Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622613 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #1020 -: Март 21, 2015, 03:40:40 pm »
взаимоотношенията са ти фокус в живота- не случайна У-лите на възлите Сатурн и Луна участват в йод/божи пръст и той сочи към върха,където са двамата У-ли на  оста 1/Венера/ -7/Марс/,виж си и дирекциите, венера  току що ингресирала в нов знак-Везни ,знака на взаимоотношения,марс е вече там,последният и първият градус са анаретни и събитията свързани с тях са кризистни и носят промени венера в дева,по натал,вместо да обича,все анализира и пресмята,слънцето  У5- любовта,също е сменило знака от лъв в дева, мистър мрън-мрън,много дева,много реализъм,малко чувства ;)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Натални карти
« Отговор #1021 -: Март 30, 2015, 11:10:39 pm »
Последните събития ме накараха да се замисля над много неща. Смятате ли, че съм труден характер и трудно общувам с другите? Какво точно показва натала ми (в западна и/или индийска астрология)? Също така ще помоля всеки, който желае, да сподели открито впечатленията си от мен в темата по отношение на това как общувам и се разбирам с другите (за разлика от повечето хора, които не обичат да изказват открито мнението си за някого, при това публично, аз ще бъда благодарен да чуя точно това от вас). Прилагам наталната си карта в темата. Предварително благодаря на всеки, който се отзове!

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Натални карти
« Отговор #1022 -: Април 06, 2015, 06:44:28 pm »
Според мен трябва да събудиш урана си - уж си с асц водолей, мерка съвпад с уран.. а Урана не го усещам. Поне по това , което пишеш във форума, или образа който си си създал виртулано. Иначе лични впечатления нямам. Но най-общо погледнато- не ги мисли и премисляй толкова нещата. По принцип хората харесват да общуват повече с весели, открити, екстровертни натури. Ако им се стори , че някой в момента има големи проблеми, намира се в тежка ситуация и тн, гледат да го отбягват, за да не се натоварват. Повечето се плашат и ако усетят, че отсрещната страна има някакви намерения за сериозни контакти още при първоначалните срещи, трябва да се позабави темпото и да се избягва вкопчването.

Не бъди и прекално мнителен. не всеки дава такова голямо значение на думите си.
« Последна редакция: Април 06, 2015, 06:46:15 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Натални карти
« Отговор #1023 -: Април 06, 2015, 10:40:19 pm »
Ами не сме общували реално с теб, а само виртуално и то в астро-форуми, което е показано в синастрията ни- твоята Венера У3, У8 в 8д е съвпад с моята Венера У2, У9, а твоя Сатурн У1 в 8д е съвпад с моя Марс У3, У8 в 3д- за пръв път когато си писахме преди години в един форум и аз те поздравих с чрд на лични, ти ми благодари и закри акаунта си, с което ме хвърли в размисъл- дали не си помислил, че те свалям нещо, а това нямаше нищо общо с действителността- отношението ми беше изцяло приятелско, без задни и предни мисли  :012:
Благодаря много за мнението!
Всъщност, сега си спомних за закриването на акаунта ми, само че то не беше заради теб, ами заради една особа,която тогава ми наговори едни неща какъв съм бил в предишен живот и какви грехове съм изкупвал.  ??? Тази беше причината, извинявай, че така се е получило!
Точно преди малко казвах на една приятелка, че винаги правя нещата така, че без да искам наранявам хората, които обичам, и оплитам тотално конците.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Натални карти
« Отговор #1024 -: Април 06, 2015, 10:50:54 pm »
Последните събития ме накараха да се замисля над много неща. Смятате ли, че съм труден характер и трудно общувам с другите? Какво точно показва натала ми (в западна и/или индийска астрология)? Също така ще помоля всеки, който желае, да сподели открито впечатленията си от мен в темата по отношение на това как общувам и се разбирам с другите (за разлика от повечето хора, които не обичат да изказват открито мнението си за някого, при това публично, аз ще бъда благодарен да чуя точно това от вас). Прилагам наталната си карта в темата. Предварително благодаря на всеки, който се отзове!
Аха още един стрелец, седмица преди мен 1-2 декември с разликата че асцендента ти е водолей а аз съм скорпион :d030:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Натални карти
« Отговор #1025 -: Април 07, 2015, 02:22:23 pm »
Весeлин, присъствието ти във форума по-скоро го свързвам с нощна карта.
Защо пък нощна?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Натални карти
« Отговор #1026 -: Април 07, 2015, 04:08:36 pm »
Не е възможно обаче картата да е нощна. 1000 процента!
А Луната щом е на противоположната страна на всичко останали планети, не би ли следвало тя да има по-силно влияние и да се опитва да управлява целия локомотив?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #1027 -: Април 17, 2015, 01:48:52 pm »
Здравеите не искам да съм досадна , но може ли да си кажете мнението за натала ми защото в последно време имам чувството, че ми е заложено да ми се случват амо гадни неща, едно на ръка и като цяло , тотална липса на характер или поне на възможноста за проявата му.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #1028 -: Април 17, 2015, 02:18:48 pm »
Веднага ти давам обратна връзка да затрудненията са от  любовен характер .

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1029 -: Април 17, 2015, 03:46:16 pm »
Здравейте, предполагам, че бих могла да звуча идиотски, но би ли могъл някой да ми обясни какво показва картата ми в момента? :) Освен това имам въпрос, какво означава, ако почти всички натални и прогресивни планети съвпадат. Натални и прогресивни ми съвпадат Лилит, Уран (и двете в 9 дом в стрелец), Юпитер( 8 дом в скорпион), Сатурн, Марс и Плутон (7 дом във Везни). Това дали означава нещо важно? Много ще се радвам, ако някой може да ми отговори и предварително благодаря за отделеното време и търпение към досаден лаик като мен :)

това означава да почетеш малко повечко, преди да питаш .... малко да положиш усилие, а не ... наготово.

Всички планети, които си изброила (освен Марс) са бавнодвижещи се и в прогресиите те не се отместват кой знае колко от рожденната позиция, което означава, че не е нещо особено нито важно (освен ако не правят точен аспект с някоя натална планета). А Марс явно е ретро и първо е отишъл донякъде, после се  е върнал и сега пак е на първоначалната точка, но с обратно движение.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1030 -: Април 17, 2015, 03:49:31 pm »
Здравейте, предполагам, че бих могла да звуча идиотски, но би ли могъл някой да ми обясни какво показва картата ми в момента? :) Освен това имам въпрос, какво означава, ако почти всички натални и прогресивни планети съвпадат. Натални и прогресивни ми съвпадат Лилит, Уран (и двете в 9 дом в стрелец), Юпитер( 8 дом в скорпион), Сатурн, Марс и Плутон (7 дом във Везни). Това дали означава нещо важно? Много ще се радвам, ако някой може да ми отговори и предварително благодаря за отделеното време и търпение към досаден лаик като мен :)

кръгчета, линийки, буквички ... и все цветни, шаренки ....

нещо конкретно имаш ли да попиташ? :)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1031 -: Април 17, 2015, 03:57:58 pm »
Здравеите не искам да съм досадна , но може ли да си кажете мнението за натала ми защото в последно време имам чувството, че ми е заложено да ми се случват амо гадни неща, едно на ръка и като цяло , тотална липса на характер или поне на възможноста за проявата му.

не ти е заложено, а просто си на възраст, когато уроците в живота започват все по-отчетливо да се проявяват на материално/физическо ниво. И колкото по-рано ги осъзнаеш и започнеш да си работиш по тях, толкова по-добре и по-лесно ще ти бъде.

Плутон ти е в 7 дом, в комбинация със Стурн в 5 и начало 6 няма как да ти е безоблачно в лИбовта. Въпросът е, какво всъщност научаваш от това, което ти се случва :)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1032 -: Април 17, 2015, 04:22:45 pm »
Чета непрестанно и адски се обърквам. Доста лаик съм по въпроса и затова ви питам вас като по запознати. Ако мога да формулирам по-конкретно въпроса си би звучал "ще се случи ли нещо значимо и осезаемо в живота ми според картата ми. И ако е, да в коя насока? :)

Сладурана :) - явно всичко ти е наред в живота  :08:, щом като няма конкретен въпрос ... аз съм пас в този случай

Щом четеш непрестанно, значи е напосоки - направи си план и действай :) - има достатъчно книги. Или пък питай за тях.

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Натални карти
« Отговор #1033 -: Април 18, 2015, 07:52:08 am »
Момичета,според вас кое е по-силно,като влияние-планета в знак,или планета в дом/стихия/?В смисъл,аз нямам Земя в картата си,но в земните домове 6 и 10 имам общо 5 планети и Южен възел.Та не мога да определя,кое е доминиращото при мен,Земя или Огън,понеже пък същите тези планети са в Огнени знаци!!!??? :17:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #1034 -: Април 22, 2015, 06:45:35 pm »
Иска ми се и да ви попитам виждатели в този натал пътуване в чужбина и за дълго ли ще е ако замине .