Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622691 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #795 -: Октомври 01, 2014, 10:15:57 pm »
Напълно те разбирам.
Мисля,че картата ми прави асоциации с неща,които вече съм виждала и ги изброих.Той може да ненавижда кучетата и може никога да не му хрумне да ги развъжда,за да печели от тях като работа по 6Д.  :)
 Но рехабилитатор (аз)не го виждам.Този Марс У11 като как би могъл да се изяви към Юпитер?

Цитат
Този Марс У11 като как би могъл да се изяви към Юпитер?

Като тарикат-ти виждала ли си потен Марс в Лъв и то тригон Юпитер ?!?  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #796 -: Октомври 01, 2014, 10:16:43 pm »
Като тарикат-ти виждала ли си потен Марс в Лъв и то тригон Юпитер ?!?  :012:
Абе не съм виждала потен Марс Лъв,ретро или не или поне сега не се сещам.  :012: :012:
Виждала съм!Един се потеше от глупост-луд умора нема беше този Марс в Лъв.  :d030: :012:
« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 10:19:42 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #797 -: Октомври 01, 2014, 10:17:55 pm »
Абе не съм виждала потен Марс Лъв,ретро или не или поне сега не се сещам.  :012: :012:

Ха,ха -няма и да видиш,вЕрвай ми  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #798 -: Октомври 02, 2014, 09:28:43 am »
момичета, благодаря ви за коментарите - ще ги прочета/разкажа на майка му, пък може и той да прояви интерес да ги чуе. :)
Момчето наистина не обича "да се поти", има много силна интуиция и енергия (като много мъничък е държал чашата с водата с 2-3 пръстчета - като магьосник). Много добре си изразява Марса в Лъв, 2 дом (това вече съм го обсъдила с него, защото и аз имам такъв).
Ако имате конкретни въпроси, питайте, ще опитам да отговоря.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #799 -: Октомври 02, 2014, 11:29:48 am »
момичета, благодаря ви за коментарите - ще ги прочета/разкажа на майка му, пък може и той да прояви интерес да ги чуе. :)
Момчето наистина не обича "да се поти", има много силна интуиция и енергия (като много мъничък е държал чашата с водата с 2-3 пръстчета - като магьосник). Много добре си изразява Марса в Лъв, 2 дом (това вече съм го обсъдила с него, защото и аз имам такъв).
Ако имате конкретни въпроси, питайте, ще опитам да отговоря.

Е, значи може все пак да (го) работи Магьосник, както предположих. ;)

Happy, аз имам въпрос-кой се интересува какъв ще стане като голям-мама,той или ...ти си сверяваш часовника,астрологическият ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #800 -: Октомври 02, 2014, 12:43:12 pm »
А по картата, която пуснах, ще каже ли някой нещо или да трия?  ::)

Е, защо да триеш? Но може би ще е подходящо да кажеш и какъв е проблема/въпроса/болката. То така много може да се разказва - знаеш го.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #801 -: Октомври 02, 2014, 12:43:58 pm »
Е, значи може все пак да (го) работи Магьосник, както предположих. ;)

Happy, аз имам въпрос-кой се интересува какъв ще стане като голям-мама,той или ...ти си сверяваш часовника,астрологическият ? :)

е то е ясно де :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #802 -: Октомври 02, 2014, 01:03:02 pm »
Веско някакви по-конкретни въпроси?
Иначе ми се струва емоционален с доста хаплив език, малко несериозен в отношенията, капризен, може да е често недоволен/мрънкащ. От този Уран на асц не знам какво да очаквам

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #803 -: Октомври 02, 2014, 04:59:23 pm »
Изглежда ми, че не умее да сдържа гнева си, понеже в индийската му карта дебилитиран Марс заедно със Сатурн се намират във 2-ри дом. Може би семейната среда още от ранното му детство не е била особено подкрепяща, преживял е много обрати, несигурност и това е причината да е недоволен от живота. Затруднения в професионалната реализация и партньорствата, поради Юпитер (у7 и у10) в 6-ти с Кету, като при това планетите са заключени между лунните възли от оста 6/12.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Натални карти
« Отговор #804 -: Октомври 02, 2014, 05:11:07 pm »
Меркурий в картата на жена, символизира ли детето й?

Как да открия коя планета символизира сина ми в мойта карта?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #805 -: Октомври 02, 2014, 06:21:03 pm »
Юпитер е сигнификатор на децата като цяло, т.е. на поколението, което ще остави човек след себе си. Луната се свързва с репродуктивните способности, особено в женска карта. За сигнификатор на детето можем да вземем у5 или планета в 5 дом. Ако няма планети в 5 дом, в тази посока работи 11ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Натални карти
« Отговор #806 -: Октомври 02, 2014, 06:34:57 pm »
На мен У5 ми е марс и плутон.
А планетата в 5ти дом е нептун.

Значи аспектите на тези планети ли да следя ,за развитие на детето?
Транзитите ли на тези планети в моята карта?

Как по -точно?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #807 -: Октомври 02, 2014, 07:46:01 pm »
Опитвам се да го разбера, защото е човек вечно недоволен от всичко. Не мога да разбера защо е такъв и какво наистина иска.

За недоволството предположих заради конфликта на Луната в Рак квадрат Слънце във Везни.
Предполагам гневът на Марс е изразен чрез Меркурий, тоест вербално, не чрез физическо насилие.
Казваш силно влияние на майката, още едно предположение-каквото и да прави баща ти тя е била недоволна от него?
Често ли изпада в мрачни настроения?


Искам да споделя нещо, надявам се да не засегна някой, но забелязвам, че винаги има дълбоки емоционални проблеми при Луна в Рак. Май не съм срещала карта (от тези на познатите си) в която това да не потвърждава. Направо прави конкуренция по проблеми на тези в Скорпион и Козирог.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #808 -: Октомври 02, 2014, 08:14:54 pm »
Да беше се оплакал от ДКЕВР, разбирам. Но държавата, дето щяла да фалира - абстрактни работи.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #809 -: Октомври 02, 2014, 08:19:36 pm »
Капризен човек,нарцистичен,може да обвинява света,околните за това,че не е успял в живота,не се е реализирал.Рязък, с остър език,но умът му работи като електромер.Някой за нещо го е обидил на времето или е чул да злословят по негов адрес близки хора и това го е демотивирало, наранено е чувството  му за справедливост.Иначе би трябвало да е грижовен и отзивчив човек,обича да помага с каквото може, лесно раним.
Веско, може ти така да го виждаш,а той да е друг.Имаше ли ти в натала Слънце/Нептун аспект ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“