Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622607 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2265 -: Април 23, 2016, 10:58:54 pm »
А "моята професия"?  ;D Имам чувството, че картата е много скучна...
Има нещо много тъжно жена да се роди с мажорни аспекти между най-мъжките планети.Разкошна таоквадратура между Юпитер/Слънце опозиция на Плутон,а Марс им прави квадрат.Един мъж би могъл да постигне много големи успехи,а жена само,ако много се напъва за кариера,но и това не е сигурно(още  :D ).Другият път за жена без амбиции е да си отработва картата съзнателно или не чрез мъже,с подобни характеристики.Аспектите в картата,обаче са напрегнати и има вероятност да се попадне на някакъв вид агресори,за което трябва да се внимава.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2266 -: Април 25, 2016, 01:38:58 pm »
Това е карта на моя приятелка, която от години има проблеми от всякакво естество. Най-голям проблем при нея е психичното здраве, от над 10год. посещава психиатри, психолози. Има си някакви фобий, които за мен е трудно да определя. Страх от това да е сама, страх от пътуване, страх от бившия и партньор, с който бяха 10г. Това последното го разбирам. Но основното е, че посещава психиатри. Това не го разбирам, при положение, че е успял в професията си човек и има нова връзка. На каво се дължи това и би ли могло да се оправи без намеса на лекрства и нужда от психолози? Аз не проумявам тези нейни чувства.

часът на картата седи, а датата е изтрита .... за какво ми е тогава този час?

И как Лили прави нейните карти без дата  ??? - смята ли си я  ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2267 -: Април 25, 2016, 02:15:28 pm »
И как Лили прави нейните карти без дата  ??? - смята ли си я  ;)

В какъв смисъл да ги смятам?

В случая прецених "на око" и разгледах картата с прецесия и домификация "дом-знак", отчетох и позициите по накшатри. За това не са нужни данни, може и само по картинка. А вече за по-прецизна прогностика и анализи на производни карти е нужно да се въведат и рождени данни, там няма как да стане "на око".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2268 -: Април 25, 2016, 02:23:47 pm »
В какъв смисъл да ги смятам?

В случая прецених "на око" и разгледах картата с прецесия и домификация "дом-знак", отчетох и позициите по накшатри. За това не са нужни данни, може и само по картинка. А вече за по-прецизна прогностика и анализи на производни карти е нужно да се въведат и рождени данни, там няма как да стане "на око".

ами повечето ветерани тук могат да си ги смятат по планетите. Е, и аз се научих, но ме мързи :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2269 -: Април 25, 2016, 02:32:16 pm »
Обикновено нямам много време за смятане и да правя проверки в ефемеридите. Но за кратък отговор в телеграфен стил може да се прецени и по картинка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2270 -: Април 27, 2016, 09:22:01 am »
Това е карта на моя приятелка, която от години има проблеми от всякакво естество. Най-голям проблем при нея е психичното здраве, от над 10год. посещава психиатри, психолози. Има много фобий, които и пречат в ежедневието. Страх от това да е сама, страх от пътуване, страх от бившия и партньор, с който бяха 10г.  Но основното е, че изпада в депресии има нужда от лекарства. Незнам откъде идва това, при положение, че е успял в професията си човек и има нова връзка. На каво се дължат всичките й страхове и  това би ли могло да се оправи без намеса на лекарства и нужда от психолози?

За мен проблема е в тау-квадратурата с връх стелиума Юпитер/Плутон/Сатурн. Предполагам, че тя усилено работи по опозицията Венера/Луна, но напрежението, създавано от стелиума й създава проблеми.
Другото, което ми прави впечатление, е квадрата на Плутон/Сатурн от 8 дом към оста на възлите.
Правя връзка и с нумерологичната карта - написала съм в съответната тема.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #2271 -: Април 28, 2016, 05:39:38 pm »
Моето момиченце се роди. Прибързано питах за квадрата на Слънцето с Плутон, той се оказа разходящ на 9° орбис. Ето картата и.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2272 -: Април 28, 2016, 05:49:57 pm »
Моето момиченце се роди. Прибързано питах за квадрата на Слънцето с Плутон, той се оказа разходящ на 9° орбис. Ето картата и.
Честита рожба! Да е жива и здрава малката- овенче с луна лъв и марс стрелец- ще е огнена мацка, макар и с девишки асц. , като нас  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #2273 -: Април 28, 2016, 09:57:16 pm »
Моето момиченце се роди. Прибързано питах за квадрата на Слънцето с Плутон, той се оказа разходящ на 9° орбис. Ето картата и.
Браво!  :clap:
Да ти е жива и здрава,и да ти носи много гордост и щастие!  :-* :58:
Още едно бебенце-момиченце Овенче ще пали света!  :57: :08: :38:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Натални карти
« Отговор #2274 -: Април 29, 2016, 02:26:49 am »
Smarta, честито бебче. Родила се е на моя ден, астрални близначки сме с нея.  :) Да ви е жива и здрава, палава ще е при всички положения. Има хубав огнен тригон.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2275 -: Април 29, 2016, 08:14:14 am »
Моето момиченце се роди. Прибързано питах за квадрата на Слънцето с Плутон, той се оказа разходящ на 9° орбис. Ето картата и.
Смарта,честито,да ти е живо и здраво,много да те слушка и радва  :38:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2276 -: Април 29, 2016, 09:09:58 am »
Моето момиченце се роди. Прибързано питах за квадрата на Слънцето с Плутон, той се оказа разходящ на 9° орбис. Ето картата и.

Браво на мама и на принцесата! Да сте живи и здрави, и мнооого щастливи  :58: :58:

Смарта, датата е хубава  :08:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2277 -: Април 29, 2016, 09:18:32 am »
Happy, сега осмислих и тук написаното от теб. Досега се пишеше по картата, че проблемите са само от нея, но всъщност не идва ли от горната част на картата, там да е проблема? Съвпада Плутон/Сатурн- Шантаж, насилие или заплаха. Човек може да се сблъска с нечестност и насилие. Силова борба, публични скандали, принуда. Всичко това са факти при нея, поне от както я познавам. Все проблеми от това естество и то идващи от бившия й партньор. Също имаше нечестност в работата си, налагаше се да я сменя на 3-4 пъти. 2-та пъти се стигна и до съдебни дела. А Юпитер не засилва ли това в живота й?

Виж, аз съм привърженик на философията (или поне така ми се иска), че имаме свободната воля да изживеем планетите си по собствен начин. Те са даденост и насока за това, което имаме да учим, да упражняваме, и ако не успяваме, се връщаме в предния клас. Не че е лесно и успокояващо това, но поне на мен ми дава смисъл. Затова разсъждавам в насоката, какво имаме в картата и какво означава за нашия начин на живот и отношение.
В този смисъл, можете да приемете, че нещо в картата "прави/причинява и т.н" случките в живота, а може и да опитате да промените отношението си към него.

Чисто теоретично - Плутон/Сатурн са съвпад - влиянието не идва отвън, вътрешно е. Връх на тау-квадратура - създава напрежение, което, ако не се прилага в действие, създава проблеми.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #2278 -: Април 29, 2016, 07:14:29 pm »
Благодаря ви за пожеланията! :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2279 -: Май 02, 2016, 05:26:29 pm »
За музика не съм на 100% сигурна, но успех в някакъв вид сценични изяви може да има. А защо не пробваш да я запишеш в кръжок по драматични изкуства или засега не проявява интерес?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui