Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623721 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Натални карти
« Отговор #1785 -: Декември 26, 2015, 11:48:11 pm »
Здравейте, това са картите на децата ми. Интересува ме основно професионална насоченост. За големия ми се стори подходящо правото, за малкия (почти бебе, простете майчината ми суета) не мога да се ориентирам. Разбира се, благодарна съм и на всеки друг коментар. Весели празници!
гледай да не тормозиш много големия си син, той сам ще се оправи, достатъчно материално ориентиран е.
иначе, според мен, на него по-важно ще му е да си направи семейство.

иначе, брей, и двамата със скорпионски асцендент, водни тригони, меркуриеви и юпитеро-плутонови акценти - шанаджийските качества са им гарантирани. но много изтормозени луни и при двамата, не знам какво (ще) им правиш, но не е на хубаво;

втората карта е доста интересна, ще трябва да я погледна на свежа глава;
би ли качила и своята карта, много ми е интересно да видя кои положения са унаследени;

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #1786 -: Декември 27, 2015, 08:18:30 am »
Благодаря за коментара, гузната ми съвест очакваше такъв. Имаме проблем, да.
Прикачам и моята, за по-добра ориентация.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1787 -: Декември 27, 2015, 09:54:53 am »
Интересни карти, много ми е слаб нета
То дори голямото детенце е още малко, скоро е навършило 8, вероятно то е по-кроткото, макар и двете да са капризни и да искат внимание
Малкото как е-здраво ли е?

В картите и на 2-мата луна, венера, марс са управители с влияние, при голямото-две заточени, 1 в падение и ретро. Обаче интересното е, че марс е в терм на венера, венера-под управление и в терм на марс
« Последна редакция: Декември 27, 2015, 10:39:13 am от Papy »

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #1788 -: Декември 27, 2015, 10:41:21 am »
Да, имам чувството, че стигнахме до тук с по 10 пъти повече труд, усилия и ласки от стандартния случай, много са изискващи. А малкият дори просто не подлежи на възпитание, имам чувството, че си се роди научен и иска нас да ни учи. Пред хората и двамата са идеални.
Бебето имаше малко температурно неразположение преди 10 дни, изразявано бурно чрез писъци и тръшкане на всички възможни страни. Надявам се, че питаш за това? Иначе засега е напълно здрав, да.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1789 -: Декември 27, 2015, 10:59:29 am »
Под "малкия" вероятно имаш предвид големия-стрелчето, нали така?
Подлежи на възпитание и ще трябва да го измислиш
Защото е доста своеволен, а вероятно и малко мързеливичък, в същото време добродушко и наивен. Абе-няколко прости правила вкъщи, негови отговорности, които задължително да изпълнява, но не забравяй да го поощряваш за всяка победа. Понякога есенциалните слабости се прекомпенсират и се превръщат в силни, трябва търпение
За професия ми е трудно без програмки, но мисля, че трябва да го записваш на всичко, което поиска, защото вероятно има доста заложби (въпреки че вероятно не е постоянен и лесно му омръзва)
А да-задължително езици да учи
« Последна редакция: Декември 27, 2015, 11:01:16 am от Papy »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1790 -: Декември 27, 2015, 02:07:36 pm »
Бебето имаше малко температурно неразположение преди 10 дни, изразявано бурно чрез писъци и тръшкане на всички възможни страни. Надявам се, че питаш за това? Иначе засега е напълно здрав, да.
Предполагам не е питала за това (температурата), а по принцип, заради Сатурн в 12д близо до АСц и възела на АСЦ.
Понеже Сатурн е У3, може да проходи/проговори по-бавно/трудно.
Аз например съм с Плутон У3 в 12д на грауд от АСЦ и съм проходила на 1г 4м, имала съм рахит в крачетата, защото са ме гледали в северна стая, зимен сезон- нямало е достатъчна слънчева светлина, за да се сдобия с естествен вит. Д Каквато и професия да избере, няма да остане незабелязан със Слънце У10 в 10д. Предполагам добре ще се справя с материалните и финансовите въпроси със Слънце в дева, Плутон У1 във 2д и тронова Луна У9 в 8д- може да е служител в банка, а може и финансов министър, но е твърде рано да се насочва (вкарва в коловоз)- не лишавай децата от свободната им воля на избор! Големият с Венера У7, у8 в 1д в хармонични аспекти с Луната в 3д и Сатурн У3, У4 в 10д- може да се занимава с търговия на недвижима собственост и акции, да натрупа богатство, да е колекционер - Плутон у1 съвпад Юпитер съУ2, съУ5 във 2д.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #1791 -: Декември 27, 2015, 06:04:00 pm »
Благодаря за коментарите. Да, Папи, стрелчето обикновено мълчаливо не откликва на молбите/указанията ми, прикривайки мнението си, че ги смята за неоснователни. А девата сътрудничи само, когато той пожелае.
Акрукс, благодаря за коментара. Чела съм, че сатурн на асц. в 12. дом не е благоприятно разположение. Разглеждам го като астро отпечатък на травматичното му за мен раждане. Прохождане/проговаряне отметна предсрочно. Успокоявам се, че поне е хармонично аспектиран. Благодаря за предположенията за професия!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1792 -: Декември 27, 2015, 08:12:26 pm »
Имам сатурн в 12ти в съвпад с асцедента, сатурн управлява 6ти дом, не съм била болнава. Раждането ми обаче е било тежко :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #1793 -: Декември 28, 2015, 10:19:08 pm »
Докато сме на темата, ето ги и моите момчета :) Ще се радвам да споделите впечатления от картите :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1794 -: Декември 28, 2015, 11:05:47 pm »
Докато сме на темата, ето ги и моите момчета :) Ще се радвам да споделите впечатления от картите :)
И двете ти момчета имат потенциал за спортисти, особено №1 за групов вид спорт, а №2 може и с творчество да отработи даденостите на взаимната рецепция Луна У5 на МС с екзалтирал Юпитер у1, У10 в 5д.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #1795 -: Декември 28, 2015, 11:18:00 pm »
В интерес на истината го бях записала на футбол и таекуондо, обожава футбола, а таекуондото го ненавиждаше и го отписах.  :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #1796 -: Декември 29, 2015, 09:05:27 am »
Да се вмъкна и аз в темата с картата на моя син. :) Ще се радвам на всички коментари  :)



Само така успях да я кача. :) Огромна е, но с тия рестрикции на работа, няма как.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #1797 -: Декември 29, 2015, 11:00:45 am »
Аз бих се упражнила :)

Първото, което ме замисли е - до колкото разбирам е едно дете - ретро Плутон в 3 дом дали е индикация за 1 дете без братя и сестри - изхождам от плутоновото "или - или"?

Иначе оставам с впечатление, че като се оформят половите белези ще има силен магнетизъм и с това ще привлича нежното внимание в компаниите. Изхождам от огнения тригон с тронов Марс в 8 дом, Плутон и Меркурий+Венера в 11 дом. Ще омайва и с приказки и с излъчване. Венерата е анаретна в Лъв - може би ще има нужда да бъде център на внимание и това в даден момент ще го товари. На градуси от К12 - очаквам да има нужда и да се скрива в черупката си :)

Юпитер в 1 дом и хората с такъв, които познавам са щедри, споделят свободно това, което имат, понеже е У4, вероятно ще се раздава за семейството си ще вярва в семейните ценности :)

С Нептун и Луна в 5 дом - очаквам да бъде грижовен към тези, които обича, да не поставя бариери, да не ограничава, може би и да търси идеализъм. Уран в 6 дом, У5 - може да има афинитет към прогресивното в ежедневието си. В кариерен план - съвпадът на Слънце и Сатурн предполага да бъде борбен, устремен към върховете. Анаретни са, може би ще бъде с кризи, на периоди .... Би трябвало добре да е усвоил уроците на рака и да навлиза в Лъвското поприще - да се учи да свети, да бъде на показ ... Опозицията с Хирон(р) в 4 дом - може би тези му стремежи, обществени изяви или кариерни катерения ще го отдалечават от дома, семейството и това ще оставя рани ...
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1798 -: Декември 29, 2015, 11:37:24 am »
Да се вмъкна и аз в темата с картата на моя син. :) Ще се радвам на всички коментари  :)
Синът ти е голямо момче и вече би трябвало да е показал какво го влече и в коя област са му талантите. Може да работи за себе си вкъщи с Юпитер У4, съУ6, 7 в 1д, който е в тригон с Луната съУ10 и Нептун У6 в 5д- работата му може да е свързана с творческа изява или да е в област, където е нужна креативност и сподобност да влага нови, оригинални идеи , заради Уран У5 в 6д, който е във взаимна рецепция с Нептун У6 в 5д. Слънцето му в 10д няма да остане незабелязано, в 29ти градус рано или късно ще добие слава и богатство- Венера съУ1 съвпада с Регул- звездата на успеха.
« Последна редакция: Декември 29, 2015, 10:51:52 pm от akruks »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #1799 -: Декември 29, 2015, 04:19:02 pm »
Алена, не е сам. Има сестра, доста по-голяма от него :)

Марса му в 8 дом, в Овен и участващ в голям огнен тригон се набива в очи, така е. Но аз освен с бъдещ сексапил го свързвам и с много енергия, предвид многото планети в огнен елемент, което води до нуждата от спорт. До миналата година ходеше на футбол, сега тренира таекуондо.

Луната му е във Водолей и е свободолюбив и със собствено мнение, а Слънцето в 10 дом му дава добро самочувствие. Съвпадите на Луна с Нептун и Слънце със Сатурн са друга тема.

Акрукс, може би заради взаимната рецепция Уран/Нептун проявява голяма доза артистичност и импровизаторски/имитаторски заложби. Уникален е да играе старец  :57:

Заради Слънцето в последен градус може би, но той е много повече Лъв, отколкото Рак. Тези, които са го виждали знаят, че той и външно прилича на лъвче, а и носи голяма доза открита самоувереност в себе си :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми