Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645299 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3000 -: Октомври 20, 2016, 03:48:15 pm »
Един приятел е сънувал снощи как съм на гости у тях и ме изпраща с баща му и аз съм поискал от баща му бъчва с вода. Когато ме е попитал за какво ми е, съм отговорил, че ми трябва, за да си охладя чантата.  :o :-X :lol_hitting:
На мен ми се вижда някаква буквалност тук, от приятел идва, да речем защото не си в най-хармонични отношения с баща си, за стрелец- френд е с  по-златни букви изписано от роднина. " Баща му на приятеля=баща ти".Ако не беше споменал простАта в други теми, няма връзка, но при това заболяване се задържа урина-бъчвата с вода. Чантата май е представителна извадка, нещо дето ако припаднем напр. и я отворят-тя ни идентифицира някак, уж е инфо за всичко за нас, лични вещи, а някак :57:-аз не съм само това по чантата ми, стана лудо вече....
Та, клоня към архетипа на бащата и мъжа изобщо в теб, нещо там ти  говори подсъзнателното насън.
« Последна редакция: Октомври 20, 2016, 04:06:54 pm от enigma »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #3001 -: Октомври 23, 2016, 03:03:30 pm »
Тази нощ имах много неспокоен сън. Но цяла нощ сънувах невероятна музика. Все едно се реех в космоса, небето, беше красиво много. И навсякъде се чуваше музика - имаше цигулка, някакви духови инструменти, но такава музика на живо не съм чувала. Беше много красива. И сякаш някой ми втълпяваше с мисли, че това била ангелската музика. Беше много красиво, но извън музиката се усещаше една... не точно самота, а сякаш покой, тишина на вселената ли, всичко беше замряло.
Аз си се реех в пространството. Няколко пъти се събуждах и после заспивах. А сънищата ми продължаваха от мястото, от което са спрели.
Въпреки красотата на този сън, събудих се неспокойна, все едно бях на чуждо място или съм видяла нещо нередно. Усетих, че има нещо скрито в цялата история, което не ми се показа в съня, но ме наблюдаваше.

Да не съм срещнала... и аз не знам какво?!
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3002 -: Октомври 23, 2016, 09:35:45 pm »
Тази нощ имах много неспокоен сън. Но цяла нощ сънувах невероятна музика. Все едно се реех в космоса, небето, беше красиво много. И навсякъде се чуваше музика - имаше цигулка, някакви духови инструменти, но такава музика на живо не съм чувала. Беше много красива. И сякаш някой ми втълпяваше с мисли, че това била ангелската музика. Беше много красиво, но извън музиката се усещаше една... не точно самота, а сякаш покой, тишина на вселената ли, всичко беше замряло.
Аз си се реех в пространството. Няколко пъти се събуждах и после заспивах. А сънищата ми продължаваха от мястото, от което са спрели.
Въпреки красотата на този сън, събудих се неспокойна, все едно бях на чуждо място или съм видяла нещо нередно. Усетих, че има нещо скрито в цялата история, което не ми се показа в съня, но ме наблюдаваше.

Да не съм срещнала... и аз не знам какво?!
Някой да те е успокоявал, вдъхвал кураж и т.н., след преживени тревоги? :017: Получила си утеха.

п.п.Как е любовния живот?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #3003 -: Октомври 23, 2016, 10:47:37 pm »
Да, Уране. По-често получавам подкрепа и се оставям да ме успокояват.  :08:

Кой любовен живот? В партньорството или извън него?  :D
В партньорството си е все така - няма сътресения и драми, има хубави мигове, спокойствие. Извън него получавам предложения, не съм се впечатлила крайно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #3004 -: Октомври 26, 2016, 10:16:01 pm »
Змия ми се заплете в косата отзад и по гърба, хем влечуго, хем някак недооформено за вида си, беше оранжево-кафява. Потревожих се, после спря да ме вълнува. След това се озовах на летище в съседна държава, забравила съм да си оставя едни 30 евро за таксИ до нашия град, затърсих план Б, това конкретно е на 70 км, знам че приятели, на които се обадя ще ме приберат, тук се сьбудих.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3005 -: Октомври 27, 2016, 07:20:42 am »
Е, няма такъв абсурд. Сънувах малки летящи прасенца. :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #3006 -: Октомври 28, 2016, 09:30:30 am »
Пиша по молба на мама. Сънувала, че бере орехи(от дървото до моето работно място), а отдолу са били татко и сестра ми.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #3007 -: Октомври 28, 2016, 10:26:31 am »
Змия ми се заплете в косата отзад и по гърба, хем влечуго, хем някак недооформено за вида си, беше оранжево-кафява. Потревожих се, после спря да ме вълнува. След това се озовах на летище в съседна държава, забравила съм да си оставя едни 30 евро за таксИ до нашия град, затърсих план Б, това конкретно е на 70 км, знам че приятели, на които се обадя ще ме приберат, тук се сьбудих.

Нигме, да нямаш изкушение? В зародиш нещо ново те да привлича?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3008 -: Октомври 28, 2016, 08:17:41 pm »
Змия ми се заплете в косата отзад и по гърба, хем влечуго, хем някак недооформено за вида си, беше оранжево-кафява. Потревожих се, после спря да ме вълнува. След това се озовах на летище в съседна държава, забравила съм да си оставя едни 30 евро за таксИ до нашия град, затърсих план Б, това конкретно е на 70 км, знам че приятели, на които се обадя ще ме приберат, тук се сьбудих.

Сексуално/еротични преживявания. /това се отнася до частта със змията/
Летището- трябва да вземеш някакво важно решение. 30 евро са конкретна дата или срок.


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3009 -: Октомври 28, 2016, 08:19:53 pm »
Пиша по молба на мама. Сънувала, че бере орехи(от дървото до моето работно място), а отдолу са били татко и сестра ми.

Страхува се, че проявяваш някаква дързост/смелост, очевидно, на работното място.
Надява се и да се задомиш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3010 -: Октомври 28, 2016, 08:29:52 pm »
Уранче, щом си тук, ще питам нещо и аз. Мислех да не си споделям снощния сън, но не мога да разтълкувам посланието, много е шантаво.  :017:

Сънувах как стоя пред някакъв куфар или кош с мои дрехи, сортирам ги или просто ровя вътре. До мен стоеше покойната ми майка, тръгна както обикновено да се оплаква, че няма какво да носи /а в живота винаги е имала достатъчно от материалното/, нямала чорапогащник. Но в съня нямаше неприятно и досадно усещане, с лекота и усмивка го приех. И тя не изглеждаше обидена, злонамерена. Извадих от моята купчина с дрехи чорапогащник и й го дадох. Беше нов и шарен, много цветен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3011 -: Октомври 28, 2016, 08:50:59 pm »
Лили, може да купиш един чорапогащник и да го дариш- за "Бог да прости!"

Прости и ще подредиш живота си /дрехите/.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3012 -: Октомври 28, 2016, 08:55:26 pm »
Чорапогащник ми е неудобно да дарявам, това е нещо лично.

Но може да взема за една близка приятелка, ще помисля по въпроса. Само да не е шарен, жената е на възраст.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3013 -: Октомври 28, 2016, 09:01:16 pm »
Чорапогащник ми е неудобно да дарявам, това е нещо лично.

Но може да взема за една близка приятелка, ще помисля по въпроса. Само да не е шарен, жената е на възраст.  ;D
На близка приятелка и го избери- фигурален/шарен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3014 -: Октомври 28, 2016, 09:02:37 pm »
На близка приятелка и го избери- фигурален/шарен.

Да, точно за това си мислех, ще се зарадва много.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui