Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645513 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1650 -: Февруари 28, 2015, 11:25:40 am »
Снощи реших, че ще медитирам, но не успях. За сметка на това сънувах кошмар - първо, двама мъже(шефовете ми) се караха за мен.  :012: После сънувах скелети и помещение с оскъдна светлина. То почти целия ми сън беше "слабо осветен" .  :012:

Имаш необходимост от "яснота" в отношенията.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1651 -: Февруари 28, 2015, 11:30:50 am »
Сънувам два пъти сходен сън. Че съм в библиотека, в която има много естествена светлина от големи прозорци. Има много книги, много дървени орнаменти в интериора.
Счетох го като знак и направих дарение на една библиотека/читалище.

В сънищата ми бях с двама различни мъже. Първо с единия, после с другия.
Нещо значимо ли е? Беше ми много хубаво в сънищата - спокойно, мирно, една божествена тишина, все едно всеки миг ще пропее църковен хор.
Стремеж към съвършенство. Постигане на цели по почтен/верен/целесъобразен  начин.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1652 -: Февруари 28, 2015, 11:37:30 am »
тези дни се скъсвам от сънища, но не ги запомням- от днешния помня само едни сочни ягоди, доста големи, не бяха много- 3-5 броя, искаше ми се да ги изям, за да не се сплуят, но въпреки това ги заделих с намерението да украся торта.сладкиш с тях
:017:Работиш ли?
Колебания по отношение на някакъв проект?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1653 -: Февруари 28, 2015, 11:38:21 am »
От 1 седмица сънувам някакви шантави и стресиращи сънища.Тази нощ сънувах,че около мен на една поляна има супер много кучета-бели,които лежаха на земята като умрели,ама бяха заспали.Усещах огромен страх от тях и едвам минавах покрай тях,дори по едно време бях взела една пръчка и ги биех  :( а в действителност много обичам кучета.Дали пък нещо ми куца доверието към някои хора,може и това да показва  :017:
Как е романтичният живот?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1654 -: Февруари 28, 2015, 12:20:33 pm »
Уране  :38:

Да, има нещо вярно. Започнах и нов начин на хранене.  :38:

Тази нощ беше много плодотворна на сънища. Един вече го забравих.
Но друг беше... Сънувах сексуална сцена с мен и мъж. Беше много... страстно. Но двамата бяхме в родното ми жилище. Бяхме се поразпалили, а баща ми влезе в стаята и ни видя. Нещо значимо ли е? Бях със зелена рокля, не особено съблечена. И мъж беше с половината си дрехи. Ситуацията ще да е била въпрос на оцеляване, щом е нямало време да се съблечем изцяло.  :85:

Дано се сетя и за другото, което сънувах.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1655 -: Февруари 28, 2015, 01:35:51 pm »
Уране  :38:

Да, има нещо вярно. Започнах и нов начин на хранене.  :38:

Тази нощ беше много плодотворна на сънища. Един вече го забравих.
Но друг беше... Сънувах сексуална сцена с мен и мъж. Беше много... страстно. Но двамата бяхме в родното ми жилище. Бяхме се поразпалили, а баща ми влезе в стаята и ни видя. Нещо значимо ли е? Бях със зелена рокля, не особено съблечена. И мъж беше с половината си дрехи. Ситуацията ще да е била въпрос на оцеляване, щом е нямало време да се съблечем изцяло.  :85:

Дано се сетя и за другото, което сънувах.
В реала, баща ти, ограничава ли по някакъв начин интимния ти живот?
Има и ревност (зеления цвят). :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1656 -: Февруари 28, 2015, 01:55:52 pm »
Как е романтичният живот?

много зле,Уран,чувствата ми не са споделени...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1657 -: Февруари 28, 2015, 06:08:49 pm »
Уране, права си. Не го ограничава, но е адски нетактичен. Като дете е, трябва да му се каже в прав текст.
А за ревността - аз по природа съм си зверче.  ;D ;D ;D Имам желание да избода с вилица очите на всяка, която престъпи териториите ми.  ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1658 -: Февруари 28, 2015, 06:42:02 pm »
Иха, какви сънища само!

Мен ме е срам да си казвам тези, а и те преобладават, ще има да се чудя откъде да започна.

Наскоро сънувах, че съм на семейна сбирка — бях с родата на жената, която обичам. Усещах я като фоново присъствие по-скоро, знаех, че е наблизо. Седях до някаква нейна леля, тя ми показваше снимки на хората там, също снимки на места, където са били и са ѝ изпратили, изрезки от вестници, в които пише нещо за тях… Сякаш повечето живееха в чужбина и това ѝ беше болка. Лелята беше някак загрижена за мен, по един такъв прям, директен начин. Беше много мило. В един момент усетих ръцете Ѝ върху раменете си, усмихнах се и така се събудих.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1659 -: Февруари 28, 2015, 06:52:22 pm »
Иха, какви сънища само!

Мен ме е срам да си казвам тези, а и те преобладават, ще има да се чудя откъде да започна.

Наскоро сънувах, че съм на семейна сбирка — бях с родата на жената, която обичам. Усещах я като фоново присъствие по-скоро, знаех, че е наблизо. Седях до някаква нейна леля, тя ми показваше снимки на хората там, също снимки на места, където са били и са ѝ изпратили, изрезки от вестници, в които пише нещо за тях… Сякаш повечето живееха в чужбина и това ѝ беше болка. Лелята беше някак загрижена за мен, по един такъв прям, директен начин. Беше много мило. В един момент усетих ръцете Ѝ върху раменете си, усмихнах се и така се събудих.

Ще се радваш на взаимна любов в брака. :) ( в случай, че ти предстои такъв)
п.п.Очакваш ли наследство?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #1660 -: Февруари 28, 2015, 06:56:04 pm »
Не, не чакам наследство. За взаимната любов — чул те Господ :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1661 -: Март 01, 2015, 11:06:10 am »
И тази нощ беше много продуктивна.
Сънувах интересен и много цветен сън. Бях поканена на някакво събитие, което се намираше във висока сграда, на последен етаж, с много разчупена архитектура. Приличаше на мол, много стъклени стени. Изкачих се по ескалатор, бяха наредени две редици с маси. На едната се бяха събрали цинцифуция. Аз бях на другата. Тогава ми казаха да се преместя на масата на цинцифуцията, защото собственик на града и тази сграда много ме харесал. Нямала съм избор, защото били пуснали мечки и не мога да избягам от сградата.
Намерих таен вход, който се виеше по едни скали надолу, покрай едно огромно дърво. Не беше ползван от много години, стъпалата бяха дървени, каменни, някои липсваха, други бяха изгнили. Гледах си в краката и слизах по тях. Бях с обувки с огромен ток и платформа в лилаво, блестяха много красиво. С много къса черна рокля. Чувах мечките как ръмжат и ме издирват. Виковете на богаташа. И някъде в клоните на огромното дърво видях окъсан рибар, плетеше своята мрежа. Когато го загледах, беше в образа на моето Овне. Той ми помогна да се махна от счупеното стълбище, когато почти всички дървени стъпала се разрушаваха. Сложи ме да седна на един стол, махна ми обувките, за което не се бях сетила сама да направя. И ми разтри краката. Беше мълчалив.
В ниското виждах как морските вълни се бият в скалист бряг.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1662 -: Март 01, 2015, 04:05:43 pm »
И тази нощ беше много продуктивна.
Сънувах интересен и много цветен сън. Бях поканена на някакво събитие, което се намираше във висока сграда, на последен етаж, с много разчупена архитектура. Приличаше на мол, много стъклени стени. Изкачих се по ескалатор, бяха наредени две редици с маси. На едната се бяха събрали цинцифуция. Аз бях на другата. Тогава ми казаха да се преместя на масата на цинцифуцията, защото собственик на града и тази сграда много ме харесал. Нямала съм избор, защото били пуснали мечки и не мога да избягам от сградата.
Намерих таен вход, който се виеше по едни скали надолу, покрай едно огромно дърво. Не беше ползван от много години, стъпалата бяха дървени, каменни, някои липсваха, други бяха изгнили. Гледах си в краката и слизах по тях. Бях с обувки с огромен ток и платформа в лилаво, блестяха много красиво. С много къса черна рокля. Чувах мечките как ръмжат и ме издирват. Виковете на богаташа. И някъде в клоните на огромното дърво видях окъсан рибар, плетеше своята мрежа. Когато го загледах, беше в образа на моето Овне. Той ми помогна да се махна от счупеното стълбище, когато почти всички дървени стъпала се разрушаваха. Сложи ме да седна на един стол, махна ми обувките, за което не се бях сетила сама да направя. И ми разтри краката. Беше мълчалив.
В ниското виждах как морските вълни се бият в скалист бряг.

Ема, ползвах речник. :012: :012:
Проблеми в бизнеса (мечка) ще те накарат да бъдеш по- гъвкава в комуникациите. Ще потърсиш подкрепа. Все още търсиш правилното решение.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1663 -: Март 01, 2015, 05:08:45 pm »
Уране, търся го.  :(

За бизнес ще внимавам. Благодаря!  :38:

Едит: Цинцифуцията ли те обърка?  ;D ;D ;D Това е клуб Елит. Навсякъде има поне един такъв клуб, дори в малките населени места.  ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1664 -: Март 02, 2015, 02:22:05 pm »
Сънувах, че до главата ми има бомба, която всеки момент щеше да избухне, но аз успях да се спася от нея.
Сънувах също, че на мъжа ми му пада зъб от предните. Имаше кръв и го болеше.
Сънувах и че намирам банкноти из разни чанти.