Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646271 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1410 -: Декември 27, 2014, 09:14:16 am »
Веско, :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1411 -: Декември 27, 2014, 11:49:06 am »
Тази нощ сънувах брат си като дух.  ??? Беше на леглото ми, аз бях легнал, исках да стана, но не можех. След това си спомням, че го усетих пак като дух на другото легло, където спеше той, нещо говореше, не разбрах какво, но се уплаших. После се събудих и видях, че е 1 минута преди полунощ (а днес е точно Стефановден).  :'(

Проекция на страховете и надеждите ти.  :38:




enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1412 -: Декември 27, 2014, 01:22:27 pm »
Сънувах бебе в количка, не беше мое. Понечих да го взема ,то се оказа голо и толкава красиво, оформено. Гушнах го, бълнувала съм и съм казала-"Спокойно, толкова много те обичам" :-*
Не знам да сънуваш бебе на какво е.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1413 -: Декември 27, 2014, 02:21:47 pm »
Сънувах как вървя с голямата си дъщеря по улицата към къщата на майка, обяснявах на дъщерята, че не ми е останало време да се епилирам, но са малко космите ми по краката и не се забелязват, а тя се изсмя и каза "ти на това малко ли казваш, я се погледни отзад" и аз си погледнах отзад краката от коляното надолу, бях без чорапогащник, а те покрити с тъмни, дълги и много косми, които на бялата ми кожа си личаха, в действителност никога не съм имала такава четина, както в този сън   :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1414 -: Декември 27, 2014, 03:42:34 pm »
Сънувах бебе в количка, не беше мое. Понечих да го взема ,то се оказа голо и толкава красиво, оформено. Гушнах го, бълнувала съм и съм казала-"Спокойно, толкова много те обичам" :-*
Не знам да сънуваш бебе на какво е.

Сънят е свързан с дома ти (според мен)- крепост, опора, убежище, сигурност, уют,любов.

п.п.Не приемай думата дом буквално. :) Тя е мястото, където присъства изброеното. Може да е просто конкретен човек, каращ те да се усещаш по този начин, а може- ти- самата, да бъдеш това.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1415 -: Декември 27, 2014, 03:44:01 pm »
Сънувах как вървя с голямата си дъщеря по улицата към къщата на майка, обяснявах на дъщерята, че не ми е останало време да се епилирам, но са малко космите ми по краката и не се забелязват, а тя се изсмя и каза "ти на това малко ли казваш, я се погледни отзад" и аз си погледнах отзад краката от коляното надолу, бях без чорапогащник, а те покрити с тъмни, дълги и много косми, които на бялата ми кожа си личаха, в действителност никога не съм имала такава четина, както в този сън   :012:

Приходи-разходи.  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #1416 -: Декември 27, 2014, 05:17:49 pm »
Приходи-разходи.  :017:
погледнах сега в съновника и пише:
Ако сънуваш, че имаш косми по краката, значи в дома ти ще царят изобилие и благодат.
 :13:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1417 -: Декември 28, 2014, 02:06:29 pm »
Сънувах,че ходя на училище и всичките ми познати и съученици ме избягваха. :(

Страхуваш се, че няма да бъдеш приета, подкрепена в някакво начинание (предполагам свързано с работа).

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1418 -: Декември 28, 2014, 02:11:19 pm »
Страхуваш се, че няма да бъдеш приета, подкрепена в някакво начинание (предполагам свързано с работа).

 :72: :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1419 -: Декември 29, 2014, 02:55:01 pm »
Напоследък все китки сънувам  :012:.

Онзи ден сънувах, че пресаждам саксийни цветя. Бях ги намерила някъде изоставени и се хванах да ги живна малко с нова пръст и вода. Интересното беше, че бях на площада и стоях върху някакъв палет, а наоколо някакви води мръсни течаха и хората джапаха из тях, а аз си бях на сухичко и си кътах цветята.

Снощи пък сънувам, че съм в една приятелка на гости и виждам в двора и клематиси - светлосини, но цветовете им бяха точно теменужки, а не клематиси. Тя ми отчупи един клон и ми даде да си го сложа във вода да пусне корени и да го засадя. Бяха лилави клематиси, които още не бяха цъфнали...


Странни цветни сънища  :017:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1420 -: Декември 29, 2014, 03:26:45 pm »
Напоследък все китки сънувам  :012:.

Онзи ден сънувах, че пресаждам саксийни цветя. Бях ги намерила някъде изоставени и се хванах да ги живна малко с нова пръст и вода. Интересното беше, че бях на площада и стоях върху някакъв палет, а наоколо някакви води мръсни течаха и хората джапаха из тях, а аз си бях на сухичко и си кътах цветята.

Снощи пък сънувам, че съм в една приятелка на гости и виждам в двора и клематиси - светлосини, но цветовете им бяха точно теменужки, а не клематиси. Тя ми отчупи един клон и ми даде да си го сложа във вода да пусне корени и да го засадя. Бяха лилави клематиси, които още не бяха цъфнали...


Странни цветни сънища  :017:...

Реанимиране, поправяне, оказване на помощ било на връзка, работа, конкретен човек.

п.п.Дечурлигата справят ли се в чужбинско?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1421 -: Декември 29, 2014, 03:44:30 pm »
Реанимиране, поправяне, оказване на помощ било на връзка, работа, конкретен човек.

п.п.Дечурлигата справят ли се в чужбинско?

E, па справят се - къде ще идат. Ще им се да са тук, но нямат избор  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #1422 -: Декември 30, 2014, 02:52:56 pm »
За съжаление не си спомням вече ясно съня си.
Сънувах как майка ми идва с брат ми, обаче като дойде той, заприлича много на майка ми и беше дори още по-възрастен от нея. Аз казах май "Стефан си е дошъл", а тя ми каза "ама той не ти е брат, ти си единственото ни дете". Друго не помня.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1423 -: Декември 30, 2014, 03:46:22 pm »
Сънувах,че любимият ми е купил от моите любими слепени шоколадови бисквити.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1424 -: Декември 30, 2014, 05:16:48 pm »
За съжаление не си спомням вече ясно съня си.
Сънувах как майка ми идва с брат ми, обаче като дойде той, заприлича много на майка ми и беше дори още по-възрастен от нея. Аз казах май "Стефан си е дошъл", а тя ми каза "ама той не ти е брат, ти си единственото ни дете". Друго не помня.

Страховете/кошмарите ви.