Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601406 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Натални карти
« Отговор #4530 -: Януари 09, 2023, 07:24:52 am »
За работа гледаш връзки 2-6-10,ако е наемна,кариерна или 11 -свободна практика,както и управителите и планетите в тях
за дом 4 -2 домове и 5 дом/като 2 от 4 -големите харчове и придобивки на недвижимост/ 4-8 домове  и производен 11,като ипотека,заем

Amalita Amalfi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Натални карти
« Отговор #4531 -: Януари 21, 2023, 12:28:25 pm »
Здравейте,
Прилагам моята натална карта и моля за съдействие относно някои аспекти.  :)
Като човек се чувствам доста нереализирана, и в професионален и в личен план поне в последните 3г. Забелязах, че управителя на асцендента Марс прави само негативни аспекти с някои планети(може и да греша, съвсем боса съм в това). Виждам, че има струпване главно в лявата част, 1-ви, 10-ти,12-ти дом, мисля, че това означаваше, че ще съм по-обърната навътре към себе си, потайна съм, имам навика да се изолирам често от света за дълги периоди, въпреки, че по характер не съм интроверт.
Относно любовта и семейството, бихте ли ми казали нещо повече  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4532 -: Март 01, 2023, 02:02:14 pm »
Здравейте,
Прилагам моята натална карта и моля за съдействие относно някои аспекти.  :)
Като човек се чувствам доста нереализирана, и в професионален и в личен план поне в последните 3г. Забелязах, че управителя на асцендента Марс прави само негативни аспекти с някои планети(може и да греша, съвсем боса съм в това). Виждам, че има струпване главно в лявата част, 1-ви, 10-ти,12-ти дом, мисля, че това означаваше, че ще съм по-обърната навътре към себе си, потайна съм, имам навика да се изолирам често от света за дълги периоди, въпреки, че по характер не съм интроверт.
Относно любовта и семейството, бихте ли ми казали нещо повече ?
Има достатъчно литература в интернет, за да се обуеш и не ходиш боса :)
Прочети за всяка планета отделно как се проявява по знак и разположението си по дом, след това какви аспекти сключват, като не пропуснеш и с куспидите - например управителят на Асцендент и на 12-ти дом Плутон е в съвпад с АС (асцендент)
!0-ти дом е най-високата част на хороскопа, там си на показ, а не скрита; 11-ти дом е на колективите, там също имаш планети, а в 12-ти дом планети има и Мадона, но не е скрита, нали?а любовта и семейството искаш да ти кажем нещо повече, всъщност искаш подробен рожден хороскоп с прогностика, което отнема време, а времето е пари  :)


mimsi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Натални карти
« Отговор #4533 -: Март 18, 2023, 12:10:36 am »
Здравейте,прекрасна група! ☺️
Аз съм съвсем начинаещ ,но заклет любител на астрологията и не спирам да чета и да се интересувам живо от случващото се горе на небето.
Пиша ви с въпрос и молба за повече информация относно влиянието на ерида в моя стелиум?
Отделно, имам здравословен проблем от края на 2017г. свързан с ръцете и краката ми( предимно китки и глезени),не мога да ходя нормално и ползвам ръцете си ограничено,всяко движение е болезнено... Има ли нещо притеснително, което виждате? Ще съм благодарна за насоки или идеи за преработка на тази болест?
Благодаря предварително на всички, които ще погледнат картата ми🌷
« Последна редакция: Март 18, 2023, 02:27:20 am от mimsi »

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Натални карти
« Отговор #4534 -: Март 18, 2023, 07:55:26 am »
Трудно ми е да коментирам Ерида, новак съм в медицинската астрология и в астрологията изобщо. Вие сте новолунен овен със стелиум на върха на 12 дом, раняван от разходящ ляв квадрат от Сатурн на трон, начело на тежките планети в 8 дом, но и подкрепян от Юпитер на Асцендент и нощен Марс в 1 дом, управител на стелиума и светилата. Правят впечатление двата конкурентно точни аспекта на двете светила съответно с Венера У6 и Меркурий У1, без да броим съвпада на Юпитер на Асцендент (ректификация) и симетричната графика. Много емоции, артистичност и независимост, разковничето тук е адекватното им канализиране. Ръцете са по Меркурий, владетеля на асцендента, изгорен и ранен, но пък в взаимна рецепция с Марс, краката мисля бяха по Юпитер на АС. Като цяло извън астрологичните анализи потърсете решение на проблема с диагностициране и коригиране на проблеми в гръбначния стълб, умерено движение (изометрично) - йога, пилатес и диета за детоксикиране на ставите -  спазвайте постите в момента. За бързо облекчаване извън конвенционалните фармакологични препарати пробвайте мазане с дмсо диметилсулфоксид и спиртен извлек от кокиче /нивалин/, ако намерите в този сезон. Замислете се какви са причините за подобни проблеми на вашата възраст.
« Последна редакция: Март 18, 2023, 03:49:33 pm от terrarossa »

mimsi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Натални карти
« Отговор #4535 -: Март 18, 2023, 02:46:22 pm »
Цитат
Трудно ми е да коментирам Ерида, новак съм в медицинската астрология и в астрологията изобщо. Вие сте новолунен овен със стелиум на върха на 12 дом, раняван от разходящ ляв квадрат от Сатурн на трон, начело на тежките планети в 8 дом, но и подкрепян от Юпитер на Асцендент в нощен Марс в 1 дом, управител на стелиума и светилата. Правят впечатление двата конкурентно точни аспекта на двете светила съответно с Венера У6 и Меркурий У1, без да броим съвпада на Юпитер на Асцендент  (ректификация) и симетричната графика. Много емоции, артистичност и независимост, разковничето тук е адекватното им канализиране. Ръцете са по Меркурий, владетеля на асцендента, изгорен и ранен,
но в рецепция с Марс, краката мисля бяха по Юпитер на АС. Като цяло извън астрологичните анализи потърсете решение на проблема с диагностициране и коригиране на проблеми в гръбначния стълб, умерено движение (изометрично) - йога, пилатес и диета за детоксикиране на ставите -  спазвайте постите в момента. За бързо облекчаване извън конвенционалните фармакологични препарати пробвайте мазане с дмсо диметилсулфоксид и спиртен извлек от кокиче /нивалин/, ако намерите в този сезон. Замислете се какви са причините за подобни проблеми на вашата възраст.

Много благодаря за бързия отговор и съветите.❤️❤️❤️
Ще пробвам непременно някои от нещата!🌷
Аз се лекувам алтернативно,без лекарства,до сега имам напредък, разбира се прилагам различни методи,като поддържаща терапия, но целта ми е пълно излекуване и
единствения ми вариант е да практикувам сух и воден пост.
Самото заболяване(поставена диагноза ревматоиден артрит,преди да имам оплаквания на базата на кръвни изследвания) прогресира изключително бързо в рамките на 3 месеца от началото вече не можех да ходя. Разбира се търся причината навсякъде... затова и помислих, че астрологията може да ми даде някои неочаквани отговори, тъй като справянето със заболяването ми съвпада със Сатурновото завръщане.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Натални карти
« Отговор #4536 -: Март 18, 2023, 03:57:40 pm »
За съжаление астрологично едва ли ви помогнах особено, може би в солар или прогресия ще се види повече, а има и астролози, специалисти в медицинска астрология, но за съжаление нямам поглед върху тази тема.
Подкрепям ви в алтернативния поглед върху ситуацията и куража да се захванете сама със собственото си здраве. "Болестта като път" на Далке и "Възлюби своята болест" на Синелников вероятно са ви попадали вече. Отделно се запознайте добре с поставената диагноза и с параметрите на заболяването, които да следите; някой от новите експериментални препарати, използвани за модулация на имунния отговор, нашумяха покрай пандемията и бяха доста дефицитни в даден момент.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4537 -: Март 18, 2023, 05:00:52 pm »
mimsi,Управителя на асц Меркурий е на к12.Марс,упр.на 12 и 6ти домове е в 1ви дом-ъглов.
Юпитер е упр.на 7 и 8 ми домове и е на асц.Здравните домове са активни в натала.Дневно раждане ,Сатурн е триплицитетен упр.на асц,а той в 8ми дом.
Може би има наследсвеност от баби/дядовци.
Меркурий с Луна-да се твори,нещо меко,като пластелин,глина,накити,които се изпичат,плетене,шиене.
Рисуване.Може би ритуалите,религиозни,са препорачителни също,заради Юпитер на асц.
Но ,това са партньори и врагове-упр.на 7ми,а те са при теб.
Мисля,ако твориш нещо,с ръце,може би ,ще те търсят(Юпитер)другите ,за да ти плащат за изделията,твой 8ми-техен 2ри.
Дали е добра идея за домашен любимец.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Натални карти
« Отговор #4538 -: Март 18, 2023, 06:08:00 pm »
Здравейте, това е наталната карта на моята племенница. Тази година и предстоят матури и кандидатстване след 7 клас. Детето е доста притеснено как ще се представи , според мен е умна и отговорна и няма нужда от притеснение. Насочила се е към сладкарство това иска да учи след 7 клас. Според вас има ли данни за тази професия .
Благодаря

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #4539 -: Март 18, 2023, 08:23:40 pm »
Венера ѝ е близо до к6, така че е напълно възможно да работи в сладкарската сфера, но с тази Луна в Дева я виждам по-скоро като сладкар на диетични биомио, безгултенови, без захар и брашно за диабетици торти и сладкиши. Луната е съвпад с Регул ,може дори тези здравословни сладкиши да я направят популярна в сферата. Докато завърши , може и друго поприще да открие с този Мерк и Слънце в 6 ти с диспозитор Марс в лъв.Може и да преподава на деца ,да се насочи към кариера на диетолог и фитнесинструктор, коуч по здравословен живот, фитнес и диетология. Абе да си учи, ще си излезе на пътя.
« Последна редакция: Март 18, 2023, 08:38:04 pm от Ребека »

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Натални карти
« Отговор #4540 -: Март 18, 2023, 08:34:38 pm »
Венера ѝ е близо до к6, така че е напълно възможно да работи в сладкарската сфера, но с тази Луна в Дева я виждам по-скоро като сладкар на диетични биомио, безгултенови, без захар и брашно за диабетици торти и сладкиши. Луната е съвпад с Регул ,може дори тези здравословни сладкиши да я направят популярна в сферата.
Благодаря много за коментара, за съжаление майка и не е много съгласна с това нейно желание , тъй като има проблем с килограмите  и тя си мисли , че е много перспективна .Но аз се опитвам да я насоча да учи това което наистина я влече .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #4541 -: Март 18, 2023, 08:40:48 pm »
Венера ѝ е близо до к6, така че е напълно възможно да работи в сладкарската сфера, но с тази Луна в Дева я виждам по-скоро като сладкар на диетични биомио, безгултенови, без захар и брашно за диабетици торти и сладкиши. Луната е съвпад с Регул ,може дори тези здравословни сладкиши да я направят популярна в сферата.
Благодаря много за коментара, за съжаление майка и не е много съгласна с това нейно желание , тъй като има проблем с килограмите  и тя си мисли , че е много перспективна .Но аз се опитвам да я насоча да учи това което наистина я влече .
Тъкмо си допълних коментара, а ти си писала. Нищо чудно щом има проблем с килограмите, да си изгради режим, с който след време ще помага на други.Прочети допълненото за фитнес+

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Натални карти
« Отговор #4542 -: Март 18, 2023, 09:10:47 pm »
Венера ѝ е близо до к6, така че е напълно възможно да работи в сладкарската сфера, но с тази Луна в Дева я виждам по-скоро като сладкар на диетични биомио, безгултенови, без захар и брашно за диабетици торти и сладкиши. Луната е съвпад с Регул ,може дори тези здравословни сладкиши да я направят популярна в сферата.
Благодаря много за коментара, за съжаление майка и не е много съгласна с това нейно желание , тъй като има проблем с килограмите  и тя си мисли , че е много перспективна .Но аз се опитвам да я насоча да учи това което наистина я влече .
Тъкмо си допълних коментара, а ти си писала. Нищо чудно щом има проблем с килограмите, да си изгради режим, с който след време ще помага на други.Прочети допълненото за фитнес+
Благодаря много за коментара.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4543 -: Март 19, 2023, 02:54:41 pm »
Здравейте, това е наталната карта на моята племенница. Тази година и предстоят матури и кандидатстване след 7 клас. Детето е доста притеснено как ще се представи , според мен е умна и отговорна и няма нужда от притеснение. Насочила се е към сладкарство това иска да учи след 7 клас. Според вас има ли данни за тази професия .
Благодаря
3-ти дом, по който е средното образование, се управлява от Луна и нормално се е насочила към училище, свързано с храна  :) В реалния живот, обаче, повечето не работят това, за което са учили, а и от значение е после какво ще продължи да учи – може да е свързано с деца, с изкуство или спорт. При нея Слънцето в 6д е във взаимна рецепция по управление с Марс в 3д. – може да стане учителка, Уран, у-л на МС във взаимна рецепция с Нептун на МС – успехът при нея е свързан с колектива, работа в екип, в отбор, по Нептун и Риби са музика, танци, кино, фотография, психология, изобразително изкуство, химия, фармация, а по Уран науката, нека прави торти докато се ориентира какво би работила цял живот

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Натални карти
« Отговор #4544 -: Март 19, 2023, 05:11:21 pm »
Здравейте, това е наталната карта на моята племенница. Тази година и предстоят матури и кандидатстване след 7 клас. Детето е доста притеснено как ще се представи , според мен е умна и отговорна и няма нужда от притеснение. Насочила се е към сладкарство това иска да учи след 7 клас. Според вас има ли данни за тази професия .
Благодаря
3-ти дом, по който е средното образование, се управлява от Луна и нормално се е насочила към училище, свързано с храна  :) В реалния живот, обаче, повечето не работят това, за което са учили, а и от значение е после какво ще продължи да учи – може да е свързано с деца, с изкуство или спорт. При нея Слънцето в 6д е във взаимна рецепция по управление с Марс в 3д. – може да стане учителка, Уран, у-л на МС във взаимна рецепция с Нептун на МС – успехът при нея е свързан с колектива, работа в екип, в отбор, по Нептун и Риби са музика, танци, кино, фотография, психология, изобразително изкуство, химия, фармация, а по Уран науката, нека прави торти докато се ориентира какво би работила цял живот
Благодаря много за коментара.