Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623034 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2835 -: Януари 20, 2017, 08:16:02 am »
Аборти не, но тежко раждане с усложнения, завършило секцио-месец май 2011. Това е и началото на кофти цикълът

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2836 -: Януари 20, 2017, 09:04:01 am »
Не
Картата не е за забавление, имаме тука сериозни проблеми във вид на конкретни събития и лицето пита "докога?"
1.СД Сатурн  у3 съвпад Венера У7,12, точен асп./по натал Венера на ЮЛВ/изневяра
По натал У7 във 2- брак по сметка,Венера  У7 в подв.знак в съвпад Уран,сатурн  в случая документално разваля брачен договор, СД Сатурн в съчетание с тр.Сатурн минал през  натални Уран-Венера
след година т.е по настоящем се включва и СД Сатурн опозе Луна У9
СД Асц съвпад ЮЛВ Стрелец,2 дом
Засегната партньорска ос- развод,финансови загуби,дела
2.СД ВЕНЕРА  У7 карета към К6/К12,разклатено физ.и психично здраве за брачен партньор
3.СД ЮПИТЕР У2 /СД Нептун У5 каре Плутон ,Марс У1/6 точен асп- война,материални делби и борба за попечителство
Здравословни проблеми
СД Меркурий У8,11 преди 2 год е минал в каре към нат.съвпад  Плутон/Марс У 1,6
4.СД Уран на К3 секстил Сатурн У3, 3-4 преместване,смяна на местоживеене
Прогр.Слънце сигнф на брачен партньор в женска карта е в анаретни градуси преди ингреса в нов знак- това винаги е съпроводено с кризи в живота и промени Слънцето У10 – промяна в статуса на жената
Пр.Слънце секстил Юпитер/Нептун –У2,5 – ще постигне финансова обезпеченост ,съглашение,преминало прогр.Пълнолуние 10-4- край на брачна обвързаност
Упр. На сол Асц. Дева и прогр.Луна Дева- пр.Меркурий  У8 секстил У4 Уран,ако имат общ дом той ще е в нейна  полза или ще наследи имот,вече трябва да е факт това

тогава тр.Марс през асц и сатурн и тр.уран на к6- възм .да е претърпяла травма със силни болки,обездвижване,крайници,засегнат у3 или птп


« Последна редакция: Януари 20, 2017, 09:25:33 am от strelicka »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2837 -: Януари 20, 2017, 09:44:11 am »
Какво се случи когато прогр.Венера мина през Слънцето,нов дом или обновен,или любов,след 2 години предстой СД Венера съвпад Слънце



само любов или и брак,ако е без или чакай след 2 години на СД Венера- нат.Слънце

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2838 -: Януари 20, 2017, 11:08:21 am »
По картата-в момента точно няма страшна ситуация, така че си анализирайте спокойно, интересна е по различни причини, например може да се започне с какво работи
Не се е развеждала до момента

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2839 -: Януари 20, 2017, 11:14:18 am »
Папи, това е картата с прогресии и дирекции към 2011 г., или към настоящият момент? Оттогава и досега все лошо?  А не към 2015 май си я пуснала?

Според мен, гледам транзити, до края на тази година заради транзита на Сатурн, като съвпадът му в края на 2017 г. с Юпитер и Нептун в критичния градус може да е пик, може и да е освобождаване.

Ако картата е към 2015 г. или 2016 г. пр. слънце не е ли вече в критичен градус? Значи до първият градус на знака все ще е трудно. За мен след това с едновременния транзит на Сатурн, плутон и Юпитер върху слънцето, ще има шанс за обръщане и голяма промяна.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2840 -: Януари 20, 2017, 12:11:21 pm »
Картата е към април 2016-най-кофти събитие
2016 като цяло кофти кофти

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Натални карти
« Отговор #2841 -: Януари 20, 2017, 02:42:05 pm »
Да не е загубила майка си или дома си през 2016 година?

Тя си има опозиция на Уран у4 с Луна, която е естествен сигнификатор на майката, дома, 4 дом. И това е подчертано като нещо важно и с нодалната ос там.
По време на този страшен период е имало много активност по тези теми. Тр. Сатурн е в точен съвпад с Юлв, опозиция Луна, тъкмо преминал през Уран. Тр. Марс е ретрограден и също е в Стрелец, ретроградието му е започнало на к2, опозиция к8. Та темата за 2/8 също е подчертана. И нодалната ос е в каре с Луната й, предстои каре към рождената натална ос. Та е съвсем естествено този период да не блести с положителни изживявания, защото ще я изкара от зоната й на комфорт.
Тр. Нептун е в точен квадрат с Уран у4. Което също не е ок за 4 дом. И тр. Юпитер е ретрограден и от Дева прави квадрати към Луна и Уран.
Затъмнението от 9 март е било в 4 дом, в 20 градус, в квадрат с нодалната ос и Луна. Понеже Луната е у9 и в 8 дом, допускам да е имала някакви правни недоразумения, които са свързани с наследства. Или здравословното състояние на майката не е добре - 9 е 6 от 4.
С толкова натегната опозиция Луна/нодална ос/Венера/Уран, явно по 4 дом се случва нещо.

И е болезнено. Мой любим Хирон по време на затъмнението е бил в точен квадрат с Луната й.
Уран от у6 провокира да се замисли човек дали има нововъведения в работата, ежедневието, промяна на навиците.

Прогресивната Луна е сменила знак - от Лъв в Дева, което навява мисли, че може да се наложи някакво служене.

Дирекционен Нептун е в каре с Марс и Плутон, което не ме кара да си мисля хубави неща. Марс е у6, явно има проблеми и може би е склонна към депресивни състояния.
А профекциите в този период акцентират к4/к10.
Може би е загубила работа. или е имала проблеми, промени в работата.
И се е налагало да полага грижи за човек от семейството.

В соларната карта има Сатурн в 4 соларен, Луна в 8 соларен. Юпитер в упр на 4 соларен дом и е в 1 соларен дом. В съвпад със соларен Слв. Та това събитие ще носи отзвук през цялата година.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Натални карти
« Отговор #2842 -: Януари 20, 2017, 02:55:11 pm »
Абе нещо имам проблем с публикуването. Та не смея да пипна горното съобщение. А имам още за говорене.

Септемврийското затъмнение е в 10 дом, в 10 градус на Дева. отново има знакови квадрати към нодалната ос, към Уран у4.
И Сатурн е точно на к2 тогава. Което навява мисли за трудности във финансовата част, налага й се да премисля нещата. О по-лошото е, че Марс се е крепнал върху Юлв... А Меркурий като диспозитор на светилата на затъмнението е анаретен, в съвпад с анаретен Юпитер, че и ретрограден. И в каре в наталните Нептун и Юпитер, у2 и у5.

Лунните затъмнения също не са много добри. И също имат отношение към 4 дом или управителите му.
Явно има проблеми на няколко фронта - професионален, кариерен, репутация, промяна в ежедневието, може би и грижи за наследство или майката. Или среща сред свои близки и роднини подмолни такива с претенции.

Този април също може да е малко труден за нея. Да стиска зъби, ще мине и това.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2843 -: Януари 20, 2017, 03:17:14 pm »
Картата е към април 2016-най-кофти събитие
2016 като цяло кофти кофти
нищо не каза за обездвижването,ако нея не е засегнал лично,то сатурн е у4 -бащата и уран на к6 овен говори за внезапните с-тия инсулт
а сатурн на асц.активиран от у6 марс -  тегло,грижи за лежащо болен
сатурн директивен и транзитен през уран у4 също ,засегнат родител
въпроса ,е че и венера у7 е напрегната,щом не е развод,по мъжка линия родител-баща
10 дом -еднополовия родител
4 дом с разнополовия
сатурн по дирекции върху стрелешкото сборище има още юпитова обиколка време
поне тр.сатурн ще е до края на годината,
после да му мисли слънцето У10 с  тразитни плутон и сатурн
по 10 е майката еднополовия родител в женска
« Последна редакция: Януари 20, 2017, 03:39:20 pm от strelicka »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2844 -: Януари 20, 2017, 03:40:40 pm »
Не ми е споделяла за подобни семейни грижи
И да е имало нещо-дребно и бързопреходно

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2845 -: Януари 20, 2017, 07:06:16 pm »
Понеже очевидно твърдението ми се потвърди и практически, ще ви кажа за момичето утре, евентуално последни смелчаци да се пробват
М/у другото не е нищо извънземно, това може да е карта на съседката

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2846 -: Януари 20, 2017, 07:43:35 pm »
Ето и последната ми надежда-нещата изглеждат доста по-ясни и обясними в тази карта, макар че аз знам все още много малко правила
Имаме асц м/у 2 малефика; слънце и луна аспектирани от марс; сатурн аспектира меркурий, юпитер; раху в осми и заедно с луната, няма подкрепящи за светилата
Всъщност венера подкрепяща ли е за луната...

И въпросът с дирекциите не ми е ясен, но д сатурн май по терма си е в опозиция на луна, и понеже това не е нещо за ден-два, имаме си и съответните проявления
« Последна редакция: Януари 20, 2017, 07:55:05 pm от Papy »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2847 -: Януари 20, 2017, 09:04:56 pm »
Аборти не, но тежко раждане с усложнения, завършило секцио-месец май 2011. Това е и началото на кофти цикълът
Попитах заради квадрата на дирекционни Нептун и Юпитер с натални Марс и Плутон, които са в производен 8-ми от 5-ти дом. Детето здраво ли е, че Нептун У5 и Юпитер съУ5 са в последен градус на стрелец, а там имаше една злосторна звезда, Акумен- влияе зле на слуха, на зрението и общо на сетивата, повреден вкус за яденето, мания за преследване

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2848 -: Януари 21, 2017, 01:43:02 pm »
Ето и последната ми надежда-нещата изглеждат доста по-ясни и обясними в тази карта, макар че аз знам все още много малко правила
Имаме асц м/у 2 малефика; слънце и луна аспектирани от марс; сатурн аспектира меркурий, юпитер; раху в осми и заедно с луната, няма подкрепящи за светилата
Всъщност венера подкрепяща ли е за луната...

И въпросът с дирекциите не ми е ясен, но д сатурн май по терма си е в опозиция на луна, и понеже това не е нещо за ден-два, имаме си и съответните проявления

за какво "надежда"?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2849 -: Януари 21, 2017, 01:59:18 pm »
Ами, Хепи, напоследък ми се струва, че индийският подход може би наистина дава повече информация