Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646068 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3315 -: Юли 23, 2017, 11:02:18 am »
Сънуване по Илинден:
- пиене на студена вода от чешма в двор на къща;
- цъфнали лалета на цветна леха и още една цветна леха, в която има цветя в концентрични кръгове, а в средата цъфти едно лале, но то е на разстояние от другите в кръга;
- ядене на сладки зрели кайсии.
Всичко се случва в двора на къща от детството.
Има опасност да пропуснеш шанс.
п.п.В малко по- духовен период ли си?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #3316 -: Юли 23, 2017, 11:03:05 am »
Тази сутрин се скъсах да сънувам:
- ших копче на своя риза, но беше по - различно и си мислех, че трябва да го отшия по- късно и сменя или него , или позицията му с по- невидима.
- гледах си новия тен в огледало, когато в стаята нахълта една далечна позната и се омотах набързо в нещо, за да се прикрия
- с приятел се ударихме в крайпътна кофа, защото го целунах, докато шофираше :57:
Това само за час съм го изсънувала, добре, че не помня по принцип, сега вероятно, защото е прясно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3317 -: Юли 23, 2017, 11:36:08 am »
Тази сутрин се скъсах да сънувам:
- ших копче на своя риза, но беше по - различно и си мислех, че трябва да го отшия по- късно и сменя или него , или позицията му с по- невидима.
Имаш ли дете и някакви грижи покрай него?
Може и нещо свързано с работата ти, което налага импровизация/форсмажор.

- гледах си новия тен в огледало, когато в стаята нахълта една далечна позната и се омотах набързо в нещо, за да се прикрия
Имаш планове свързани с лично израстване/имидж/нещо друго, които искаш да запазиш в тайна.
- с приятел се ударихме в крайпътна кофа, защото го целунах, докато шофираше :57:
Това само за час съм го изсънувала, добре, че не помня по принцип, сега вероятно, защото е прясно.
Изпитваш ли страх да бъдеш безгрижна/щастлива?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3318 -: Юли 23, 2017, 11:40:01 am »
Има опасност да пропуснеш шанс.
п.п.В малко по- духовен период ли си?
Благодаря, Уран! Лоша работа, дано се ориентирам в ситуацията и да не пропускам. Всъщност по-скоро излязох от духовен период, опитвам да изграждам по-силна връзка с материята и това, което хората наричат "реалност".

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сънувах...
« Отговор #3319 -: Юли 25, 2017, 02:26:14 pm »
Имаш ли дете и някакви грижи покрай него?
Може и нещо свързано с работата ти, което налага импровизация/форсмажор.
Имаш планове свързани с лично израстване/имидж/нещо друго, които искаш да запазиш в тайна.Изпитваш ли страх да бъдеш безгрижна/щастлива?
Благодаря, Уран! :58:
И трите неща са ми на дневен ред, особено последното .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3320 -: Юли 27, 2017, 06:41:00 pm »
Моите "цветарски" сънища продължават - един куп букети, като ми направи впечатление, че всеки букет се състои само от един вид цветя. Мисля си дали означава нещо този сън или е отпечатък от букетите, които видях преди няколко дни в новия филм, посветен на живота на принцеса Даяна.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3321 -: Юли 30, 2017, 05:32:16 pm »
Моите "цветарски" сънища продължават - един куп букети, като ми направи впечатление, че всеки букет се състои само от един вид цветя. Мисля си дали означава нещо този сън или е отпечатък от букетите, които видях преди няколко дни в новия филм, посветен на живота на принцеса Даяна.
Може да са "паразитни" кадри от ежедневието ти.
Връзка/букет ли се опитваш да създадеш?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #3322 -: Юли 31, 2017, 01:47:44 am »
Може да са "паразитни" кадри от ежедневието ти.
Връзка/букет ли се опитваш да създадеш?
Хммм... интересно. 🙂 Мисля си относно моята компромисност в отношенията, кое ми е приемливо и кое не. Може би затова букетите бяха от един тип цветя. Нямаше букет, който да съдържа от всеки вид цвете/всичко красиво.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3323 -: Август 05, 2017, 11:42:45 am »
Тази нощ сънувах малка пухкава катеричка в нас, хранех я с лешничета.

Не беше стара зла катерица с големи, остри зъби. Тогава щях да си помисля, че сънят ми е проективен.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3324 -: Август 08, 2017, 05:57:44 pm »
Тази нощ сънувах малка пухкава катеричка в нас, хранех я с лешничета.

Не беше стара зла катерица с големи, остри зъби. Тогава щях да си помисля, че сънят ми е проективен.  ;D

 :017: :012:
Ще помисля, пак, че на първо четене- тежка еротика. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3325 -: Август 08, 2017, 06:27:38 pm »
Имаше и леко захапване, докато й подават лешниче в устата, но като цяло не беше зла.
« Последна редакция: Август 08, 2017, 06:30:17 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3326 -: Август 08, 2017, 07:20:11 pm »
Имаше и леко захапване, докато й подават лешниче в устата, но като цяло не беше зла.
Да не си се сдъвкала с някой ухажор? :)
п.п. Приемам, че ти си :"катеричка рунтавелка и....т.н." :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3327 -: Август 08, 2017, 07:29:10 pm »
Не, с мъжкото съсловие нямам проблеми, само жените все са с някаква претенция към мен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #3328 -: Август 11, 2017, 10:41:59 am »
Сънувах това вечерта след лунното затъмнение и долу горе се сещам какво означава, но и някой ако има коментар:

Продала към къщата, в която живея (която беше семейно жилище) за да приключа с всичко свързано с бившия ми мъж. Минах покрай нея и я видях цялата разбита, явно товите купувачи правят голям ремонт, като си помислих, че ще леят основи (което няма логика тъй като основите си ги имаше).
 После се сетих, че тъй като съм я продала много набързо и съм оставила мебелите на новите купувачи съм забравила да си взема багажа от раклата под спалнята - чаршафи, одеала, юргани. Отидох да говоря с новите собственици, англичани, и те нещо ми се подиграха и въобще не ми отговориха намерили ли са нещата в раклата под спалнята.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #3329 -: Август 11, 2017, 06:45:50 pm »
В нощта преди лунното затъмнение и аз имах подобен сън, свързан с миналото. Имаше усещане за носталгия, търсех си детската стая, но дори не успях да открия улицата и блока. Само пейзажът беше същият, от ранното ми детство. Но на мястото на дома ни беше се издигнал голям непознат град, с огромни модерни сгради и улици. Навлязох там, усетих динамика, непозната атмосфера и целият пейзаж от миналото се преобрази, изчезна, разтвори се в небитието.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui