Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623761 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #735 -: Септември 27, 2014, 08:16:03 pm »
По картата после ще пиша, че в момента не мога... На бързо обратна връзка за Мирабела  :)

Марсът и е доста деен, моят тронов пред нейния за нищо не става. Доста е оправна, свикнала е сама да се справя с всичко. Емоционална травма от бащата, който присъства в живота и, но е отхвърлена от него, никаква подкрепа, нито емоционална, нито материална. Съответно прехвърля този страх от отхвърляне във връзките си. Обича да доминира/контролира, което отново е следствие на подсъзнателните и страхове. Тя го знае, осъзнава, но не знае как да се справи. Попада на неподходящи мъже, като повечето си намира причина да зареже. Обикновено причината е, че и пречат на работата, което е просто оправдание. Според мен просто не е срещнала подходящият, но това много я тормози. Има нужда да бъде в ролята на жена, която да не и се налага да бъде силна.
Професионално за годините си е стигнала на едно добро ниво, има собствен бизнес, в една доста агресивна сфера. Справя се сама, с рогата напред. Но и там е поднапрежение, защото нещата не и вървят по вода. Всичко, което се случва е следствие на много труд, работа, напрежение и борба.
« Последна редакция: Септември 27, 2014, 08:19:48 pm от Satin »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #736 -: Септември 27, 2014, 08:40:48 pm »
Че на мен ми се струва до година-две да е със сериозно гадже, ама трябва после още да погледна

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #737 -: Септември 27, 2014, 08:43:24 pm »
Това е от типичните проявления на квадратата Луна/Венера - емоционална травма, нанесена от родител, която се прехвърля върху романтичните взаимоотношения. Мислех, че влагата в картата й ще се чувства по-осезателно и няма да може да зарязва лесно партньорите си, макар че при напрегнатия аспект между Луна и Венера го има и този момент - понеже ме е страх да не ме изоставят, аз ще ги изоставя първа, като форма на контрол и предпазване от емоционална болка. Извинявам се за грешното си предположение. Мислех, че тъй като аспектът е разходящ, а Луната е тронова и на АС, влагата в картата й ще вземе превес. Сатен, много ти благодаря за обратната връзка!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #738 -: Септември 27, 2014, 08:47:30 pm »
Аз в добавка да кажа, че не гледа реалистично при проблеми във връзката, мята се в крайности, и дори и да не ги зарязва тя, те едва ли дълго ще я траят. Сериозното й гадже трябва първо да й е приятел, да разбира защо (ще) му вади душата.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #739 -: Септември 27, 2014, 08:50:10 pm »
Марсът и е доста деен, моят тронов пред нейния за нищо не става.
Сигурно защото Сатурн го "напъва" отдолу.  :)
Още одеве изках да ти напиша,нещо очевадно.У1 тронов в знак,в ъглов дом,в съвпад с мощния Сириус. Красива жена ли е с квадратура Венера Овен/Луна Рак?  :) Висока ли е заради квадратурата Меркурий/Луна?  :)
 ЛФ ъглова в Дева.Не мога да си представя изобщо какво може да е това,особено в този знак-перфекционизъм?  :) 
Мисля,че Луната не може да вземе превес над Венера от 10Д с повече от това да страда,че е сама.Рак имат остра нужда от обвързване. За другото превес ще взима Венера(според мен).
« Последна редакция: Септември 27, 2014, 08:53:24 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #740 -: Септември 27, 2014, 08:50:47 pm »
Този транзитен Плутон на DC в опозиция с Луната не прави нещата лесни към момента. Настоящите й партньори могат да се опитват да я моделират по свой образец, а промяната може да я плаши.

Папи, профекциите ли гледаш?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #741 -: Септември 27, 2014, 08:55:24 pm »
Не, дир венера в/у слънце, луните срещу юпитер
А тр плутон на дсц-ще има шанс да си пренастрои погледа за важните неща в партньорствата, макар и не без драма

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #742 -: Септември 27, 2014, 08:57:31 pm »
Супер! И сатурновият възврат също може да я пренастрои на сериозно.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #743 -: Септември 27, 2014, 09:00:17 pm »
Сатурн У7 и ВенераУ5 са в тригон и би трябвало някой ден бракът да си е по любов.  :)
И защо не си потърси мъже Козирог и Скорпион,и производните им.Така е писано това ще обича и за това ще се омъжи.Какви Слънца и асц са били гаджетата и?  ;)
Имам Венера на същото място и знак и знам защо се зарязват мъже или изобщо не се започва с тях.  :) Може би тя не вижда тяхното бъдеще.Не чувства израстването им или пък не чувства дълбочината към нея,на която държи.Това са Плутон и Сатурн в 5Д все пак,управляван от огнена Венера от 10Д!-Как ще бъде с повърхностни към нея,неамбициозни,пасивни или нестабилни  мъже?  :)
Картата в някакъв аспект ми е сродна дори и по Юпитер в знак (и почти в дом).
Другото което е нашият ДСЦ(освен ако няма Марс на него) дава брак или с възрастен мъж,или с КЗР или в зрелостта.Къде е хукнала да бърза и за какво-нейното не се губи.  ;)

Подозирам,че съвсем скоро ще го срещне-Плутон на трон,диспозитор на Сатурн транзитира ДСЦ. Опозицията трз Плутон/Луна не ме безпокои-Двете планети може да се броят,че имат натален тригон-за светилата и У1 допустимият орбис е 10*.Възможно е първоначално типично Лунно противопоставяне и отдръпване,но мисля,че бързо всичко ще се изглади.
 С Плутон У5 или в 5Д,а и присъствието на Сатурн никой не е казал,че е лесно и бързо,те са бавни и тежки(но сигурни).  ;) Но мисля,че двамата гарантират някой много достоен.Ако там беше Меркурий нямаше да е такова чакане и щеше да си имам льольо.  ;D
« Последна редакция: Септември 27, 2014, 10:06:11 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #744 -: Септември 27, 2014, 09:11:57 pm »
И сатурновият възврат също може да я пренастрои на сериозно.

Преди не вярвах, но няколко пъти го видях да се случва, може и тук така да стане
Относно статуса, Мирабелка, какво мислиш?
Не ми харесват тия слаби спрямо фортуна домове?

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #745 -: Септември 27, 2014, 09:15:29 pm »
Дашата на Сатурн/Раху (2015-2017) би могла да донесе по-сериозно обвързване.
През 2016-та транзитен Юпитер от 4-ти ще аспектира натален в 8-ми, а транзитен Сатурн ще бъде върху натален, откъдето също аспектира натален Юпитер, т.е. имаме двойното влияние върху у7. През 2017-та транзитен Сатурн ще премине в 7-ми дом.

Папи, същото си помислих и аз относно фортуна. Защото триплицитните управители на Луната не стоят акциденциално слаби спрямо АС - 2 ъглови, 1 в следващ дом. Но относно фортуна няма ъглови. Фортуна в кадентен знак от АС ( в случая в 3-ти) казват, че давала труден старт в живота.

А в индийската карта Венера (у5) е заедно с Меркурий (у1 и у4) в 10-ти дом, Венера при това е екзалтирана (Малавя йога). Вярно, че Меркурий е дебилитиран, но пък присъствието на Венера в един знак с него би трябвало да неутрализира дебилитацията в някаква степен. Значи има една от най-силните Раджи йоги - у4 и у5 заедно плюс екзалтиран у5. Сърби ме да попитам дали се занимава с дейност по Венера/5-ти дом - творчество, деца или работа, изискваща интелект и креативност едновременно.
« Последна редакция: Септември 27, 2014, 09:21:47 pm от Mirabella »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #746 -: Септември 27, 2014, 09:28:46 pm »
Тоя старт със сигурност я е научил да комуникира по-хитро, по-гъвкаво, отколкото се предполага по картата, и ако у на фортуна беше поне малко по-силен, щях да кажа, че работата е по-скоро добре. Сега е средно-ще се бори, ще постига, понякога ще й върви, но при други обстоятелства би постигнала много повече. Все пак луната е в 11-ти от фортуна, предполагам боса и гола няма да е.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #747 -: Септември 27, 2014, 10:30:54 pm »
Попрочетох набързо какво сте писали, след малко на спокойствие пак  :)

И аз се надявам на дир. Венера съвпад Слънце

Папи е права, че е доста трудна, точно щото обича да е както тя иска. Влиза във връзките по Венера в Овен и Луна в Рак, това си е плашещо за мъжете  ;D Това е основният проблем, който трябва да реши според мен.
От семейство с висок социален и материален статус е, но е оставена да се справя сама, не е получавала от тях нито емоционална, нито финансова помощ.
Занимава се с маркетинг и недвижими имоти. Добре се справя, но каквото е постигнала е следствие на опозицията Марс-Сатурн, много гърч и труд.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #748 -: Септември 27, 2014, 10:46:10 pm »
Сега е средно-ще се бори, ще постига, понякога ще й върви, но при други обстоятелства би постигнала много повече. Все пак луната е в 11-ти от фортуна, предполагам боса и гола няма да е.

Да именно, при малко по-добър късмет, трябваше да е доста по-високо по стълбицата, да не кажа на най-горните стъпала. За възрастта си е постигнала много, има успешен собствен бизнес, добър доход, но е малко за труда, усилията и борбата, които полага. Познавам CEO-та на нейните години дето са на тия постове само заради късмет и добро стечение на обстоятелствата.
Голяма умница е, има бърза мисъл, интелигентна е (честичко ми пишеше контролните в у-ще ;D) Душичка е, състрадателна, добра, няма грам злоба, завист в нея, но с чепат, леко агресивен характер. Не търпи да не е както тя иска, обича да се налага. Понякога и на мен ми е трудно да се оправям с нея и се хващаме за гушите.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #749 -: Септември 27, 2014, 11:21:48 pm »
Ха, юпитер в осми-наследство?