Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623068 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #330 -: Април 24, 2014, 12:20:03 pm »
Имаш у6 Юпитер в 1д о озиция на Луната в 7д. Имаш нужда да се разгърнеш в работата, но това сякаш не ти допада много и сама се фрустрираш като правиш от нищо нещо. Дали този проблем сега не можеш да го заобиколиш или да го направиш организиран хаос? :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #331 -: Април 24, 2014, 12:26:17 pm »
Имаш у6 Юпитер в 1д о озиция на Луната в 7д. Имаш нужда да се разгърнеш в работата, но това сякаш не ти допада много и сама се фрустрираш като правиш от нищо нещо. Дали този проблем сега не можеш да го заобиколиш или да го направиш организиран хаос? :)

конкретния проблем наистина е свързан и с опозицията с Юпитер. Задачата ми е, да намирам подизпълнители за работа в Германия. Дотук ОК. Но условията въобще не са това, което е нормалното - просто шефа се опитва да заобикаля разни закони, като оставя "топката" в игрището на подизпълнителите. А аз трябва да ги убеждавам, че ще е супер. Отделно, като намеря някои, на шефа нещо му щуква и се отказва от акцията. И се получава точно това - от организация се превръща в хаос. Израза "какво ти пука за тези фирми" хич не ми помага, за съжаление.

А когато съм убедена в правотата на това, което върша, наистина мога да се разгърна и да направя от нищо нещо.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Натални карти
« Отговор #332 -: Април 24, 2014, 01:26:09 pm »
При мен го има това, което казва Яя, напълно вярно, че изразяваш нещо и си мислиш, че е много, а то може да е малко. Всъщност не знам дали е малко, наистина на мен достатъчно ми се вижда. И в един момент почват да ми обясняват за някакви неща как не ми пукало и прочее и аз гледам и не вярвам на ушите си.  :D :D :D :D
По отношение на любовните истории, влюбя ли се, много вкисвам. Там Лъвове, Раци всичко върви към експресия на емоцията, към дълбоки и силни изживявания и едновременно с това на едно дълбоко ниво има един глас, който ми казва - защо ме занимаваш с ГЛУПОСТИИИИИ.  :012: :012: :012: Поради тази причина и ако ме разочароват, доста лесно си отлитам, просто защото не стига, че се занимавам с глупости, ами и най-накрая даже да не ми дадат търсеното изживяване. Затворя ли една страница, затворена е завинаги. Сърцето ми е с малка вместимост, няма място за много хора, така че незаслужилите ги бърша с моп-а. Тази тенденция към независимост, самодостатъчност и че повечето време си ми е по-добре сама, я свързвам с това, че Луната ми е съвпад с Уран, а и диспозитора Сатурн все пак е във Водолей. Въпреки, че имам и съвпад с Нептун и той е с по-малката орбиса, той има по-слабо влияние. Може би защото Нептун в Козирог не е кой знае колко силен - докато Сатурн и Уран са във взаимна рецепция.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #333 -: Април 24, 2014, 01:49:55 pm »
Thunder,вземи линийката на Сатурн и премери колко са ти дълги коментарите ,после извади  кантарчето на Слънцето и ги претегли ,преброй емотиконите  по Уран и  пак кажи ,че съвпада на Нептун към твоята Луна "не е чак толкова силен". :57:

Знаеш ли ,как "говори" излъскана ,класическа Луна в Козирог:
"На 25.08. ще вали пороен дъжд.Трябва още сега да си купя дъждобран и подходящи обувки.Тръгвам." :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Натални карти
« Отговор #334 -: Април 24, 2014, 02:09:03 pm »
Все пак имам Меркурий в Рак, Рени, той много влияе на експресията ми. В интерес на истината, винаги използвам много думи и изглеждам много по-ентусиазирана, отколкото съм. Забелязала съм, че Меркурий в кардиналните знаци не си скъпи много думите, даже никак.  :012: Съвпада на Нептун със сигурност влияе, просто казвам, че не е по очакваният начин, при сформиране на емоционалните връзки с другите хора, колкото се изживява на вътрешно ниво и се проецира като личностна характеристика.  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #335 -: Април 24, 2014, 02:29:30 pm »
На теб ти е трудно да разбереш как ,кой и на кого си влияят участниците в стелиума ти -факт! Но при теб има специфика,която ти дава възможност да си избереш  кой от всичките тук да отразяваш  и ти си избрала познатото,лесното -оста Рак/Козирог.Защо,защото имаш Слънце в Рак съвпад с ЮЛВ и Луна съвпад със СЛВ в Козирог ,в компанията на още двама другари.
 Хора ,които имат акцент на Уран,Нептун ,Сатурн и техните производни при среща /контакт със тях, ще виждат /усещат съответните  планетарни принципи.
Аз например ти усещам/познавам  и Сатурн,и Уран ,и Нептун на Луната ,стелиума,защото имам аз такъв сходен акцент върху Светилата. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #336 -: Април 24, 2014, 02:37:55 pm »
Виж ме мен с кардинален меркурий, м?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #337 -: Април 24, 2014, 02:39:55 pm »
Задачата ми е, да намирам подизпълнители за работа в Германия. Дотук ОК. Но условията въобще не са това, което е нормалното - просто шефа се опитва да заобикаля разни закони, като оставя "топката" в игрището на подизпълнителите. А аз трябва да ги убеждавам, че ще е супер.
  :017: да не работиш за Плевньо  :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Натални карти
« Отговор #338 -: Април 24, 2014, 02:41:16 pm »
Така е, Рак-Козирог е изпитана във времето и традициите формула. Лъвските истории са ми повече като принципи и личат и във външността, все като Лъвица ме определят като ме видят. Но като комуникация, не.  :)

Папи, твоят е Козирог, щях да напиша, че за Козирог има известни резерви. Но особено в публичен форум, Козелския няма да е толкова словоохотлив. Но нещо не ми се вярва да се държиш по същия начин и в близката си среда.  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #339 -: Април 24, 2014, 02:48:14 pm »
Ами зависи, понякога мълча и се усмихвам любезно :)
Иначе си говоря, но приказливи срещи повече от час не издържам

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Натални карти
« Отговор #340 -: Април 24, 2014, 02:52:45 pm »
Моят телешки Меркурий бавно "зацепва" напоследък.Често ми се случва да гледам в недоумение едно известно време докато започна да приемам на една и съща честота със събеседника си. ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #341 -: Април 24, 2014, 05:33:39 pm »
Моят телешки Меркурий бавно "зацепва" напоследък.Често ми се случва да гледам в недоумение едно известно време докато започна да приемам на една и съща честота със събеседника си. ;D

Странно, прогресивния трябва вече да ти е в Близнаци  :57: Бавен Мерк в Близнаци - искам да го видя...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Натални карти
« Отговор #342 -: Април 24, 2014, 05:43:51 pm »
Странно, прогресивния трябва вече да ти е в Близнаци 

Пр.Мерк в рак,и не образува аспекти с наталните планети.Но предстои съвпад с пр.Марс. :57:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Натални карти
« Отговор #343 -: Април 24, 2014, 09:52:11 pm »
Телец + Рак, ако падне сървъра на уикипедия, ще си съхраняваме инфромацията в тебе.  :012: :012: :012: :012:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #344 -: Април 25, 2014, 08:39:21 am »
  :017: да не работиш за Плевньо  :)

 :012: :012:, не, не за него :) - аз директно с немец, за какво ми е посредник :)

Ама ти вместо да дадеш акъл за ситуацията .... Плевньо ти в главата ... :)