Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645223 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2970 -: Октомври 13, 2016, 09:11:48 pm »
Да бе, и това го казва човек, който има тайна връзка на сън с Яйценюк :D

И това го казва човек, който си ляга с Невидимия!  :85:  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2971 -: Октомври 13, 2016, 09:14:10 pm »
На изток, това е едно от имената, с които наричат женския полов орган.

Ха, наистина ли!? Не мога да повярвам.  :-\ ;D

А аз го тълкувах доста тривиално, като символ на целите, на бавния напредък, търпението и постоянството...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #2972 -: Октомври 13, 2016, 09:17:04 pm »
Истинското е невидимо за очите! Пък и невидимия е умен, не полу проводник запъртък, а цял проводник с две фабержета, големи като камбаните на Нигерия и Бургунди, ако има такива  ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2973 -: Октомври 13, 2016, 09:18:52 pm »
Ха, наистина ли!? Не мога да повярвам.  :-\ ;D

А аз го тълкувах доста тривиално, като символ на целите, на бавния напредък, търпението и постоянството...

Не, не е тривиално. Аз също бих дала подобно тълкуване. Но, след като си го казала, предложих алтернатива. :)
Впрочем, първото нещо, което ми хрумна, прочитайки съня, беше свързано със здравословни проблеми.
/Кръвта от костенурки се ползва за лечение. /По тази причина се въздържах от спонтанен коментар.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #2974 -: Октомври 13, 2016, 11:31:51 pm »
Ха, наистина ли!? Не мога да повярвам.  :-\ ;D

А аз го тълкувах доста тривиално, като символ на целите, на бавния напредък, търпението и постоянството...
Какво общо имат йонитата със Сатурн :017:  Някои са стиснати като него, ама други са бая дашни, разтропани са им сатурновите порти и широокоо отключени ключалки :D

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #2975 -: Октомври 15, 2016, 03:42:14 pm »
Не съм сънувала от цяла вечност..
Или поне не помня, спя дълбоко като пън, толкова ми е уморено в работата.
Та, сънувах , че си оглеждам гърдите в огледалото, щателно и внимателно :85:, останах доволна от видяното..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2976 -: Октомври 15, 2016, 03:48:47 pm »
Не съм сънувала от цяла вечност..
Или поне не помня, спя дълбоко като пън, толкова ми е уморено в работата.
Та, сънувах , че си оглеждам гърдите в огледалото, щателно и внимателно :85:, останах доволна от видяното..
И на яве ще си удовлетворена от някои/вероятно-финансови/ резултати. :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #2977 -: Октомври 15, 2016, 04:04:41 pm »
А дано !!
 :-*
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2978 -: Октомври 16, 2016, 01:07:33 pm »
Едната част от съня ми снощи много ме разстрои - сънувах, че се намирам на високо и тясно стълбище; в ръцете си държах бебе, а като се обърнах срещу мен имаше болно дете, инвалид. Чудех се как да му помогна да слезне по стълбите, но не можех, защото държах бебето. Затова само му говорех да внимава, да се хване за парапета.(плачех и говорех; аз по принцип не мога да издържам психически, когато срещу мен има инвалиди)
В следващия момент се качих в зелена кола, за да кормувам. Но имах двама инструктори - млад и възрастен мъж, които се качиха на задната седалка и управляваха автомобила вместо мен; аз само държах волана. Караха с много висока скорост и предприемаха опасни маневри.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2979 -: Октомври 16, 2016, 01:18:26 pm »
Едната част от съня ми снощи много ме разстрои - сънувах, че се намирам на високо и тясно стълбище; в ръцете си държах бебе, а като се обърнах срещу мен имаше болно дете, инвалид. Чудех се как да му помогна да слезне по стълбите, но не можех, защото държах бебето. Затова само му говорех да внимава, да се хване за парапета.(плачех и говорех; аз по принцип не мога да издържам психически, когато срещу мен има инвалиди)
В следващия момент се качих в зелена кола, за да кормувам. Но имах двама инструктори - млад и възрастен мъж, които се качиха на задната седалка и управляваха автомобила вместо мен; аз само държах волана. Караха с много висока скорост и предприемаха опасни маневри.
Кариерни дилеми и стрес.
Стремиш  се към нова /бебе/ позиция, която в момента ти изглежда по- перспективна /високо/ или пък ти дава възможност за повече свободно време /хващането за парапетите и слизането по стълби/
Ще се наложи придобиване на нови умения/ ментори/ и поемане на отговорност /шофиране/.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2980 -: Октомври 16, 2016, 07:39:54 pm »
Скорпионче, възможно ли е да бъдеш заблудена? /инвалид/ Нещата да не ти бъдат представени обективно или пък- в сегашната ти работа да има уродливости.. :017:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2981 -: Октомври 16, 2016, 07:49:29 pm »
Скорпионче, възможно ли е да бъдеш заблудена? /инвалид/ Нещата да не ти бъдат представени обективно или пък- в сегашната ти работа да има уродливости.. :017:

Uran, вече и аз не знам какво да мисля.
Много съм разочарована от обстановката и действията на шефа - плаща на един, води го на работа, а аз трябва да му поема задълженията, и то безплатно(не стига че и като замествам пак е само за слава).  :( И отгоре на всичко ще има реформи, след които може да остана без работа.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2982 -: Октомври 16, 2016, 08:05:21 pm »
Един приятел е сънувал снощи как съм на гости у тях и ме изпраща с баща му и аз съм поискал от баща му бъчва с вода. Когато ме е попитал за какво ми е, съм отговорил, че ми трябва, за да си охладя чантата.  :o :-X :lol_hitting:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2983 -: Октомври 16, 2016, 10:03:36 pm »
Един приятел е сънувал снощи как съм на гости у тях и ме изпраща с баща му и аз съм поискал от баща му бъчва с вода. Когато ме е попитал за какво ми е, съм отговорил, че ми трябва, за да си охладя чантата.  :o :-X :lol_hitting:

Веско, не знам дали бих могла да бъда точна /доколкото има точнст в тази област :)/- не е твой сън.
Искал ли си съвет/съдействие от този твой приятел по отношение на работа? Натоварени ли са ви отношенията?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2984 -: Октомври 16, 2016, 11:36:59 pm »
Веско, не знам дали бих могла да бъда точна /доколкото има точнст в тази област :)/- не е твой сън.
Искал ли си съвет/съдействие от този твой приятел по отношение на работа?
Да. Това ли показва всъщност? Много странен сън.