Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645900 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2310 -: Септември 03, 2015, 11:18:35 pm »
Ако имах такава възможност, щях. За мен няма голям избор на дестинации.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2311 -: Септември 03, 2015, 11:56:33 pm »
Ако имах такава възможност, щях. За мен няма голям избор на дестинации.
Знаеш толкова езици, а нямало дестинации за теб... Виж сирийците, без език и паспорт напълниха Германия

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Сънувах...
« Отговор #2312 -: Септември 04, 2015, 09:29:01 am »
Аз си мисля, че когато сънуваме починали близки те ни пазят в конкретният момент от нещо. Почти винаги когато  сънувам баба и дядо, знам, че в реала ще има някакъв проблем, но те идват да омекотят последствията. Така съм чела, че е и в тълкуванията на Талмуда, нали при евреите е забранено да се допитват до мъртви, но го тълкуват, че все пак те бдят над нас.
Това го има и в други култури, при индианците например.

Конкретно за Лили - мисля, че нещата са много по-сериозни и трябва много да преосмисли връзката и сънищата с майка си. :-*
Frankly, my dear, I don't give a damn.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #2313 -: Септември 07, 2015, 09:28:03 am »
Уж Венера вече не е ретро, пък сънувах призраци от миналото си. Сега цял ден ще ми е потиснато. Мисля, че окончателно се сбогувах с двата призрака в съня си, които ме преследваха от доста време. Най-накрая почувствах освобождение. Хайде да идва новото начало, откога го чакам  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2314 -: Септември 07, 2015, 09:41:02 am »
И аз сънувах много. Големи пожари имаше. Сънувах няколко пъти как се будя, стоя на леглото. А пред мен някакъв пожар. Но не беше смущаващ сън или страх, че ще изгоря. Не усещах топлина. Просто усещане за някакво движение, виждах всички нюански на червено, жълто и оранжево. И посля сякаш виждах себе си на забавен кадър или все едно се връща лентата назад. Пак лягах, отново ставах, но все стоях на ръба не леглото. В едно от ставанетата обувката ми беше обхваната от пожар, а аз стоях с един бос крак. В другото виждах тялото си отгоре и беше моето лице, и не беше съвсем, а лицето на друг човек.
Но нормално да го сънувам точно така. Пренесла съм си изживяванията в сънищата.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2315 -: Септември 11, 2015, 01:12:02 pm »
Чакам за преглед при лекар, а той се оказва форумец :-\ ,че и нещо повече-холистичен лечител, психолог и т.н. Дори видях  лицето му, а той  като че не  искаше. :-\ Изглеждаеш неочаквано за мен, но излъчваше хубава енергия.
После реката тук заля сушата, преля, но само до кокалчетата на краката. Хем беше страшно, хем някак отстранено гледах, имаше и др. хора, някои се шашакаха,други -не. Но "държанието " на реката си беше някак нетипично, и в съня помнех, че нивото пада и тя пресъхва.


Давам ОВ по съня, вече не знам какво да мисля, при това "Водите /а не-звездите/ ми го говорят за вас." В момента вали напоително и комшийката отгоре ме наводнява, при нас е избитата терасата има дограма и т.н. и сега в кухнята тече от лампата вода, едно канченце се напълни. Съседката не живее тук, обеща да пътува, след 5-6 часа ще дойде. Качих се на по-висок етаж и й видях терасата-вода до "кокалчетата...", не се оттича никъде. Дано отстраним проблема, то че инсталацията бега е видно.
Сатурн в кр. градус ми е у6, транзитира в 4 дом и е върху нептун в скорпион, който управлява 8-това казват звездите. Новолунието на 13 т.м.  ми каца на к2, то там богато-квадратирана история, та така. А сатурн си иска по същество и до конструкцията. Ще имаме непредвидени ремонти, няма накъде. И няма да гледам остранено вече като в съня. :57:
« Последна редакция: Септември 11, 2015, 01:26:09 pm от enigma »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2316 -: Септември 12, 2015, 10:13:18 am »
Тази нощ беше особено плодотворна на сънища. Сънувах много хора и много кучета. Аз стоях в някаква висока сграда и виждах пред себе си огромен парк, красива зеленина, дръвчета, беше пролет/лято. По тревата тичаха щастливи кученца - различни модели. Сякаш на забавен кадър виждах движенията им. Играеха си едно с друго.
После видях себе си в стол/кресло, завита с много приятна наметка, усещането беше за есен и топлина. Един приятел се появи. Мислеше, че спя. Целуна ме по устните. Аз го погледнах. Заговорихме се за него и отношенията му с други хора. Разказа ми как му се повредила колата и искал да ме помоли да отидем някъде с моята. Но от разказа усетих, че пътуването е за забавление, не с работна цел.
Аз му предложих да погледаме играещите кучета.
Беше много спокоен и шарен сън - с много цветове.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2317 -: Септември 13, 2015, 01:46:59 pm »
След два дена лечебен глад /само плодове/ мога да се похваля, че в нощта срещу новолунието за пръв път ми се случи осъзнато и контролирано сънуване, без да съм си го поставяла за цел преди да заспя, не практикувам такива техники.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2318 -: Септември 13, 2015, 02:40:28 pm »
Сега Нептун ми е точно на ИЦ, но аз цял живот имам ярки и цветни сънища, все едно филм се прожектира. Осъзнати досега не съм имала.

Типично за знака Риби мотивът в съня беше на всяка цена да спася любими същества. Имаше и много вода - цял океан, в който щяха да потънат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Сънувах...
« Отговор #2319 -: Септември 16, 2015, 08:44:24 am »
Сънувах земетресение...земята се раздруса под мен на непознато за мен място бях, сградите се люлееха  върху мен нямаше никакви поражения, хора бягаха , а аз стоях и гледах....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #2320 -: Септември 16, 2015, 02:09:56 pm »
Сънувах земетресение...земята се раздруса под мен на непознато за мен място бях, сградите се люлееха  върху мен нямаше никакви поражения, хора бягаха , а аз стоях и гледах....
Миналата седмица сънувах земетръс- бях в УСШ и като почна да люшка избягах навън, в двора на Яворов, заедно с един мъж, на който детето му тренираше вътре- отвън видях, през светещите прозорци на сградата, как се е сринало до основи вътрешно помещение-олекотена конструкция, където преди това се намираше детето на мъжа, заедно с други деца- бях силно притеснена и уплашена, а през деня не помня нещо съществено да ми се е случило.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Сънувах...
« Отговор #2321 -: Септември 19, 2015, 04:08:27 pm »
Сънувах,че съм в Бургас и ходех по перваза на висока сграда, незнам защо но трябваше от там да мина бях умряла от страх....от време на време поглеждах на ляво и гледах морето огромно,синьо,тихо спокойно....Слезнах от сградата и се събудих.Някакви предположения какво да значи това?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2322 -: Септември 23, 2015, 06:40:46 am »
Големи сънища сънувам тази нощ. Няколко и все различни.
Един от тях е, че се катеря по една козя пътека, много наподобяваше пътека към някакъв връх. Не беше никак лесно, имаше големи камъни за преодоляване. Но минах по тях - пълзейки, придърпвайки се. В някои участъци имаше сняг. Видях планински кози, на които определено им беше по-лесно катеренето.
Следващ сън явно е продължението. Стоях на ръба на скала с приятел. Гледахме и си говорехме. Извадихме стара игра и му показвах как да играе на нея. В ниското една моя приятелка беше изпаднала в истерия и се сърдеше. Опитах да й обясня, че ми се налага това положение. Но тя не разбра.
После сънувах трансформация на пеперуда. Беше красиво.
И гледах как разни хора тръгват на самоубийствено спускане по скалите - с камиони. Аз отказах.

Предполагам, че съм се натегнала, защото ми предстоят 2-3 много напрегнати дни.  ???

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Сънувах...
« Отговор #2323 -: Октомври 01, 2015, 12:57:14 am »
Здравей Ема да ти споделя снощи сънувам много странен съм. Та сънувах как няколко гълъба кълват един гълъб от дясната страна на балкона ни. Не знам дали това е важно но родителите ми и аз обичаме да храним гълъби, та опитах се да ги разтърва като чукнах върху стълкото на балкона но не можах оставих ги защото бързах за някъде. После виждам че гълъбите го оставиха гълъбчето, то беше оскубано и хилавичко. После виждам че се оглеждам в коридора на огледалото и в детската е отворена вратата и виждам как няколко гълъба са кацнали на леглото ми, обръщам се от лявата страна и виждам как от входната врата на апартамента влиза баща ми и ми говори нещо, тогава се събудих. Между другото преди да легна прочетох че вчера бе 17 лунен ден-за него пише че сънищата се сбъдвали до 3 дена вярно ли е наистина това. Благодаря за отговора! Желая ти спокойни сънища! :-*

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2324 -: Октомври 05, 2015, 07:15:20 am »
Сънувах,  че съм на обучение. И се канех да си тръгна, и точно тогава влезна една млада дама и каза, че ще имаме творческа дейност.Странното беше, че през цялото време с мен носех едно животно - нещо като хамстер,  но по-голямо и силно го притисках до себе. Но накрая го пуснах да си ходи - мястото,  където го оставих беше до една река.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."