...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Приятелството
« Отговор #171 -: Юли 24, 2014, 11:47:28 pm »
Енигма, ти само коня ли видя в цялата работа :)
То вярно, че от него се почна, заради предишен пост, ама...
Разбрах те, де, спокойно, с теб си говорим на други езици, по въздушно, форумно може да изглежда друго. Имаме едни синастрични особености, и предполагам  затова,  не се разбираме веднага кой какво казва, което е излишно. :38:
Като се върнах ,прочетох постовете ти и усетих това зад тях, помислих, разбрах, че ти си водолея, който харесвам, аз се стремя към това качество, което усетих, и начина на мислене, житейска философия.... достатъчно ли е?
« Последна редакция: Юли 24, 2014, 11:51:32 pm от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Приятелството
« Отговор #172 -: Юли 24, 2014, 11:59:28 pm »
Мен не знам колко ме разбират, но аз определено не всички

Ти на синастрии-минастрии много не им вярвай :)

Другото-да не ми се мазниш нещо  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Приятелството
« Отговор #173 -: Юли 25, 2014, 12:07:17 am »
Мен не знам колко ме разбират, но аз определено не всички

Ти на синастрии-минастрии много не им вярвай :)

Другото-да не ми се мазниш нещо  :012:
Уж не съм такъв човек-с мазненето.
Но, наистина, искам да живея като  водолея, ама не съм. Остават ми такива любими хора, харизматични са. Ще ги разгадая, ама няма вече да са енигматични, ако стане.
Новото, творческо,спонтанно е водолейско, както е фиксирано, така и екстремно променя отвътре и същностно, с времето. 11 дом е "добрият гений", повече свободна воля да си сътворец на живота си. Това харесвам.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Приятелството
« Отговор #174 -: Юли 25, 2014, 12:14:32 am »
Ако сме минали на вълна "искрено и лично", тайната е да се живее сега. Никога не гледам към миналото, не се гърча от "ако бях..", бързо прощавам и забравям (е, може и да не забравя, ама спира да ми пука)
Естествено понякога и бързо паля, имам да уча по въпроса

Та...за свободната воля трябва да се труди човек, не съм била винаги такава, преди неуспехите много ме смачкваха, но дори и тогава приятелите ми бяха, за да ме държат нащрек и в същото време да ме разфокусират от излишни глупости, не може човек да мисли постоянно за себе си, досадно е

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Приятелството
« Отговор #175 -: Юли 25, 2014, 12:22:58 am »
Значи аз съм идеалната ти приятелка - луна в овен тригон уран :D
Всеки може да ми бъде приятел, стига да не се намесва в живота ми, харесвам различните хора, за да ми е пъстър животът. За 30 години 2 приятелки съм разкарала, за едната писах, другата - също асц. скорпион и ми идваше твърде обсебваща, въпреки слънцето й в овен, но то е доста "комплексирано" от малефици.
Така че приемам всякакви хора, стига да не ми дават акъли как да живея живота си. Разбира се, че с по-интелигентни ми е по-приятно, но те са рядкост. Сега от Транзитен Уран в 1 дом явно заприличвам на водолей :012:
И все пак за приятелствата не гледам само 11 дом, но и 3 и 5, както и положението на меркурий.

И с АСЦ Рибки,наистина си -ти си човекът  :13:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Приятелството
« Отговор #176 -: Юли 25, 2014, 12:26:48 am »
Мен не знам колко ме разбират, но аз определено не всички

Ти на синастрии-минастрии много не им вярвай :)

Другото-да не ми се мазниш нещо  :012:

Цитат
Другото-да не ми се мазниш нещо

Това винаги ме кефи като го извадиш от задния джоб на Сатурн  :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Приятелството
« Отговор #177 -: Юли 25, 2014, 12:32:14 am »
Старая се да изхождам от правилото, че животът е прост, често нещата са точно каквито изглеждат

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Приятелството
« Отговор #178 -: Юли 25, 2014, 12:57:05 am »
То пък нали всички манекенки го четат тоз човек..аз мисля на ърл стенли гарднър да остана

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Приятелството
« Отговор #179 -: Юли 25, 2014, 12:57:16 am »
Старая се да изхождам от правилото, че животът е прост, често нещата са точно каквито изглеждат


Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече....
Албърт Айнщайн 
   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“