Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623004 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #2805 -: Януари 15, 2017, 07:35:57 pm »
Алена, този човек ми се вижда ужасно самовлюбен и меркантилен. Много методично и целенасочено се "урежда" кариерно и материално покрай жени. Това му е стратегията за успех. И според мен при него спорта няма нищо общо с духа, волята и развитието на силно тяло. Хващам се на бас, че е от онези, които правят по пет серии селфита в залата. А затъмнения му Меркурий може да роди всякакви лъжи, хитрости и манипулации. Пресметлив и студен. Бъди нащрек с такъв човек, много е хлъзгав заради Мерка и подвижната Луна. А Сатурн и асц. Козирог му дават самоконтрола необходим да изиграе най-разнообразни и невероятни пиеси. Луната е твърде повърхностна и егоистична и в комбинация с останалата част от картата дава само "аз, аз, аз, аз, аз, аз, аз, аз, аз...."
« Последна редакция: Януари 15, 2017, 07:38:14 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #2806 -: Януари 15, 2017, 08:01:13 pm »
Този човек умее да печели пари. Нюх към спекулации? Връзките/партньорствата са проблемни. Травми? Счупвания? Непремерен в изказа, понякога. Би трябвало да е умен.
« Последна редакция: Януари 15, 2017, 08:04:20 pm от Uran »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2807 -: Януари 15, 2017, 08:52:08 pm »
Ако трябва да теглим чертата, изкарахме го колоритен филмов герой.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Натални карти
« Отговор #2808 -: Януари 15, 2017, 08:52:49 pm »
Да няма някакава операция на половия орган, следствие венерическо заболяване или болничен престой с цел екстензия на половия орган заради  фрустрация, стремеж към съвърщенство за двустранна стойност-физическа и финансова в очите на другите Може да си е имплантирал нещо, преди в затворите си слагаха боров гел и съчми, та често се стигаше до ампутация на половия орган. На тоя къв му е проблема с 12 дом-търси тайно обвързани като теб ли :012: А ДА И МОЖЕ ТАКТИЧНО Да не ми отговаряш, само на уважаваните компетентни съфорумци може да подчертаеш имената в черно, а мен да ме пропуснеш  ;D   Знаеш към кого да се обръщаш нали  :D ;D
« Последна редакция: Януари 15, 2017, 08:56:14 pm от Rebeka »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2809 -: Януари 15, 2017, 10:47:19 pm »
Коментарите Ви са много близки до впечатленията, които съм добила до момента.
« Последна редакция: Януари 17, 2017, 10:22:11 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #2810 -: Януари 16, 2017, 08:59:18 pm »
Имам въпрос по моята карта.Предстои ми опозиция на транзитен Сатурн с натален Марс по К6-12.Преди 29 години при същата опозиция (може би) паднах от кон и лежах в болница с комоцио без спомен за случката.Има ли връзка този транзит с тогава преживяното или да очаквам друга неприятност?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #2811 -: Януари 16, 2017, 09:02:27 pm »
По 6 дом са дребните животни, а по 12-ти- едрите.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2812 -: Януари 17, 2017, 10:26:17 am »
Имам въпрос по моята карта.Предстои ми опозиция на транзитен Сатурн с натален Марс по К6-12.Преди 29 години при същата опозиция (може би) паднах от кон и лежах в болница с комоцио без спомен за случката.Има ли връзка този транзит с тогава преживяното или да очаквам друга неприятност?
пусни карти с дирекции и прогресии тогава и сега да видим разликите

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2813 -: Януари 17, 2017, 10:49:49 am »
Имам въпрос по моята карта.Предстои ми опозиция на транзитен Сатурн с натален Марс по К6-12.Преди 29 години при същата опозиция (може би) паднах от кон и лежах в болница с комоцио без спомен за случката.Има ли връзка този транзит с тогава преживяното или да очаквам друга неприятност?

Понеже сме с малка разлика - при предния транзит имах кофти фрактура на ръката .... Сега понеже поотминава - нямах травми. Но имах други случки.

При теб Сатурн е У6, а Марс У10 - мисли и в тази посока  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #2814 -: Януари 18, 2017, 10:05:09 pm »
Първата карта е от преди 29г(точната дата не я знам).Втората е към днешна дата.От дирекциите малко ме притеснява Плутон на К5,но това е за друга тема.Алена ме насочи към 6Д и 10Д.Аз до сега четях темата за Марс и там съфорумка пише за операции на детенцето й при опозиция на Сатурн/Марс по куспиди 6/12,та затова си мислех за болници и здраве...
Да не ви занимавам много,само се питах дали има отношение със здравето,иначе паживьом увидим...то ще си покаже...
« Последна редакция: Януари 18, 2017, 10:09:57 pm от Магика »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2815 -: Януари 19, 2017, 09:07:37 am »
Щом Алена го е пуснала, вероятно няма да е някакъв прозаичен и невзрачен :043:

Това какво трябва да означава? Че Алена пуска колоритните, а ние останалите - карти на плебса?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2816 -: Януари 19, 2017, 09:17:19 am »
Първата карта е от преди 29г(точната дата не я знам).Втората е към днешна дата.От дирекциите малко ме притеснява Плутон на К5,но това е за друга тема.Алена ме насочи към 6Д и 10Д.Аз до сега четях темата за Марс и там съфорумка пише за операции на детенцето й при опозиция на Сатурн/Марс по куспиди 6/12,та затова си мислех за болници и здраве...
Да не ви занимавам много,само се питах дали има отношение със здравето,иначе паживьом увидим...то ще си покаже...

Магика, в наталната ти карта Марс е в Близнаци, 11 дом - все иска да разбере кое как, все да е сред хора и подобни, обаче е ретро - спънат е :), иска от теб, преди да действаш, малко да помислиш. Сатурн ти е в Лъв, на Асц - то този асцендент е доста самоуверен, иска да го видят колко много може/знае, обаче Сатурн иска от него да е по-отговорен и като е ретро - да поеме отговорност за действията си.
В трети дом ти е Плутон в опозиция с Юпитер на МС, но ретро - пак самоувереност с изискване за отговорност , с Мерка в пети, Стрелец, но интерсептиран (още една спънка), пък и Нептун му замъглява преценката.
Сатурн и Уран са в квадрат, на което също ще трябва да обърнеш внимание, защото са У6 и У8 - просто винаги ще те принуждават да мислиш повече, когато предприемаш действия (общо казано)

През 1988
- тр Сатурн не е сам - транзита е заедно с Уран, който пък в натала ти е У8, в 4 дом.
- дир Марс квадрат Плутон
- прогр Сатурн е на Асц - това е дълъг аспект, и ти е причинявал доста неща, изискващ от теб отговорност за действията
- дир К3 май е квадрат Марс, а К6/12 квадрат Юпитер
- имала си и поддържащи аспекти, които са те "спасили" в крайна сметка - дир МС/Юпитер е в секстил с Марс, а дир Асц/Сатурн в тригон с Юпитер.

Може би има и други неща. Но дотук общото впечатление е, че е бил момент, в който Сатурн/Уран са поискали своето от натала, но все пак Юпитер те спасява. Но ретро Юпитер на МС отново говори за необходимост от поемане на отговорност, от премисляне на действията - има ли смисъл това, което правиш.

Настоящата карта ще разгледам допълнително - тук аспектите са изместени вече с 30гр :). Юпитер пак има два - секстил от К6/12 и куинконс от дир Асц/Сатурн - бих казала, че са по-слаби от преди - куинконса не е шега работа. От теб ще се иска да направиш подобрение, промяна в изявата на тези елементи - изхода ще зависи от теб.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2817 -: Януари 19, 2017, 09:58:10 am »
Това какво трябва да означава? Че Алена пуска колоритните, а ние останалите - карти на плебса?

Друго значи :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2818 -: Януари 19, 2017, 09:59:40 am »
Друго значи :)

Аха, и то е? Или е тайна?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2819 -: Януари 19, 2017, 10:05:04 am »
Стар да си каже хапе ли или хвали.  ;D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми