Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623441 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2205 -: Април 19, 2016, 07:43:43 pm »
Aquarius,У9 ти е в Риби,в 5Д. Вариантът да учиш изкуства е напълно реален.Имаш подкрепящ секстил от Сатурн,който ще ти даде стабилна и точна ръка и квадрат от Плутон.Язовирчето,което качи във форума се възприемаше леко,като гледка от прозореца в хубав ден.Но трябва да учиш,разбра ли!Трябва да ти се преподава и трябва да изучиш дисциплината,която си избрала сериозно.Защото всички таланти без нужната задълбоченост закърняват.А талантът,ако не се развива сред преподаватели си остава посредствена дарба.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Натални карти
« Отговор #2206 -: Април 19, 2016, 07:48:29 pm »
За филантропията ти говорихме преди няколко месеца.  :D Тръгна ли на курсове?  ;)
Не, но не ми и трябват аз сама се справям. Пък и в интернет има доста клипове и информация. Бяха ми предложили ландшафтна архитектура, което на мен ми изглежда доста интересно, но се чудя ако се захвана дали бих могла да постигна някакъв голям успех в България. А под нещо по-различно имам предвид и по-интересно.
« Последна редакция: Май 20, 2016, 11:51:59 am от Aquarius »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2207 -: Април 19, 2016, 07:54:51 pm »
Не, но не ми и трябват аз сама се справям. Пък и в интернет има доста клипове и информация. Бяха ми предложили ландшафтна архитектура, което на мен ми изглежда доста интересно, но се чудя ако се захвана дали бих могла да постигна някакъв голям успех в България. А под нещо по-различно имам предвид и по-интересно. Какво ще кажеш за парашутизъм примерно? Мен много ме влекат такива неща и с бънджи от мост съм скачала  :) Но май по-става като за хоби.
Да,в интернет има доста клипове с техники за рисуване,от които човек може да се научи .Но в сериозните фирми освен талантливи служители,които да вършат работа назначават с дипломи-не се шегувам.
 Какво смяташ за архитектура?Сатурн/Мерк го позволява,както и Сатурн квадрат Нептун .Там също има творчество.Марсът в Риби трябва да го вкараш в работа някак  ;)
« Последна редакция: Април 19, 2016, 07:56:28 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Натални карти
« Отговор #2208 -: Април 19, 2016, 08:01:23 pm »
Да,в интернет има доста клипове с техники за рисуване,от които човек може да се научи .Но в сериозните фирми освен талантливи служители,които да вършат работа назначават с дипломи-не се шегувам.
 Какво смяташ за архитектура?Сатурн/Мерк го позволява,както и Сатурн квадрат Нептун .Там също има творчество.Марсът в Риби трябва да го вкараш в работа някак  ;)
Да точно това казвам, че архитектурата ми изглежда интересна особено ландшафтната, но дали ще имам голям шанс да се реализирам с достатъчно успех тук в България ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2209 -: Април 19, 2016, 08:04:20 pm »
Никой не е казал, че трябва да останеш в България, освен ако не си някой изявен патриот и родолюбец.

Пък и малко ли паркове и градини има тук, виж колко много комплекси и обекти се строят и за мнозина от тях се прави озеленяване, ландшафтно проектиране. Ако си добра, може да имаш и частни поръчки, от физически лица.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2210 -: Април 19, 2016, 08:21:05 pm »
Да точно това казвам, че архитектурата ми изглежда интересна особено ландшафтната, но дали ще имам голям шанс да се реализирам с достатъчно успех тук в България ::)
Има купища архитектурни студия в България.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Натални карти
« Отговор #2211 -: Април 19, 2016, 08:27:34 pm »
Ами тогава може и да опитам. Много благодаря за помощта :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2212 -: Април 19, 2016, 08:43:25 pm »
А ландшафт е направо неразработена мина-ама кой ти дава пари за градини
Обаче в Англия примерно...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2213 -: Април 19, 2016, 09:32:30 pm »
Айде, Водолей, давай :)

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Натални карти
« Отговор #2214 -: Април 19, 2016, 09:49:10 pm »
Според мен, новата карта ще действа. Рожденната остава, но преместването и новата карта ще помогнат да осъществяване на рожденния потенциал. Реално, когато се преместиш, действат енергиите на новото място - особено ако местенето е за по-дълъг период от време. Още повече, ти сама казваш, че там се чувстваш много добре - мисля, че това е сигнал за теб - стига да можеш на новото място да си организираш подходящо живота.
Аз имах такъв случай, но мястото, за съжаление, не е такова, на което бих могла да направя нещо - или поне тогва не можех/не знаех как.
Така че, какъв е проблема да опиташ :)
Благодаря Happy :) И аз мисля да опитам, но след като си подготвя добре нещата и пораснат още малко децата, с две деца, чужда страна ще е голяма промяна и не мога да им го причиня в момента, но определено ми влиза в плановете. Има неща за които подсъзнателно ги чувстваш, че са правилни.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2215 -: Април 19, 2016, 10:01:28 pm »
Леле,вече не знам кой за какво мечтае-сменят си мечтите и плановете като носни кърпички.Най-забележителното е,че У1 и У10 са в съвпад в знака на асц и виждат МЦ,т.е никаква разпиляна енергия по кариерата и някак е по подразбиране.Но този Телец на МЦ ми е на изкуства в 12Д.Ако просто се изяви в чужбина като какво.То е ясно,че ще е бляскаво и категорично и че У9 подкрепя натам,но насоката на образованието ме изкъртва.
не познавам детето и не сме говорили.

Ами дипломация - ще си има лъвската изява, но не толков афиширано - като от 12 дом, МС в Телец ще даде представителност, харизматичност в изявите, които кореспондират на лувския стелиум, а също и от земния знак на МС - здраво стъпване на земята - не може да хвърчиш в облаците. Дали ще работи в европарламента или в посолство или под прикритие ...
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2216 -: Април 19, 2016, 10:20:13 pm »
Ами дипломация - ще си има лъвската изява, но не толков афиширано - като от 12 дом, МС в Телец ще даде представителност, харизматичност в изявите, които кореспондират на лувския стелиум, а също и от земния знак на МС - здраво стъпване на земята - не може да хвърчиш в облаците. Дали ще работи в европарламента или в посолство или под прикритие ...
Ще опитам да смеля за Телеца. :017: . 
Добре,продължавам да не разбирам Телеца на МЦ.  :91: :043:  :08: Благодаря.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2217 -: Април 19, 2016, 10:29:20 pm »
Добре,продължавам да не разбирам Телеца на МЦ.  :91: :043:  :08:

Дракич, Телец на МЦ, понеже и аз то имам там, ти дава земно отношение в това, с което се занимаваш, стабилен си, сериозен, но ще влагаш финес и творчество, каквото и да е попрището ти. Отстрани може да изглежда, че всичко вършиш с лекота и дори на моменти със забавление. Тук го няма колебанието на Везните, Венера е здраво заземена. Имаш път и го следваш, бавно и методично се налагаш и реализираш в професията.

Това момче има Венера в съвапад със Слънцето в 12 дом, в близост до АСЦ ( за протокола - 8*), харизмата няма как да му се разимине. Предполагам, че има някакъв скрит много силен чар, много силно излъчване. Съвпадът е подкрепен от тригон откъм Юпитер, У5 и секстил Марс, У4 и 9. Зад кулисите ще се чувства добре, като у дома си и в същото време ще успява да се дистанцира. На всичкото отгоре Луната му е във Водолей :)
Бих му препоръчала да внимава с жените, особено колежките. 
Меркурий му е в първи дом, в квадратура с Плутон - има дарба да говори, да убеждава и манипулира. А и обича да говори :)
« Последна редакция: Април 19, 2016, 11:16:02 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2218 -: Април 19, 2016, 10:31:46 pm »
Големите готвачи - какво имат на МС  :012: Щеф Петров, шеф - не знам кой си  :012: Че и ТВ звезди стават  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2219 -: Април 19, 2016, 10:32:34 pm »
Риби