Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645130 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сънувах...
« Отговор #1020 -: Септември 24, 2014, 09:14:08 am »
Тази нощ сънувах починалата си баба ???
Че майка ми не дава да я видя,защото била много зле и на смъртно легло.
Аз не вярвах на това и знаех,че майка ми ме лъже и иска да ускори смъртта й.
Но аз отидох при баба и видях,че не е толкова зле,че има още живот,че може още да живее. Баба ми беше ядосана,защото майка ми я беше изоставила,не искаше да се грижи за нея. Тя се зарадва,че ме видя и някакси грейна. Беше ярък сън. Но изпитвах и някаква болка, защото не исках да умира.

Какво може да значи?

Между другото ,тя си отиде нещастна според мен. Майка ми наистина съсипа последната й година от живота.
Дали съня не е някаква проекция на моя гняв към тази отвратителна истина?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1021 -: Септември 25, 2014, 07:32:54 pm »
Тази нощ сънувах починалата си баба ???
Че майка ми не дава да я видя,защото била много зле и на смъртно легло.
Аз не вярвах на това и знаех,че майка ми ме лъже и иска да ускори смъртта й.
Но аз отидох при баба и видях,че не е толкова зле,че има още живот,че може още да живее. Баба ми беше ядосана,защото майка ми я беше изоставила,не искаше да се грижи за нея. Тя се зарадва,че ме видя и някакси грейна. Беше ярък сън. Но изпитвах и някаква болка, защото не исках да умира.

Какво може да значи?

Между другото ,тя си отиде нещастна според мен. Майка ми наистина съсипа последната й година от живота.
Дали съня не е някаква проекция на моя гняв към тази отвратителна истина?


Изпитваш лична вина за случилото се.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1022 -: Септември 25, 2014, 07:35:52 pm »
Сънувах, че съм на някакви високи скали. Там имаше прекрасна къща, просторна с невероятен изглед към морето. Казах си - "най-после открих своята къща!". Слязох до морския бряг и видях някакъв мъж във водата. Беше много красив, със загар и черни къдрици. Приближаваше се към мен и въпреки това, само главата му се виждаше / тялото оставаше скрито, макар да излизаше от водата /.
Поставила си си някаква висока цел, която изисква усилия и чието достигане ще ти даде усещане за сигурност/пълнота (къщата). Имаш известни неясноти относно пътя към нея.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #1023 -: Септември 26, 2014, 11:59:42 am »
Поставила си си някаква висока цел, която изисква усилия и чието достигане ще ти даде усещане за сигурност/пълнота (къщата). Имаш известни неясноти относно пътя към нея.
Благодаря, Uran  :58:!
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1024 -: Септември 27, 2014, 07:55:25 am »
Сънувах,че ми предстои втори държавен изпит.Тръгнах,но реших първо да се отбия през магазина.Там работеше колежката ми от сегашната работа,с която имаме проблеми в комуникацията.Купих си шоколад и тя трябваше да ми върне ресто,но вместо това изчезна и аз откачих,че ми се провали изпита.В следващия момент бях пред някаква врата,която не можех да заключа-пробвах с най-различни ключове,но не се получаваше.И накрая реших да пазя,за да не ни ограбят???Накрая за финал-стоях пред блока на родителите ми и изведнъж съседката от първия етаж се появи-с една много красива бяла нощница,в лицето изглеждаше страхотно;но изтръпнах-и в съня си знаех,че е починала.Тя започна да "лети" през парапета и слезна към мен,а аз започнах да се оглеждам,за да видя някой,който да ме спаси.(помислих си,че "идва да ме забере за отвъдното  :012: )А тя ми каза:"Този блок никога не са правили нищо за мен,но този път ще  направят."

По първата част с държавния изпит предполагам,че някоя важна среща ще ми се провали.А другият месец имам доста такива във връзка с работата.А по втората част-ключа и вратата ги свързвам с нещо,което се опитвам да скрия от околните.За последната част нямам идеи.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1025 -: Септември 29, 2014, 04:11:47 pm »
Да не си телефонист диспечер? :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1026 -: Септември 29, 2014, 04:20:24 pm »
От цялото сънуване тая нощ, а то беше много - помня отчетливо само три осмици - 888. Ако някой има идея какво може да значи - ще се радвам да сподели  :57:
Мтел-ски номер.  :043: Провери си телефона за такива номера и звънни.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #1027 -: Септември 29, 2014, 05:58:49 pm »
Представям си някоя работеща на секс телефон,ако почне да бълнува на рамото ми във влака. :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1028 -: Септември 29, 2014, 07:04:19 pm »
От цялото сънуване тая нощ, а то беше много - помня отчетливо само три осмици - 888. Ако някой има идея какво може да значи - ще се радвам да сподели  :57:

Безкрайност. Целувки.

п..Това са графичните символи на горните две. (Приеми го като шега)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1029 -: Септември 29, 2014, 07:09:51 pm »
Сънувах,че ми предстои втори държавен изпит.Тръгнах,но реших първо да се отбия през магазина.Там работеше колежката ми от сегашната работа,с която имаме проблеми в комуникацията.Купих си шоколад и тя трябваше да ми върне ресто,но вместо това изчезна и аз откачих,че ми се провали изпита.В следващия момент бях пред някаква врата,която не можех да заключа-пробвах с най-различни ключове,но не се получаваше.И накрая реших да пазя,за да не ни ограбят???Накрая за финал-стоях пред блока на родителите ми и изведнъж съседката от първия етаж се появи-с една много красива бяла нощница,в лицето изглеждаше страхотно;но изтръпнах-и в съня си знаех,че е починала.Тя започна да "лети" през парапета и слезна към мен,а аз започнах да се оглеждам,за да видя някой,който да ме спаси.(помислих си,че "идва да ме забере за отвъдното  :012: )А тя ми каза:"Този блок никога не са правили нищо за мен,но този път ще  направят."

По първата част с държавния изпит предполагам,че някоя важна среща ще ми се провали.А другият месец имам доста такива във връзка с работата.А по втората част-ключа и вратата ги свързвам с нещо,което се опитвам да скрия от околните.За последната част нямам идеи.
Да, възможно е да отразява изпитите ти. В този смисъл, обърни внимание на практичните въпроси, задачи/казуси (ако има такива). Ако е устен изпитът, възможно е да ти зададат въпрос, който ще те обърка. Бъдещето не е дефинирано. Подготви се. :)
« Последна редакция: Септември 29, 2014, 07:28:08 pm от Uran »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1030 -: Септември 29, 2014, 07:18:47 pm »
Uran,отново благодаря! :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1031 -: Октомври 04, 2014, 01:15:53 pm »
Сънувах,че съм в 12 клас и трябва да се дипломирам.  :012: Но се оказва,че изобщо не съм влизала в час по история,нямам присъствия,нямам оценки и не мога да си взема дипломато.Докато учех имах подобен проблем,но не по история-винаги съм имала шестици по нея и не изпусках час. :)Докато сънувах стоя и мисля-не е възможно да не взема диплома за средно точно заради историята-по история няма нещо,което да не знам.Трябваше да се явявам на изпит,на който като изкарам още една категорична шестица всичко ще е наред и баща ми няма да разбере,че съм бягала пак от училище.   :012: Отивам за изпита,но те му променили часа и съм го изпуснала.От кошмар се събудих.   :043: :043:
 Снощи писах тук синастрични аспекти с баща ми и си спомних,че не можеше да ме убеди,че трябва да присъствам в часовете,въпреки добрите оценки,които му носех в бележника.   :D :D Кошмаааар!Как може да ми се връща след толкова години.  :57: :012:
« Последна редакция: Октомври 04, 2014, 01:17:48 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1032 -: Октомври 04, 2014, 01:18:22 pm »
Интересно, и при мен често се повтаря подобен сън. И в съня осъзнавам, че отдавна съм завършила, а трябва отново да държа някакъв изпит и все закъснявам и не отивам навреме. По същия начин сънувам и абитуриентския си бал, на който поради някакви причини не успявам да отида, закъснявам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1033 -: Октомври 04, 2014, 01:30:21 pm »
 Аз също закъснявам,но за полети.  :D
Да знаеш,че планетите от Овен ни пришпорват.Не се движим в личния ни график и представа за собствен напредък (или поне аз).Често имам чувството,че губя от времето,а не знам как да съм "в час" с него.
 Последния път като сънувах полет стигнах навреме на летището,чекирах се,но се събудих преди да се кача в самолета.
Друго изпукала съм полети или влакове,защато куфарите ми са се отворили и аз не мога да си натъпча нещата обратно в тях.  :012: ;) Май трябва да изхвърлям много "багаж",за да не ми се отваря куфара. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1034 -: Октомври 04, 2014, 01:34:35 pm »
Да, в сънищата често се случва да изтърва някакъв автобус и да си изгубя някъде багажа. И в реалността не живея в крак с времето - може да съм едновременно в миналото и в бъдещето, рядко в настоящето.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui