Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645402 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1065 -: Октомври 26, 2014, 09:21:05 pm »
Uran, рисувана глава на жена цялата в синьо с разпилени коси и до нея планета, в същото синьо.Все едно на бял лист хартия, подредени една до друга -главата на жената и до нея звездното тяло , но сякаш са истински, живи.
 Това синьо.:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1066 -: Октомври 26, 2014, 09:27:59 pm »
Uran, рисувана глава на жена цялата в синьо с разпилени коси и до нея планета, в същото синьо.Все едно на бял лист хартия, подредени една до друга -главата на жената и до нея звездното тяло , но сякаш са истински, живи.
 Това синьо.:)
Това синьо е простор. В него има и капка зеленина (живот). Не е онова студено синьо.
Да не искаш да късаш синджира в някакъв аспект? :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1067 -: Октомври 26, 2014, 09:45:59 pm »
Това синьо е простор. В него има и капка зеленина (живот). Не е онова студено синьо.
Да не искаш да късаш синджира в някакъв аспект? :)

Ти сега ми постави задачка с повишена трудност- в коя област съм осинджирена и не мога да го усетя, хм  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1068 -: Октомври 26, 2014, 09:51:52 pm »
Ти сега ми постави задачка с повишена трудност- в коя област съм осинджирена и не мога да го усетя, хм  :)
Всякакъв може да е.
Примерно- опротивяла ти е работата или пък- средата, града...каквото се сетиш. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #1069 -: Октомври 26, 2014, 10:04:53 pm »
Разбрах,сетих се в какво и къде ми е тясно благодаря ти Uran. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1070 -: Октомври 27, 2014, 03:01:24 pm »
Сънувах починал тази година приятел от миналото, когато се занимавах със спелеология...
Влизаше в учреждението където работеше, а аз чаках да ми оправят някакъв документ, разменихме си няколко приказки от учтивост, каза ми чао, а аз казах, че не си тръгвам, понеже имам още малко работа в учреждението, тогава той се повърна и ми каза, че имал време да пием по една бира набързо и тръгна към колата си.
Тъкмо вкарвах крак да влизам в колата и седна на предната седалка до него и се събудих.
И се събудих със запушен нос, леко разсополивена и с боцкане в областта на носоглътката, а той почина от пневмония, която уж беше излекувана зимата, а два месеца по-късно получи усложнения и почина, Бог да го прости!  :(

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1071 -: Октомври 27, 2014, 06:25:33 pm »
Сънувах починал тази година приятел от миналото, когато се занимавах със спелеология...
Влизаше в учреждението където работеше, а аз чаках да ми оправят някакъв документ, разменихме си няколко приказки от учтивост, каза ми чао, а аз казах, че не си тръгвам, понеже имам още малко работа в учреждението, тогава той се повърна и ми каза, че имал време да пием по една бира набързо и тръгна към колата си.
Тъкмо вкарвах крак да влизам в колата и седна на предната седалка до него и се събудих.
И се събудих със запушен нос, леко разсополивена и с боцкане в областта на носоглътката, а той почина от пневмония, която уж беше излекувана зимата, а два месеца по-късно получи усложнения и почина, Бог да го прости!  :(
Спелеология-пещери, кухини...синуси.
Документи- наред ли са ти здравните осигуровки?
Предно място в колата- синусите в горната част.

п.п.Малко по-свободна интерпретация.
п.п.п.Не неглижирай състоянието си. Не случайно се появява образът точно на този твой приятел.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1072 -: Октомври 27, 2014, 07:08:00 pm »
Спелеология-пещери, кухини...синуси.
Документи- наред ли са ти здравните осигуровки?
Предно място в колата- синусите в горната част.

п.п.Малко по-свободна интерпретация.
п.п.п.Не неглижирай състоянието си. Не случайно се появява образът точно на този твой приятел.
Благодаря, Уран!
не за първи път се случва малката да ми донесе някой вирус от София, то май всяка есен така се случва- идва си болна, а след нея аз поемам щафетата :)
а за документите- тази вечер плащах при касиерката на входа, оказа се, че имало за два месеца да плащам, което не бях предвидила и се разсмърдях пред нея, че никой в нашия град не плаща на домоуправител, понеже преди няколко години тя ни агитираше да си изберем човек от входа за платен домоуправител, че иначе щели да ни пратят някой от бюрото на труда да му даваме по една заплата, тогава 240лв, и избраха нейния мъж, даваме по му по 5лв на апартамент всеки месец, отделно по 2лв взема да имало ако се случи повреда на асансьор, такива неща, и всеки месец 7лв си плаща всеки апартамент на това семейство, а в същото време за чистачката на входа, която реално извършва някаква дейност, след като два пъти в седмицата мете и мие стълбището, целия вход общо ѝ плащаме 20лв месечно!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1073 -: Октомври 27, 2014, 08:22:34 pm »
Сънувах много деца,като едното от тях беше изоставено от родителите си-и естествено това ми причини много болка.Последното,което помня от съня,че прегръщах изоставеното дете и се разплаках.После се събудих.Целият ден този сън ми е в главата.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1074 -: Октомври 28, 2014, 12:00:20 pm »
Сънувах много деца,като едното от тях беше изоставено от родителите си-и естествено това ми причини много болка.Последното,което помня от съня,че прегръщах изоставеното дете и се разплаках.После се събудих.Целият ден този сън ми е в главата.
Имаш ли необходимост от подкрепа?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1075 -: Октомври 28, 2014, 12:33:13 pm »
Осъзнавам-точно днес,че имам нужда от силно приятелско рамо! :72:
Благодаря!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1076 -: Ноември 04, 2014, 11:38:29 am »
 Сънувах, че ръката ми е нахапана от бълхи или поне аз така си помислих насън понеже имам алергия към тях и към повечето кръвосмучещи насекоми. Пъпките на ръката ми бяха огромни, червени и сърбящи. Имаше силна алергична реакция...  ::)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1077 -: Ноември 04, 2014, 05:54:20 pm »
Сънувах, че съм в прегръдките на непознат за мен мъж - висок, с посребрена коса и много красив глас, мелодичен. На земята имаше букет от много ситни цветя в лилаво, бяло и малко жълто. Беше изненада от този мъж, имаше и картичка в цветята.
Сякаш се бях озовала в ръцете му по неясен начин и там излязох от унеса си, видях цветята, сякаш беше сън. И останах с убеждението, че нещо ще се случва с този мъж.

Малко след това сънувах, че се изкачвам по хълмиста улица и разговарям с баща си, гледахме панорамата от най-високата част на улицата.

Малко ме озадачава този сън. Не беше точно еротичен, нито любовен. И в съня, и в реалността не познавам такъв мъж. Кой знае, може пък да го срещна.  :012:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1078 -: Ноември 04, 2014, 06:29:35 pm »
Сънувах, че съм в прегръдките на непознат за мен мъж - висок, с посребрена коса и много красив глас, мелодичен. На земята имаше букет от много ситни цветя в лилаво, бяло и малко жълто. Беше изненада от този мъж, имаше и картичка в цветята.
Сякаш се бях озовала в ръцете му по неясен начин и там излязох от унеса си, видях цветята, сякаш беше сън. И останах с убеждението, че нещо ще се случва с този мъж.

Малко след това сънувах, че се изкачвам по хълмиста улица и разговарям с баща си, гледахме панорамата от най-високата част на улицата.

Малко ме озадачава този сън. Не беше точно еротичен, нито любовен. И в съня, и в реалността не познавам такъв мъж. Кой знае, може пък да го срещна.  :012:
Как е баща ти?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1079 -: Ноември 04, 2014, 06:40:44 pm »
Сънувах, че ръката ми е нахапана от бълхи или поне аз така си помислих насън понеже имам алергия към тях и към повечето кръвосмучещи насекоми. Пъпките на ръката ми бяха огромни, червени и сърбящи. Имаше силна алергична реакция...  ::)
Има ли нещо, което не искаш да свършиш? Говоря за работа, физически усилия.