Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623565 пъти)

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Натални карти
« Отговор #1065 -: Май 24, 2015, 12:04:03 pm »
Здравейте,
Моя приятелка й предстои раждане на 2 дете /18.06.-термин/. При 1  нямаше никакъв проблем, но сега бебето не иска да се обърне. Тя вече избира дата за секцио. Кажете Ви моля, кога би бил удачен момент за това , или дали има шанс да й  се размине рязането?:smiley_confused1:
Знам, че не са са много приятни такива въпроси , но ако някой има време и желание ... Това е нейната карта.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1066 -: Май 24, 2015, 12:18:44 pm »
За този въпрос е необходима карта с транзити и прогресии.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Натални карти
« Отговор #1067 -: Май 24, 2015, 02:37:22 pm »
благодаря, за ориентира

sofiya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Натални карти
« Отговор #1068 -: Май 24, 2015, 02:57:04 pm »
първо провери обрисите - за полусекстила 1 гр, за квинтила може до 1,5-2 гр. В този случай някои може да отпаднат.

А по теория - квинтила дава някакъв вид талант, но дали ще го развиеш .... от теб зависи.
Полусекстила - планетите се намират в съседни знаци, което не им дава особена способност за общо действие. Оттук идва и трудността при взаимността им. И естествено, тук е вече предизвикателството, да намериш място и за двете в живота си, независимо, че заедно не им е много комфортно. При анализа отчиташ знак и дом.

Слънце полусекстил венера, а тя пък полусекстил Уран/Плутон. Значи Слънце е в секстил с Уран/Плутон, а Венера е в срединната им точка. Всеки път, когато нещо премине през градуса, на който се намират тези планети, ще се случва нещо, засягащо всички тези планети.



Благодаря ти. :) А какви таланти предполагат квинтилите на Слънце с Юпитер и Венера с Марс?
To remember who you are, you need to forget who they told you to be.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1069 -: Май 24, 2015, 03:27:00 pm »
tele, аз самата не мога да правя подобни прогнози, а и познанията ми не са на ниво. Това, което ми прави впечатление в картите е, асцедента на солара в точен съвпад с наталния марс в 10ти дом. Марс е естествен управител на хирургията и операциите, а 10ти дом е статусът, който с раждането на дете за една жена се променя. Така, че този аспект може да се тълкува, че именно чрез операция ще стане майка. Тр. сатурн ретро в 12 ти дом в скорпион, знака на хирургията също можем да тълкуваме в тази насока.

 От друга страна пр. й луна е в опозиция с уран, тя и по натал е с такъв аспект, а тр. уран е в опозиция със слънцето - може изненадващо бебето да тръгне и да се роди бързо и преди датата за секцио.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1070 -: Май 24, 2015, 05:20:34 pm »
Теле, има специална тема за бременности и раждания. Не вкарвай темата в наталните карти, моля.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1071 -: Май 24, 2015, 05:24:57 pm »


Благодаря ти. :) А какви таланти предполагат квинтилите на Слънце с Юпитер и Венера с Марс?

е, айде напъни се малко, пък като не стане .... може пак да попиташ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1072 -: Май 24, 2015, 05:49:57 pm »
Здравейте,
Моя приятелка й предстои раждане на 2 дете /18.06.-термин/. При 1  нямаше никакъв проблем, но сега бебето не иска да се обърне. Тя вече избира дата за секцио. Кажете Ви моля, кога би бил удачен момент за това , или дали има шанс да й  се размине рязането?
Бивша колежка роди и двете си деца седалищно по естествен начин- е, малко е била разцъфнала като майска роза отдолу и е виждала зор с ходенето по нужа след това, но важното е, че децата и тя са здрави.
Наскосо позната роди с планирано секцио по нейно желание, не защото се е налагало, в резултат едва не умря- зашили ѝ погрешка тръбите на бъбреците, беше започнала да се подува, кървяла обилно и едва я спасиха на косъм, а бебенцето починало на третия ден, нещо на сърцето му станало.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1073 -: Май 24, 2015, 06:33:32 pm »
Аз също знам, че седалищното прилежание не е показател за секцио, но докторите се презастраховат.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Натални карти
« Отговор #1074 -: Май 24, 2015, 10:13:41 pm »
Да - много сте прави , моя син е роден седалищно, мога да родя още 7 пъти, така, но нея не можах да убедя. :72:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1075 -: Май 24, 2015, 10:29:17 pm »
За момичетата е опасно, понякога получават луксация

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1076 -: Май 29, 2015, 01:09:31 pm »

Здравейте ! Имам предложение за работа,на която доста се двоумя и затова реших да попитам.Ако можете да ми кажете,дали си струва изобщо,тъй като парите са доста малко,но въпреки това липсата на алтернатива,в този момент си казва думата.Надявам се да не ме пос*рете,както предишният път,като си постнах наталната карта.Благодаря ви предварително ! :))))
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1077 -: Май 29, 2015, 01:34:44 pm »
Ще отговоря накратко, че нямам в момента време за повече. Междувременно, предполагам, че друг ще опише аспектите - те са очебийни :)
Бих ти препоръчала да приемеш работата, но имайки предвид, че по-късно, някъде есента или началото на другата година, ще имаш възможност за смяна, като то вече ще е с по-добро заплащане. Но за момента е добре да поемеш отговорност за себе си и да приемеш това, което ти се предлага.
Работата какъв тип е - по 6 или по 10 дом?

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1078 -: Май 29, 2015, 01:38:37 pm »
Ще отговоря накратко, че нямам в момента време за повече. Междувременно, предполагам, че друг ще опише аспектите - те са очебийни :)
Бих ти препоръчала да приемеш работата, но имайки предвид, че по-късно, някъде есента или началото на другата година, ще имаш възможност за смяна, като то вече ще е с по-добро заплащане. Но за момента е добре да поемеш отговорност за себе си и да приемеш това, което ти се предлага.
Работата какъв тип е - по 6 или по 10 дом?
Благодаря ти ! Ами незнам...в сферата на ресторантьорството е ! :) Като за студент е идеално,само че с малко пари...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1079 -: Май 29, 2015, 09:04:54 pm »
Някой може ли да ми напише по-подробно за аспектите,че утре трябва да дам отговор...Благодаря ви !
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...