Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646259 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2160 -: Юли 02, 2015, 09:12:38 pm »
Чудя се този сън да не е бил предупреждение за призовката, която получих?

Но е замесена роднинска символика - по майчина линия, тези роднини не са тук и не създават проблеми.

Възможно е. Не приемай буквално препратките към роднински връзки.
Впрочем, какво е причината за призоваването ти?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2161 -: Юли 02, 2015, 09:19:39 pm »
Впрочем, какво е причината за призоваването ти?

Алчност, злоба, липса на морал /какво друго да се очаква от такива хора?/ - дала съм обратна връзка в "Общи хорари".

Снощи сънувах предсказателен сън, който се сбъдна днес, след като видях от кого е заведено това дело.

Сънувах, че съм в голям апартамент заедно с майка ми и пастрока. Всеки път като сънувам тия хора, в съня се чувствам силно омърсена и винаги търся баня, където да се изкъпя/измия. Повече проблеми от тия хора не ми е създавал никой през целия ми живот, сега в живота ми всичко е следствие.

Сънувам как влизам в голяма, но неуютна баня - вътре беше разхвърляно, някак неподредено, неуютно. Изпитвам силно желание да се изкъпя, чувствам се много мръсна. Заставам под душа, започвам да се къпя. Изведнъж цялата баня се наводнява, сифонът се запушва и се надига голяма вълна с мръсна сапунена вода, която буквално ме помита.




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2162 -: Юли 02, 2015, 09:23:38 pm »
Какво според вас означава, ако човек сънува, че краде нещо свое и бяга с него?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2163 -: Юли 02, 2015, 09:28:07 pm »
Очакваш да се случи нещо извънаредно.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2164 -: Юли 02, 2015, 09:36:35 pm »
Meсото (плът) е материализъм.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2165 -: Юли 02, 2015, 09:58:02 pm »
Очакваш да се случи нещо извънаредно.
Това към моя въпрос ли беше?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2166 -: Юли 02, 2015, 10:06:33 pm »
Това към моя въпрос ли беше?
Да.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2167 -: Юли 03, 2015, 12:36:31 am »
Благодаря!

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #2168 -: Юли 04, 2015, 12:46:01 am »
Миналта нощ сънувах, че съм в огромен супермаркет. Търся трескаво нещо определно и все не го намирам. Супермаркета беше на на два етажа, доста подреден и обширен, с голям избор на продукти. А аз търсех обикновена минерална вода и не намирах  :91: Всичките бяха газирани, минерална леко  газирана, повече газирана  :D Но нямаше нормална минерална вода.

Извън темата за сънищата. Преди два дни много силно усетих едно дежа вю. После бях с две момичета и едно момче в метрото ( с които трябваше да работим заедно, запознахем се същият ден ) и момчето изведнъж изтърси , че имал дежа вю, как пътува с нас трите  :D Стана ми много смешно, понеже аз имах един час преди това , но не бях споделила. А днес отидох в кафето близко до вкъщи да си взема едно за из път. Едно от момичетата, които работят там, каза че ме е сънувала миналата нощ. Доколкото си спомня, сме били заедно на шопинг и сме си купували дрехи  :012: Луда работа . 
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2169 -: Юли 04, 2015, 04:02:41 pm »
Пресичам широк булевард, някак е безлюдно. Оглеждам се и виждам до светофара мой пряк шеф, с мегафони  и камери-режисьор е на някаква масовка. Аз вместо с пола съм се увила с олекотената завивка от кръста надолу. Той ми кресва-виж се, излагаш ни, а аз-ти ли ще ми казваш къде да минавам и какво да правя през свободното си време?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2170 -: Юли 04, 2015, 04:43:05 pm »
Миналта нощ сънувах, че съм в огромен супермаркет. Търся трескаво нещо определно и все не го намирам. Супермаркета беше на на два етажа, доста подреден и обширен, с голям избор на продукти. А аз търсех обикновена минерална вода и не намирах  :91: Всичките бяха газирани, минерална леко  газирана, повече газирана  :D Но нямаше нормална минерална вода.

Извън темата за сънищата. Преди два дни много силно усетих едно дежа вю. После бях с две момичета и едно момче в метрото ( с които трябваше да работим заедно, запознахем се същият ден ) и момчето изведнъж изтърси , че имал дежа вю, как пътува с нас трите  :D Стана ми много смешно, понеже аз имах един час преди това , но не бях споделила. А днес отидох в кафето близко до вкъщи да си взема едно за из път. Едно от момичетата, които работят там, каза че ме е сънувала миналата нощ. Доколкото си спомня, сме били заедно на шопинг и сме си купували дрехи  :012: Луда работа .

Работата, за която кандидатстваш, може ли да бъде описана по този начин? :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2171 -: Юли 04, 2015, 04:44:28 pm »
Пресичам широк булевард, някак е безлюдно. Оглеждам се и виждам до светофара мой пряк шеф, с мегафони  и камери-режисьор е на някаква масовка. Аз вместо с пола съм се увила с олекотената завивка от кръста надолу. Той ми кресва-виж се, излагаш ни, а аз-ти ли ще ми казваш къде да минавам и какво да правя през свободното си време?
Трябва да вземеш някакво решение. Не си уверена в изхода.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Сънувах...
« Отговор #2172 -: Юли 04, 2015, 05:12:02 pm »
Работата, за която кандидатстваш, може ли да бъде описана по този начин? :)

Ами още не съм се кандидатирала за конкретни места, макар да набелязах вече обяви. Другата седмица ще пращам кандидатури. А това беше ангажимент само за 2 дни.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2173 -: Юли 04, 2015, 08:01:08 pm »
Ами още не съм се кандидатирала за конкретни места, макар да набелязах вече обяви. Другата седмица ще пращам кандидатури. А това беше ангажимент само за 2 дни.

Ще има лутане и дилеми.

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #2174 -: Юли 06, 2015, 10:46:25 am »
Здравейте снощи сънувам че съм ученичка и че някалъв учител ми казва да се стягам разговора бе общо взето че съм слаба ученичка после сънувам че се качвам на автобус и си търся ученичрската си карта. Събудих се и пак заспах сънувах че съм в бюрото по труда и говоря с мо трудов посредник - аз съм наистина без работа. В съня си бях отчаяна, но трудовия посредник ме успокояваше. Благодаря за отговора