Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623137 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3435 -: Май 05, 2017, 09:26:33 am »
Нещо интересно из твоята карта вчера?


тр.Нептун сх.опозе на Марс/Уран У6 -загуба на любимец,не за мен,тр.нептун в 7 д, засяга друг,но нат.марс /уран на асц.умрира за подобни хуманитарни помощи
тр.Марс /У8/ на МС опозе Слънце/У12/- провокира критична за други ситуация на загуба по 12д
тр.ЮЛВ съвпад СатурнУ5  в 6 д.,пак е загуба на дом.любимец в секстил към Меркурий У1, добър изход,щото съм наблюдателна,
тр.Юпитер е точен тригон към К6,от ретрото,не са ми   за първи път  подобни издирвания,имам 15 годишен опит в търсене и успешно намиране на кокер в размножителен период
има повторение на случки загуба на кокера и слагане на дограма на балкон,сега пак майстори монтираха дограма на балкона
тр.Луна в 12 допълва до т.каре опозето Юпитер/Нептун

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3436 -: Май 13, 2017, 10:59:46 pm »
Карта

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Натални карти
« Отговор #3437 -: Май 13, 2017, 11:48:00 pm »
В момента имаш точен аспект по СД марс-сатурн. На куспидата на 3-ти дом. Не е желателно да купуваш тази кола. И въобще в близките 12 м. не е добре за покупка на автомобил .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3438 -: Май 13, 2017, 11:54:53 pm »
И какво имате предвид? Да не я блъсне ли? Колата или човека? А на кола да се вози ли или на къси пътища по 3  дом може и с автобус. Вълнува ме по лични причини, затова питам какви са ви доводите ?

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Натални карти
« Отговор #3439 -: Май 13, 2017, 11:56:25 pm »
И какво имате предвид? Да не я блъсне ли? Колата или човека? А на кола да се вози ли или на къси пътища по 3  дом може и с автобус. Вълнува ме по лични причини, затова питам какви са ви доводите ?

И колата и човека. :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3440 -: Май 14, 2017, 12:00:43 am »
Тогава колата не от значение, а човекът ,защото ако не тя, друга ще е. Рядко някой ще се съгласи да кротува цяла година, идея какво да се направи превантивно по аспекта ?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3441 -: Май 14, 2017, 12:02:45 am »
И какво имате предвид? Да не я блъсне ли? Колата или човека? А на кола да се вози ли или на къси пътища по 3  дом може и с автобус. Вълнува ме по лични причини, затова питам какви са ви доводите ?

Обикновено картата работи или стандартно, или по сигнификатори, затова трябват разни въпроси за миналото
Марс и сатурн-двата малефика, принципно какво хубаво може да се очаква
Но
Понякога ако в натала са добре, дава много сила, затворник, който прокопава тунел и избягва
Така че не можем да ти кажем какво имаме предвид :)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Натални карти
« Отговор #3442 -: Май 14, 2017, 12:06:36 am »
Тогава колата не от значение, а човекът ,защото ако не тя, друга ще е. Рядко някой ще се съгласи да кротува цяла година, идея какво да се направи превантивно по аспекта ?

Заради колата може да възникне сериозен проблем свързан с административни законови проблеми. Човека може сериозно да пострада ...катастрофи често се случват с участието на двете планети.

Превантивно?! - да спреш Марс и уважиш Сатурн с търпение и респект.

Няма данни за да се направи картта по ведите . Там за покупката на автомобили се гледа 4-ти дом.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3443 -: Май 14, 2017, 12:19:49 am »
Колите пардон, виманите по ведите наистина ли са в 4ти  :012: Папи не отговаряй в множествено число, освен месалина, ако е твой ръкав .Истината е ,че сега се разтревожих, защото брат ми има натална опозиция Уран Марс и сега тр Уран я активира в точен съвпад с натален Марс в 9дом, а той се кани да пътува с кола в чужбина. И други работи гледам из картите, та затова си проектирам разни неща и тревожа за мои работи.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3444 -: Май 14, 2017, 12:23:28 am »
Иии, мрън мрън мрън
Ето

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Натални карти
« Отговор #3445 -: Май 14, 2017, 12:28:01 am »
Колите пардон, виманите по ведите наистина ли са в 4ти  :012: Папи не отговаряй в множествено число, освен месалина, ако е твой ръкав .Истината е ,че сега се разтревожих, защото брат ми има натална опозиция Уран Марс и сега тр Уран я активира в точен съвпад с натален Марс в 9дом, а той се кани да пътува с кола в чужбина. И други работи гледам из картите, та затова си проектирам разни неща и тревожа за мои работи.

Може ли да качиш картата му?

Да при ведите за автомобили се гледа 4-ти дом лукс  комфорт. Д16 - шодашамша също.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3446 -: Май 14, 2017, 12:31:19 am »
Папи не отговаряй в множествено число, освен месалина, ако е твой ръкав .Истината е ,че сега се разтревожих, защото брат ми има натална

А, мислех, че питаш всички, които сме против покупката, все тая, мнението и в ед.ч-о остава

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3447 -: Май 14, 2017, 12:33:13 am »
Не мога ,трябва да я скрия в друга тема и пусна за малко.. утре ще го измисля. Съжалявам, искам да питам, но няма как да я изтипосам тук, имам си съображения .

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Натални карти
« Отговор #3448 -: Май 14, 2017, 12:35:16 am »
Не мога ,трябва да я скрия в друга тема и пусна за малко.. утре ще го измисля. Съжалявам, искам да питам, но няма как да я изтипосам тук, имам си съображения .

Утре ще пътувам и до сряда няма да мога да обърна внимание. Иначе с удоволствие. :58:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #3449 -: Май 14, 2017, 12:35:21 am »
Колите пардон, виманите по ведите наистина ли са в 4ти  :012: Папи не отговаряй в множествено число, освен месалина, ако е твой ръкав .Истината е ,че сега се разтревожих, защото брат ми има натална опозиция Уран Марс и сега тр Уран я активира в точен съвпад с натален Марс в 9дом, а той се кани да пътува с кола в чужбина. И други работи гледам из картите, та затова си проектирам разни неща и тревожа за мои работи.

Спокойно ти имаш по дирекция Марс опозиция Сатурн  ;D
На моята още и треперя, стоя кротко и мирно, дори по стълбите внимавам, като слизам, ама кой знае какво ще ме изтреска по главата, ако зачезна да знаете че е проработила дирекцията  ;D