Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646227 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2280 -: Август 25, 2015, 09:23:29 am »
Тази нощ сънувах Румен Петков.  :85: Бях в дома му, в някакъв таен дом. Той излезе и ме остави. Имаше бюро с много красива картичка с платноходка на нея, разпилени листи, които бяха изписани с красив шрифт с писалка. И вана, която беше пълна с дрехите му. Намокрих ги, сякаш имаше петна от нещо по тях - бяла блуза/пуловер с розови петна. На бюрото имаше смартфон, разгледах го. Беше пълен със сексуални снимки, все с гей секс. В съня си знаех, че той е снимал и участвал в оргията.
Тръгнах си и го видях как се качва на корабче, което щеше да се разбие в някакви скали.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сънувах...
« Отговор #2281 -: Август 25, 2015, 11:27:45 pm »
Насъбрала си нещо срещу комунистите :012: Преломният момент е, когато започнеш да го сънуваш гол навръх някое фонтанче.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2282 -: Август 25, 2015, 11:50:07 pm »
 :(

Ще ми спадне либидото за месеци напред, ако го сънувам така.  :08: РП ми е анти. Логично, Слънца и Меркове са ни в знаков квадрат. Сатурните и те. Един гол Юпитер ми е кацнал на Асцендента, но е слабо за някакво харесване.

Имам причини да събирам.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2283 -: Август 26, 2015, 01:00:24 am »
Тази нощ сънувах Румен Петков.  :85: Бях в дома му, в някакъв таен дом. Той излезе и ме остави. Имаше бюро с много красива картичка с платноходка на нея, разпилени листи, които бяха изписани с красив шрифт с писалка. И вана, която беше пълна с дрехите му. Намокрих ги, сякаш имаше петна от нещо по тях - бяла блуза/пуловер с розови петна. На бюрото имаше смартфон, разгледах го. Беше пълен със сексуални снимки, все с гей секс. В съня си знаех, че той е снимал и участвал в оргията.
Тръгнах си и го видях как се качва на корабче, което щеше да се разбие в някакви скали.
Не сьм сигурна, ти си 8-домна, аз-много малко.Но този Румен...преди да бьде избран беше заподозрян за порьчка за убийство, или за убийство, вьпреки това е в парламента.Е, да, Бьлгария е мафиотска дьржава, ама ние не сме такива, нали?
 Диана Найденова успя да го изкара от нерви, чак плутона му стана прост и пьрвичен, самообладанието му там-тогава стигна само до това-имам сили да ти стисна грьцмула, ама имаш ли сили да дадеш живот, Румене?. Абе, не го харесвам този, гледайте кога Абсолута ше си поиска вересиите от този.
Аз-луда сьм си, факт.


Корабче, което щеше да се разбие...
« Последна редакция: Август 26, 2015, 01:48:00 pm от enigma »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2284 -: Август 26, 2015, 12:52:59 pm »
Две поредни нощи се явява майка ми, но все я сънувам покрай някакви битовизми и домакински занимания. Тази нощ разтребвах гардероба и тя стоеше до мен. А миналата нощ сънувах как с изолирбанд се опитвам да уплътня дограмата в стаята, за да не влиза студен въздух. После се обърнах и видях украсена коледна елха, а навън беше топъл сезон. И тогава казах на майка си "Извинявай, забравих да махна коледната елха".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2285 -: Август 26, 2015, 05:17:09 pm »
Две поредни нощи се явява майка ми, но все я сънувам покрай някакви битовизми и домакински занимания. Тази нощ разтребвах гардероба и тя стоеше до мен. А миналата нощ сънувах как с изолирбанд се опитвам да уплътня дограмата в стаята, за да не влиза студен въздух. После се обърнах и видях украсена коледна елха, а навън беше топъл сезон. И тогава казах на майка си "Извинявай, забравих да махна коледната елха".
Украсена елхичка е на хубаво, да сънуваш майка си също, а може би се опитва да ти каже нещо, например да стягаш багажа и се ориентираш към място, където е топло, когато е Коледа.  :)
тр. Нептун се връща към точен съвпад с IC, чрез сънищата те провокира към промяна по отношение на дом, семейство, традиции.
« Последна редакция: Август 26, 2015, 05:19:34 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2286 -: Август 26, 2015, 05:23:03 pm »
Тази нощ сънувах Румен Петков.  Бях в дома му, в някакъв таен дом. Той излезе и ме остави. Имаше бюро с много красива картичка с платноходка на нея, разпилени листи, които бяха изписани с красив шрифт с писалка. И вана, която беше пълна с дрехите му. Намокрих ги, сякаш имаше петна от нещо по тях - бяла блуза/пуловер с розови петна. На бюрото имаше смартфон, разгледах го. Беше пълен със сексуални снимки, все с гей секс. В съня си знаех, че той е снимал и участвал в оргията. Тръгнах си и го видях как се качва на корабче, което щеше да се разбие в някакви скали.
Няма начин да си сънувала него, щом няма бутилки алкохол и оливания на пищна трапеза.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2287 -: Август 26, 2015, 06:28:55 pm »
 :012:

Акрукс, него сънувах. Този поглед не може да го сбъркаш.  :012: Адски ми е противен.
Алкохол и пищност имаше при гейските снимки.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2288 -: Август 29, 2015, 09:22:51 pm »
Тази нощ сънувах Румен Петков.  :85: Бях в дома му, в някакъв таен дом. Той излезе и ме остави. Имаше бюро с много красива картичка с платноходка на нея, разпилени листи, които бяха изписани с красив шрифт с писалка. И вана, която беше пълна с дрехите му. Намокрих ги, сякаш имаше петна от нещо по тях - бяла блуза/пуловер с розови петна. На бюрото имаше смартфон, разгледах го. Беше пълен със сексуални снимки, все с гей секс. В съня си знаех, че той е снимал и участвал в оргията.
Тръгнах си и го видях как се качва на корабче, което щеше да се разбие в някакви скали.
:012: Ей, да не видиш нещо. :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2289 -: Август 29, 2015, 09:24:34 pm »
Какво може да означава, ако човек сънува да пее дадена песен насън (обаче в реалния живот не може да пее толкова добре)?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2290 -: Август 29, 2015, 09:28:19 pm »
Какво може да означава, ако човек сънува да пее дадена песен насън (обаче в реалния живот не може да пее толкова добре)?

Единият вариант е- нещо да мине като по ноти.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2291 -: Август 29, 2015, 09:43:46 pm »
Благодаря, Uran! Има логика.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2292 -: Август 31, 2015, 11:10:31 pm »
Витхце, с този мръсен прозорец - да не си се вкарала в някаква самозаблуда, да ти е нещо неясно. Но пък си изчистила мръсотията. Може да прогледнеш за нещо. На логиката ми дойде това. Много асоциативно. Може тати да те закриля и да иска да те заведе при врачка, за да прогледнеш за бъдещето, да ти се проясни.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2293 -: Септември 01, 2015, 02:10:45 pm »
Чакам за преглед при лекар, а той се оказва форумец :-\ ,че и нещо повече-холистичен лечител, психолог и т.н. Дори видях  лицето му, а той  като че не  искаше. :-\ Изглеждаеш неочаквано за мен, но излъчваше хубава енергия.
После реката тук заля сушата, преля, но само до кокалчетата на краката. Хем беше страшно, хем някак отстранено гледах, имаше и др. хора, някои се шашакаха,други -не. Но "държанието " на реката си беше някак нетипично, и в съня помнех, че нивото пада и тя пресъхва.


Давам ОВ по съня, вече не знам какво да мисля, при това "Водите /а не-звездите/ ми го говорят за вас." В момента вали напоително и комшийката отгоре ме наводнява, при нас е избитата терасата има дограма и т.н. и сега в кухнята тече от лампата вода, едно канченце се напълни. Съседката не живее тук, обеща да пътува, след 5-6 часа ще дойде. Качих се на по-висок етаж и й видях терасата-вода до "кокалчетата...", не се отича никъде. Дано отстраним проблема, то че инсталацията бега е видно.
Сатурн в кр. градус ми е у6, транзитира в 4 дом и е върху нептун в скорпион, който управлява 8-това казват звездите. Новолунието на 13 ми каца на к2, то там богато-квадратирана история, та така. А сатурн си иска по същество и до конструкцията. Ще имаме непредвидени ремонти, няма накъде.
« Последна редакция: Септември 11, 2015, 01:11:13 pm от enigma »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2294 -: Септември 01, 2015, 02:33:37 pm »
Енигма, ще разбереш някоя клюка форумна.  :012: :012: :012: :57:

Не тълкувам, само спамя.  :D

Витхце, май си самоотговори. :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.