Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623817 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2655 -: Септември 01, 2016, 03:00:19 pm »
Благодаря ви Енигма и Бин  :58:
Интересни идеи и анализи правите всички и в компилация с моите наблюдения ще са ми много, много полезни не само в сегашната ситуация, а и като база занапред във времето.  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2656 -: Септември 01, 2016, 05:07:30 pm »
Както се очертава ще са му нужни два типа занимания - един за изразходване на енергията, а другия за концентрация и успокояване. С тази цел го записах и на таекуондо :)
Ами ето, добре си се насочила  :13:
всяка майка си знае най-добре детето, а понякога детето и без майка си се записва, като малката ми дъщеря, която сама се записа на акробатика и случаят с нея беше много интересен- отишла в школата да провери, а треньорката казала, че работи само с деца от 1-ви клас нагоре, а един ден, докато минавахме през двора на моето основно у-ще, като се прибирахме от детската градина, тя ме врънкаше да съм я записвала в 1-ви клас, че искала да се научи да чете буквите на детските филми, като кака си, на което категорично възразих, но в училището дежурна е била зам. директорката, която ни е чула и ни извика- смъмри ме да не съм убивала желанието на детето за наука, че ако ѝ мине мерака ще я прехвърлят в групата за предучилищна и я записа в 1-ви клас, а моята само това чакала- още след 1-вия учебен ден отишла в спортната школа, която е през една улица от училището, и е започнала тренировки по акробатика, за което научих чак зимата, когато няколко дни не ходила на занималня, а да тренира и учителят от занималнята ме информира. Отивам в залата, а там по-големи момиченца ме наобиколиха, като чуха за кого питам и на коя съм майка- започнаха да говорят с възхищение, че моята дъщеря правела обърнат шпагат, била толкова гъвкава и си играели с нея като с кукла, питах какво е това обърнат шпагат, а те ми обясниха, че имали предвид мъжки шпагат, краката разтворени като на кукла, само че тя ги вдигала още 20см над пода, а в този момент пристигна моята- запъхтяна, с разкопчано яке и под него с трико, а навън лед и минусови температури, като ме видя се изчерви като божур- първите думи бяха "мамо, как разбра?"   :012: После се разбрахме с господина от занималнята да я изпитва и проверява домашните първо на нея, после да я пуска за тренировки- детето започна 1-ви клас на 5г. 10м., завърши го с мн.добър, а на 17г беше студентка в спортната академия.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Натални карти
« Отговор #2657 -: Септември 01, 2016, 07:08:24 pm »
Ами ето, добре си се насочила  :13:
всяка майка си знае най-добре детето, а понякога детето и без майка си се записва, като малката ми дъщеря, която сама се записа на акробатика и случаят с нея беше много интересен- отишла в школата да провери, а треньорката казала, че работи само с деца от 1-ви клас нагоре, а един ден, докато минавахме през двора на моето основно у-ще, като се прибирахме от детската градина, тя ме врънкаше да съм я записвала в 1-ви клас, че искала да се научи да чете буквите на детските филми, като кака си, на което категорично възразих, но в училището дежурна е била зам. директорката, която ни е чула и ни извика- смъмри ме да не съм убивала желанието на детето за наука, че ако ѝ мине мерака ще я прехвърлят в групата за предучилищна и я записа в 1-ви клас, а моята само това чакала- още след 1-вия учебен ден отишла в спортната школа, която е през една улица от училището, и е започнала тренировки по акробатика, за което научих чак зимата, когато няколко дни не ходила на занималня, а да тренира и учителят от занималнята ме информира. Отивам в залата, а там по-големи момиченца ме наобиколиха, като чуха за кого питам и на коя съм майка- започнаха да говорят с възхищение, че моята дъщеря правела обърнат шпагат, била толкова гъвкава и си играели с нея като с кукла, питах какво е това обърнат шпагат, а те ми обясниха, че имали предвид мъжки шпагат, краката разтворени като на кукла, само че тя ги вдигала още 20см над пода, а в този момент пристигна моята- запъхтяна, с разкопчано яке и под него с трико, а навън лед и минусови температури, като ме видя се изчерви като божур- първите думи бяха "мамо, как разбра?"   :012: После се разбрахме с господина от занималнята да я изпитва и проверява домашните първо на нея, после да я пуска за тренировки- детето започна 1-ви клас на 5г. 10м., завърши го с мн.добър, а на 17г беше студентка в спортната академия.

Вай бе!
Зодия на детето? Луна? Асц? Гени? Майка,Баща? Набор? Деня на раждане?  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2658 -: Септември 01, 2016, 07:19:02 pm »
Вай бе!
Зодия на детето? Луна? Асц? Гени? Майка,Баща? Набор? Деня на раждане?  :)
Зодия скорпион- Слънце, Марс, Меркурий, Плутон, АСЦ, а Луната е лъв, като на тате ѝ  :)
МС в точен съвпад с моя АСЦ, набор 91, ден 30-ти

палечка91

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Натални карти
« Отговор #2659 -: Септември 03, 2016, 05:30:16 pm »
Здравейте!
Ще кача снимка на наталната ми карта. Ако някой има желание да я погледне и да ми каже нещо, което смята, че може да ми е полезно, ще съм благодарна.  :-*  За аспектите Луна съвпад Сатурн съм доста любопитна и Луна опозиция Юпитер, също. Но като цяло за каквото и да е, ще ми е много интересно :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Натални карти
« Отговор #2660 -: Септември 03, 2016, 05:40:56 pm »
Аз ще кажа само,че имаме един и същ асцендент,ти имаш и слънце Близнаци,домовите ни разположения са едни и същи,аз имам стелиум в 6-ти дом. За съвпада на Луна и Сатурн в налудничевия Водолей... А и си Близнаци с Асц Близнаци... С една дума много Въздух,Много духа... Но пък Имаш Съвпад на Марс И Юпитер В Лъв.. Сложно за тълкуване от моя страна,но интересна карта и на мен ще ми е интересно да чуя мнения.

палечка91

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Натални карти
« Отговор #2661 -: Септември 03, 2016, 05:51:20 pm »
 :) Да, доста въздух има... Странното е, обаче, че въпреки това, не съм от много общителните хора. Даже често съм мълчалива. Може да е от Слънцето в 12 дом.. И имам също Венера съвпад с Марс, което си мисля, че понякога е лош аспект. На някой места ми пише, че имам Луна опозиция Венера и Венера опозиция Сатурн.  :57: Абе, доста ми е неясно и на мен....в главата ми е лудница...в живота ми още повече.  :engel016:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Натални карти
« Отговор #2662 -: Септември 03, 2016, 06:17:44 pm »
С какво образование си? С какъв успех? С какво се занимаваш?
Относно Любовта(понеже си задала синастрични въпроси) - управителят на Седми натален дом ти е Юпитер и той е в 3-ти дом в съвпад с Марс - трябва ти партньор с огнена карта(застъпен елемент огън) според мен.

палечка91

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Натални карти
« Отговор #2663 -: Септември 03, 2016, 06:38:26 pm »
Ами в момента завършвам висше образование, но с доста голяма трудност...успехът ми е нисък. Защо? Виждаш ли нещо, което ти подсказва това?  :(  Работя в един call center. Друго- имам амбициозни родители. А в любовта, когато бях тийнейджърка сякаш повече ми се получаваха нещата. Сега не много. Иначе си права- мъжете Овен, Лъв, Стрелец ме привличат и се разбирам с тях. Но често се хващам, че във връзките съм много изискваща и се сърдя за разни неща...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Натални карти
« Отговор #2664 -: Септември 03, 2016, 06:41:45 pm »
Просто питах - картата не ми говори в подробности,аз не съм навътре(толкова навътре) в астрологията.
Ali_Lun - в женски род ли ти звучи?
Нормално е да си обидчива - с тези близнаци,а и Плутон в Скорпион.

П.П.
Какво следваш?
Мисля,че имаш братя и сестри - това по картата,понеже Трети натален дом отговаря за това.

палечка91

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Натални карти
« Отговор #2665 -: Септември 03, 2016, 06:56:24 pm »
Ами защо тогава разпитваш, като не разбираш толкова...  :012: :012: Нямам братя и сестри. Все си мисля, че по форумите има повече жени и затова така, извинявай..
Ти си с асцендент Близнаци, а коя зодия си?  :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2666 -: Септември 04, 2016, 08:18:06 am »
Папи честито-ретро мерка работи- нови-меркуриеви елементи факт :08:

палечка91

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
Re: Натални карти
« Отговор #2667 -: Септември 04, 2016, 11:39:43 am »
What?  ::)  :012:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Натални карти
« Отговор #2668 -: Септември 04, 2016, 12:12:12 pm »
Mercury is retrograde, and.. people like you(beginners) flow to this forum and keep asking.
« Последна редакция: Септември 04, 2016, 12:15:08 pm от Ali_Lun »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2669 -: Септември 04, 2016, 12:25:54 pm »
The show must go on  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui