Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623925 пъти)

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Натални карти
« Отговор #2940 -: Януари 22, 2017, 08:32:44 pm »
И сега кво като излезе от болницата, ще си прави ли екзорсизъм. Преди гледах материал за варненски свещеник от манастира в куроpта св.св Константин и Елена,  който прави и е заснеел екзорсизми. Дори си купих негова книжка и като ходих там взех шишенца светена вода , защото той ги използва в кадър и щях да ги давам на майка ми, че беше пощуряла, ама племенникът ги набара -беше по-мъничък и явно в религиозен делириум обърна на екс всички шишенца. Овенче-кво да го праиш  :D Виж в ютуб клиповете -тоя е ерудиран тип, аз го уважавам, въпреки че не съм редова християнка. Щом си е залепил иконка на главата, може и да иска екзорсизъм -дори аз мога да му направя ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2941 -: Януари 22, 2017, 08:39:36 pm »
С моя Марс съм на приливи и отливи, като океанът. Но никога по течението, а заради квадратурата му с Юпитер все вървя срещу популярните поведенчески трендове, предполагащи най-ниско съпротивление от средата. Не клякам пред никой, само за да получа приятелско или шефско потупване по рамото. От време на време изпадам в периоди на инерция, след свръхнатоварени такива. Чак да ти втръсне нищо да не ти се случва. Но не ми се е случвало да изпусна контрола над съдбата си /в рамките на зависещото от мен/ и пасивно да очаквам друг да ми подреди живота и да го направи по-комфортен. Често съм се нагърбвала и с чужди отговорности, защото на моя услужлив гръб много удобно се ляга. Не живея в динамична среда, тук всичко върви като на забавен кадър, имам съвсем различна представа за динамика. Тук дори моето бавене изглежда като бързане, а закъснения от по 5 минути, от които правя същинска драма, се вместват в 20-минутния толеранс. Та туй е за кекавия ми Марс, нищо общо с описанията в книжките. Нетърпелива съм, мразя да чакам по опашки и автобусни спирки, но се научих да медитирам в очакване, изпадам в нещо подобно на транс и времето минава, не тропам нервно с крак.

взех шишенца светена вода , защото той ги използва в кадър и щях да ги давам на майка ми, че беше пощуряла

Бека, майтап няма – и шишенца със светена вода видях в тях, пийват си хората.  :012:

А на мен ми беше предложил да поръся със светена вода леглото, на което спя. Сякаш тук не спират оргии с извънземни.  ;D

« Последна редакция: Януари 22, 2017, 08:49:01 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2942 -: Януари 22, 2017, 11:05:29 pm »
Моят е подвижен, ъглов и ретрограден. А по сидерал и заточен.... :017: :-X Аз си го обичам, обаче. Мисля, че по неговите дейности съм получила най-големите уроци и личностно развитие - да го владея, да не разрушавам себе си или другите ...

Мисля, че мястото му е показателно за това "от къде идвам" - воински неща .... и до сега имам много силен афинитет към тях. Другото минало е по нодалната ос. И по двете теми - имам предизвикателства.
« Последна редакция: Януари 22, 2017, 11:07:40 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2943 -: Януари 22, 2017, 11:09:59 pm »
При теб по сидерал опозицията между Слънцето и Марс се разпада, Слънцето минава в 11 дом от изгряващия знак. Затова аспектът не се е проявил в по-деструктивна посока. Имаш само Марс в 4 дом от Асцендента. Опозиция на светило с малефик в ъглов дом е доста трудна позиция, при теб обаче се получава хепи трансформация, гледано с прецесия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2944 -: Януари 22, 2017, 11:29:05 pm »
Благодаря  :38:
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2945 -: Януари 23, 2017, 11:55:53 am »
А ако са ъглови  ::)
не си го пожелавай,луд умора няма

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2946 -: Януари 23, 2017, 12:09:11 pm »
Понякога ъглов малефик може да държи цялата карта. При мен Марс ако беше на друго място, особено ако не е по ъглите, цялата карта щеше да се разпадне като бутнато домино. Навремето още Ynok ми го каза, че Марс играе балансираща роля в хороскопа ми и си е точно на мястото. С тоя хороскоп трябва да има ръчкане с остена. Сатурн в кулминиращия знак не е достатъчен, той спира и забавя, внася ограничения. Няма твърди аспекти, само тригони – не успява да напомпа егото и амбицията, седя и съзерцавам, а животът си минава. Друга на мое място ще рие с копита, за да получи това, което желае.
« Последна редакция: Януари 23, 2017, 12:13:07 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2947 -: Януари 23, 2017, 01:39:08 pm »
А ако са ъглови  ::)

не си го пожелавай,луд умора няма

Ха ха, точно казано  ;D То вече ме е сполетяло, но не се оплаквам, поне имам енергия :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2948 -: Януари 23, 2017, 03:22:37 pm »
При тия постановки-луна, сатурн, меркурий-ясна работата, ще се влачи

Papy, благодаря за анализа, кризата отмина. То може и да се влачи, ама на периоди. А и щом вече са се сетили да вземат медикаментозни мерки, занапред може да спре да прави припадъци и гърчове, освен ако не пропусне да си изпие хапчетата. Но бъга в главата си остава, то е нелечимо.

Между другото, направи ми впечатление един бърз транзит, но нямам никакъв опит с разглеждане на декумбитури. Още преди да разбера часа му на раждане, построих декумбитура и АС беше Водолей. И после се оказа, че е с изгряващ Водолей в наталната карта. Получава силен припадък с престой в болница, когато Слънцето по тропикал беше в последния градус на Козирога. И видимо подобрение настъпва при Слънце в съвпад с Асцендента. Днес вече са на разходка и обикалят по магазини. Но жената до него преживя голям стрес и ми сподели, че не се чувства добре.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2949 -: Януари 23, 2017, 05:08:52 pm »
Да, това имах предвид за влаченето-на периоди, нали го знаеш сатурн, тъкмо се застопорят нещата, и пак тръгва да тормози, хронични болки/болести, поне на мен така ми изглеждаше. Но все пак тр марс също беше в аспект, кризата си е точно навреме, сега ще излезе от риби, така че да, не би трябвало да има остра криза скоро, макар че за да сме точни, би трябвало да проверим и проблемни лунации, или някое ретроградие в проблемните знаци (аз не проверих)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2950 -: Януари 23, 2017, 05:10:52 pm »
пр. Марс се отдалечава от АСЦ и Сатурн, а Марс натално управлява неин 1-ви дом и дома на здравето, като избяга на 5* от сатъра и скалпела ще излезе в пенсия.
Понеже нямам данните, би ли проверила пр. Плутон кога се е обърнал ретро и докога ще е ретро? Споделяла съм, че в детството и ученическите години бях доста болнава, в периода докато пр. Сатурн е бил ретро, след като е тръгнал напред и здравето ми укрепна, натално Сатурн У6 е ретро.

Акрукс, не съм проверила още, но ще
Благодаря на всички ви за мненията, ще изчета пак на спокойствие

Scarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Натални карти
« Отговор #2951 -: Януари 24, 2017, 05:46:04 am »
Здравейте! От много време насам усещам, че имам някакво излъчване върху хората, карайки ги да са привлечени от мен, но не мога да го определя и не знам на какво се дължи. Едно момиче наскоро ми каза, че имам силно излъчване на Венера и не мога да разбера какво значи това. Ако някой е съгласен да разгледа наталната ми карта и ми покаже някои характеристики, които обясняват тази моя черта ще му бъда много благодарна <3

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2952 -: Януари 24, 2017, 08:54:44 am »
По всяка вероятност от съвпада слънце плутон, но зависи кой, как точно е привлечен и как реагира на привличането. По-скоро бих казала, че всичко, което правиш се забелязва, винаги, заради това, че всички планети без Сатурн са в горната хемисфера на картата.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Натални карти
« Отговор #2953 -: Януари 26, 2017, 01:54:27 am »
Мъж с такава натална карта какви подаръци би харесал, какво би го зарадвало истински?
« Последна редакция: Януари 26, 2017, 02:01:26 am от Bobolina »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2954 -: Януари 26, 2017, 05:39:12 pm »
Аз съм с венера в овен (понеже съм чела, че венера показва какви подаръци обичаме и какво обичаме да подаряваме на другите) и обичам неща, каквито никой друг няма.  :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.