Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645773 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1230 -: Ноември 27, 2014, 10:34:57 pm »
Бабушка старЪй, ему всьо равно  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1231 -: Ноември 27, 2014, 11:30:32 pm »
Уране, разглеждаш ли сънищата и астрологично?

 ???

Тези вечери често сънувам, дори да заспивам за кратко. Вариации на тема огън - бенгалски огън, пикник и т.н.

Един от последните сънища е красив елен с огромни рога. Вървеше царствено, бавно, спокойно през иглолистна гора. Срещна сърна. И сцената завърши със запалване на бенгалски огън, навярно от мен. Съдейки по гледната точка на съня.

Гледам и се чудя защо да е толкова огнено.
Транзитен Марс ми минава през 12 дом в момента. И сега прави точно каре към у12, Сатурн.

Забелязвала ли си подобни връзки?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1232 -: Ноември 28, 2014, 05:58:35 pm »
Откак Нептун тръгна директен, все идиотщини сънувам и по много.

Вчера беше следното: английската кралица (?) е дошла на гости при баба ми. Обаче се задавя с чай и умира. Баба ми започва да трепери от страх, че ще обвинят нея за станалото, вади от някъде пистолет и започва да се гласи да се самоубива. Ръцете ѝ треперят силно, опира пистолета до главата си, най-накрая стреля, пропуска. Тук е странното — не знам дали трябваше да пропусне или аз я накарах. Същевременно възроптах, че е пропуснала и се опитах да редактирам последната сцена, представяйки си/сънувайки, че уцелва. Естествено, сънят прекъсна.

Малко ми е чоглаво, че се опитах да убия баба… ::)

Забъркал си се в някакви женски истории. Виж коя е кралицата, и коя- "баба ти" и поради какви причини искаш да ликвидираш и двете. :012: :012: :012:

п.п.Какво е за теб баба ти?
п.п.п.Изстрелите са лоши/болезнени думи.
Пистолетът е и фалически символ. ;)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1233 -: Ноември 28, 2014, 06:48:09 pm »
Уране, разглеждаш ли сънищата и астрологично?

 ???

Тези вечери често сънувам, дори да заспивам за кратко. Вариации на тема огън - бенгалски огън, пикник и т.н.

Един от последните сънища е красив елен с огромни рога. Вървеше царствено, бавно, спокойно през иглолистна гора. Срещна сърна. И сцената завърши със запалване на бенгалски огън, навярно от мен. Съдейки по гледната точка на съня.

Гледам и се чудя защо да е толкова огнено.
Транзитен Марс ми минава през 12 дом в момента. И сега прави точно каре към у12, Сатурн.

Забелязвала ли си подобни връзки?

Страсти, Ема. Огън и жупел. :)
Как е любовният ти живот и кой е този "величествен елен"? :012:

п.п.Не съм ги гледала астрологично.

п.п.п.Гледай да не вдигнеш температура/прихванеш грип от някой близък. :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1234 -: Ноември 28, 2014, 07:50:29 pm »
С гнойна ангина съм вече.  ;D ;D ;D

Този елен ще да е някой от харема.  ;D
Мдам, явно нещо по любовта, партньорствата. Да не ме срещне някой елен? Или ще окича рога за Коледа на овнето?  :72: Дядо Коледа и той е човек, и той има нужда от впрегатни добичета. Ще му ги направя по-големки и красиви, да си ги носи с гордост.  :72:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1235 -: Ноември 28, 2014, 08:28:39 pm »
Забъркал си се в някакви женски истории. Виж коя е кралицата, и коя- "баба ти" и поради какви причини искаш да ликвидираш и двете. :012: :012: :012:

п.п.Какво е за теб баба ти?
п.п.п.Изстрелите са лоши/болезнени думи.
Пистолетът е и фалически символ. ;)

С въпросната баба не си приказвам, щото само мърмори и има отровен език. Рядко се сещам за нея. Кралицата беше епизодичен персонаж, по-скоро оправдание, за да очистя бабето :012: Чудя се дали всичко с нея е наред, но няма начин да се разбере — тя все от нещо е болна и умира. Сложна синастрия имаме — много сериозно се квадратираме, но пък Луните ни съвпадат. Да не говорим, че от нея, ако не и от преди нея, тръгва един аспект, който го мъкнем и баща ми, и аз, и то горе-долу в същите знаци.

Другите женски истории засега вървят доста хубаво, не виждам пряк паралел с тях.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1236 -: Ноември 28, 2014, 08:48:09 pm »
С гнойна ангина съм вече.  ;D ;D ;D


Огньовете са и повишена температура/фебрилно с-ние.
« Последна редакция: Ноември 28, 2014, 08:51:23 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1237 -: Ноември 28, 2014, 08:50:19 pm »
С въпросната баба не си приказвам, щото само мърмори и има отровен език. Рядко се сещам за нея. Кралицата беше епизодичен персонаж, по-скоро оправдание, за да очистя бабето :012: Чудя се дали всичко с нея е наред, но няма начин да се разбере — тя все от нещо е болна и умира. Сложна синастрия имаме.

Не понасяш родната си баба и си  и толкова гневен, че искаш да я убиеш (поне в съня)? :o

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1238 -: Ноември 28, 2014, 09:13:36 pm »
Родната ми баба може да изкара от кожата му и будистки монах. Не съм ѝ гневен, не — откакто не се чуваме сме в чудесни отношения :012: Малко отникъде дойде тоя сън…

Ема, "зацикляш" ли, когато имаш треска? В лабиринти, тръгваш отнякъде и пак стигаш там, такива неща?
« Последна редакция: Ноември 28, 2014, 09:21:01 pm от Reptil »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1239 -: Ноември 28, 2014, 09:19:45 pm »
Повечето приемаме бабите си като тих пристан. В твоя сън не усетих това спокойствие и тиха неизискваща бабина обич и по тази причина те попитах- какво е за теб. Има колективни шаблони и чисто лични. :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1240 -: Ноември 28, 2014, 09:26:54 pm »
Другата баба действително беше такава, Уран. "Убитата" е чепата, манипулативна… и т.н. Да не забравяме бързите рефлекси за шамаросване ;D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1241 -: Ноември 28, 2014, 09:31:41 pm »
Уране, не съм хипоходрик, но за миг ме накара да премисля какво ме "боли", кое може да гори. Имам леки подозрения за момента за здравето, но не съм се вперила в тях.

Репсис,  зависи от треската. Не съм си обърнала внимание.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1242 -: Ноември 28, 2014, 09:35:55 pm »
Уране, не съм хипоходрик, но за миг ме накара да премисля какво ме "боли", кое може да гори. Имам леки подозрения за момента за здравето, но не съм се вперила в тях.

Репсис,  зависи от треската. Не съм си обърнала внимание.

Аз реших да заложа на страстта :012:, но ми хрумна, че рогата може да дращят гърлото ти, а огньовете да са температура.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1243 -: Ноември 28, 2014, 09:39:42 pm »
Да, имах температура вчера. И с гърлото проблеми. И ангината, която вече е проблем.
Навярно много други знаци получаваме, но нямаме "очи" да ги видим.  ??? Много сме закърнели... Поне част от нас.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1244 -: Ноември 28, 2014, 09:42:24 pm »
Вероятно е така, Ема. Аз, за себе си, трудно виждам "знаци" дори и да се сблъскам челно с тях. :012: