Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645877 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1950 -: Май 15, 2015, 12:05:06 pm »
Снощи си легнах с нагласата да сънувам нещо да ми помогне да реша дали да приемам предложението за работа и сънувах следното: бях в някаква къща от кашони/картони и уж беше моята. Съвсем спартанско обзавеждане. Като се къпеш и през вратата на банята излизаше вода в коридора. Влязох в едната стая, в която знаех, че на пода има огромна дупка и я бях покрила с кашон. Стъпах без да искам върху нея и започнах да пропадам с бясна скорост надолу... И се събудих...  :-\
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1951 -: Май 15, 2015, 03:24:20 pm »
Ето виждаш ли, Веще, и в съня ти се дава знак. Според моето скромно тълкуване отношенията ти с тия хора /от родата на екса/ вече толкова са се "пропукали", че с каквото и да се прикрива пукнатината, трудно ще бъде заличена пропастта, която ви дели. А прииждащата от банята вода придава емоционална окраска на твоето отношение към ситуацията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1952 -: Май 15, 2015, 03:36:53 pm »
Да, Лили, права си. Така си е по принцип, но де факто исках да разбера и разбрах. Това е.  :012:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #1953 -: Май 15, 2015, 07:24:36 pm »
А за моя сън можете ли да кажете нещо? Какво са показвали тези змии?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1954 -: Май 15, 2015, 09:18:20 pm »
Е Уран чак да се интересувам от "светския" живот е силно казано, но чета от любопитство иначе съм участвала в клип 2 поп-фолк клипа като статист преди 4 години! Дори мои приятели ме кандардисват да кандидатствам за Съдби на кръстопът и Истински истории, аз им казах времето ми е минало! Всеки човек Уран трябва да си знае докъде са му възможностите и аз искам да летя но нямам крила!Знам си мястото!Пък знае ли човек от къде ще му изскочи заека!  А Уран какво искаш да кажеш с този израз проекция на бляна ти за блясък! Благодаря за отговора!  :-*

Усетих желание за популярност. Това е.  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1955 -: Май 15, 2015, 09:21:10 pm »
Символика...

All i need is U...ran

Асоциативна мисъл, Уране, не е заплаха.  :85:
Без да искам сънувам такива неща.  :38: :38: :38:

Замислих се, че Уран опозира в момента Слънцето ми. Дали не го "виждам" чрез теб в сънищата си някак?

Кой знае?! Но ми е приятна компанията ти, пътуваме си, говорим си, има гледки пред нас.  :012:

Напълно възможно.
Бях споделила, че сънувам, от време на време, бивша позната. Според мен, ключът към появата й е името й.

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #1956 -: Май 15, 2015, 09:27:06 pm »
Усетих желание за популярност. Това е.  :)

Благодаря Уран за отговора! ;)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1957 -: Май 15, 2015, 09:27:22 pm »
Искам да споделя два съня, от последните 2 нощи.

Първо сънувам, че съм в някаква голяма къща, стара, по-скоро като старинна, с големи и високи стаи и бани. Имаше още няколко човека и като започна да се стъмва започна да настъпва някаква тъмнина с грохот, страшна и всички правехме нещо, не мога да кажа какво конкретно, за да спрем тази тъмнина да дойде върху нас. Като, че ли тази тъмнина и грохотът я изпускаше някакво същество, което приличаше на Дарт Вейдър, не се смейте. Беше наистина страшно, но мен пък не ме беше страх, събудих се без чувство на ужас както се случва с подобни сънища. Преди да се събудя всъщност сънувах баба ми и чичо ми, които са починали, те нещо правеха, но не разбрах какво. Видяхме също с някакъв човек, че вратата на къщата не е заключена и започнахме да заключваме всички врати, а те бяха много и големи, от тези с ключалките в горната и долната част.

Другото, което сънувах тази нощ е асфалтов път, много хубав, плътно черен и идеално гладък и аз се движех по него, много приятно усещане как се плъзгам и пътят не свършваше...до мен с една тротинетка се движеше една колежка от работата ми, но тя по едно време се засили и изчезна. Накрая се озовах в един асансьор, хубав и голям, с две врати. Аз бях на минус трети етаж и с него се качих до първия етаж.

В момента вървят съкращения при нас и всичко е много объркано. Явно е свързано нещо с работата ми, нали?

Ще започна от втория сън. Кариерен е. Говори за напредък чрез лични усилия. Възможно е да има реорганизации,  които първоначално да те поставят в неизгодна позиция (- 3 етаж),  но, впоследствие, да се окажат перспективни (асансьор и издигане).

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1958 -: Май 15, 2015, 09:29:58 pm »
Няколко нощи подред сънувам кученцето си. По-миналата нощ даже го сънувах как е с пуловерчето си и не беше толкова слабичка, колкото беше през последните месеци.
 А днес пък сънувах как в някакви клетки имаше две малко змийчета (или нещо като по-големи червеи). Опитаха се да изпълзят, но не успяха май. Обаче близост до мен имаше някакво кученце (не си го спомням вече). И после се събудих. Много моля, ако някой може, да се опита да ми обясни какво означава този сън!

Ще получиш подкрепа макар и малка.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1959 -: Май 15, 2015, 09:33:09 pm »
Сънувах, че някакъв мъж ме замеря с доста големи камъни, опитах се да стигна до него да го укротя, ама тоя не спира, мислех че ще ме уцели с някой да ми разцепи главата, но не успя ;D

Успешното подреждане, на житейски пъзел, може да бъде разтурено или обратно- подпомогнато от Някого. :)
Втори вартиант: може и да чуеш недобри думи.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #1960 -: Май 15, 2015, 09:35:10 pm »
Ще получиш подкрепа макар и малка.
Благодаря много, Uran!  :-*

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1961 -: Май 15, 2015, 09:36:17 pm »
Снощи си легнах с нагласата да сънувам нещо да ми помогне да реша дали да приемам предложението за работа и сънувах следното: бях в някаква къща от кашони/картони и уж беше моята. Съвсем спартанско обзавеждане. Като се къпеш и през вратата на банята излизаше вода в коридора. Влязох в едната стая, в която знаех, че на пода има огромна дупка и я бях покрила с кашон. Стъпах без да искам върху нея и започнах да пропадам с бясна скорост надолу... И се събудих...  :-\

Ако си си поръчала сън, то, картонената къща символизира невярата ти в това поприще.
« Последна редакция: Май 15, 2015, 10:08:58 pm от Uran »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #1962 -: Май 15, 2015, 10:38:38 pm »
Благодаря, Уран!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1963 -: Май 16, 2015, 03:22:38 pm »
Уране, само споменавам, че продължавам да си те сънувам.

Последно беше много детски сън.

Бяхме на някакво плато, скали, пред нас море. Малко като около Каварна.
Слънце, зеленина, синьо. И едно усещане за безвремие. Нацъфтели макове, поклащи се тревички. Бели облаци като памук.
Играехме на топчета. Имахме много, много стъклени топчета. А във всяко имаше цветни красотички, като отделни светове, които си бяха живи.
Топчета имахме в ръцете си, в джобовете на детските си къси панталонки, разпилени на земята около нас.
И усещане за невинност.

Това за тълкуване ли е?  :012: :012: :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #1964 -: Май 17, 2015, 09:23:31 pm »
Един приятел ми разказа много странен негов сън.
Сънувал как часовете на часовниците се сменят непрекъснато. Например, погледне към часовника на компютъра и както е 7 часа, след миг става един, обърне се на друга страна и там така. Обаче казва, че никакви звуци не си спомня в съня си. Как мислите, какво може да показва?