Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623160 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1080 -: Май 29, 2015, 10:31:25 pm »
Имам предложение за работа,на която доста се двоумя и затова реших да попитам.Ако можете да ми кажете,дали си струва изобщо,тъй като парите са доста малко,но въпреки това липсата на алтернатива,в този момент си казва думата.
транзитен Меркурий У2, У6 на К2 е ретро и в квадрат с тр Нептун У12- има вероятност да те излъжат, да те бавят с парите, да има спънки в работата

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1081 -: Май 30, 2015, 12:54:06 pm »
транзитен Меркурий У2, У6 на К2 е ретро и в квадрат с тр Нептун У12- има вероятност да те излъжат, да те бавят с парите, да има спънки в работата
Хвърлих се...Дано да не съжалявам после...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1082 -: Май 30, 2015, 12:56:08 pm »
Хвърлих се...Дано да не съжалявам после...
Знаеш ли колко пъти в живота си човек прави грешни стъпки като единствените възможни в момента ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1083 -: Май 30, 2015, 01:03:11 pm »
Знаеш ли колко пъти в живота си човек прави грешни стъпки като единствените възможни в момента ;)
При мен грешните ходове са повече,от правилните...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1084 -: Май 30, 2015, 01:27:31 pm »
 :58:
При мен грешните ходове са повече,от правилните...
При всички е така като се обърнем назад ;) и няма как да се избегне своевременно.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1085 -: Май 30, 2015, 03:40:38 pm »
При мен грешните ходове са повече,от правилните...

още си млад, спокойно, събираш опит, пък и, не си се оженил за тази работа - винаги можеш да си тръгнеш, не е толкова решаващо ....


късмет в работата и за сесията  :08:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1086 -: Май 30, 2015, 03:50:54 pm »
В момента изживявам срив във всеки аспект и така от доста време насам, ще сложа натална карта и ще се радвам, ако някой прояви интерес да каже нещо.

виви, има достатъчно предпоставки в картата ти, за да се чувстваш зле, но то може много да се говори - ти какво по-точно искаш да знаеш - кога ще свърши ли, или какво да правиш, или защо се случва .... или ... нещо друго?

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1087 -: Май 30, 2015, 05:24:51 pm »

Здравейте ! Имам предложение за работа,на която доста се двоумя и затова реших да попитам.Ако можете да ми кажете,дали си струва изобщо,тъй като парите са доста малко,но въпреки това липсата на алтернатива,в този момент си казва думата.Надявам се да не ме пос*рете,както предишният път,като си постнах наталната карта.Благодаря ви предварително ! :))))

да си довърша мисълта :)

има две неща в картата, които смятам за важни в момента - тр Уран, съупр10, в квадрат към оста на възлите и тр Сатурн, упр СЛВ, квадрат У6, който активира и йода в картата.
Тр Уран иска да обърнеш  внимание на оста, което означава, да започнеш да упражняваш Сатурн/Козирог в живота си. А Сатурн/Козирог искат работа, искат да поемаш отговорност за действията си. Верно, че  СЛВ е в 9 дом, но в момента можеш да започнеш със знака Козирог, още повече, че Сатурн и Меркурий/Венера са в куинконс, а това си иска работа.
Успоредно с горното, Сатурн е в квадрат с У6 - според Брейди, квадрата казва "запретвай ръкави и се справяй с това, което ти е дошло до главата" :), и понеже Сатурн е транзитиращия, той иска проявление - значи, трябва да започнеш да упражняваш отговорност в работа/ежедневие/служба.
Има и един друг момент обаче - как стои въпроса с изпитите? Ако не си ги взел, или пък работата ще ти попречи за това, тогава ситуацията мисля, че е по-друга - може да показва изискване за полагане на повече труд за вземане на изпити.

Понеже в момента доста интензивно е намесен и Нептун и 12 дом, както и 5/7 дом, да не би да отиваш на тази работа заради някаква тайна/несподелена любов/увлечение? Като че ли работата е нещо, с което се опитваш да заместиш някаква скрита неяснота/нежелание за взимане на решение?

Очаква те Юпитеров възврат в 5 дом :), след което самия той ще мине над стелиума в Дева и връхната точка на йода.

оопс, сега виждам и още нещо, което вече е по-хубаво :) - тр СЛВ минава през 6 дом и ти прави секстил със Слънцето, У5 :) и тригон с К2, но пак да отбележа - внимавай да не дадеш жертва при изпитите - направи си хубаво сметката, как да си организираш времето. В крайна сметка, оста на възлите е по 3/9 дом.

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1088 -: Май 30, 2015, 05:35:52 pm »
Понеже в момента доста интензивно е намесен и Нептун и 12 дом, както и 5/7 дом, да не би да отиваш на тази работа заради някаква тайна/несподелена любов/увлечение? Като че ли работата е нещо, с което се опитваш да заместиш някаква скрита неяснота/нежелание за взимане на решение?
Мхм...Правя жертва,но май излиза,че е напразна...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1089 -: Май 30, 2015, 05:42:13 pm »
Мхм...Правя жертва,но май излиза,че е напразна...

ако това означава, че правиш жертва с тази работа, за да "угодиш"/отидеш на/при дадена личност по някакъв интимен въпрос, мисля, че ще направиш грешка. Нептун ти прави опозиция към Марс в 5 дом - замъглена ти е преценката, а и дали въобще човека знае за тази жертва?.
Опитай, колкото и да ти е трудно (а то наистина ти е трудно) да погледнеш по-трезво на ситуацията, и отреагирай по козирожки, в полза на следването/изпитите (3/9 дом). Може да помолиш някой човек, който е запознат със ситуацията, да ти каже честно мнението си.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1090 -: Май 30, 2015, 08:35:40 pm »
В момента изживявам срив във всеки аспект и така от доста време насам, ще сложа натална карта и ще се радвам, ако някой прояви интерес да каже нещо.
Плутон и Уран се движат бавно,но доста ще ти олекне когато Сатурн ти пресече АСЦ.До тогава стисни зъби и не забравяй,че колелото се върти и изгрява Слънцето.  :08: Трз Сатурн в 12Д не е лесен и жизнерадостен.  :012:
« Последна редакция: Май 30, 2015, 08:37:13 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #1091 -: Май 30, 2015, 08:56:41 pm »
Заскърцало колелото на воденицата, но водите пресхънали,  ветровете спрели и вятърните мелници замряли, само жизнерадостният Сатурн чакал да изгрее Слънцето, за да го боядиса в черно ;D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1092 -: Май 30, 2015, 09:00:58 pm »
Заскърцало колелото на воденицата, но водите пресхънали,  ветровете спрели и вятърните мелници замряли, само жизнерадостният Сатурн чакал да изгрее Слънцето, за да го боядиса в черно ;D
:d030: :d030: Имам Сатурн на К12 и 2 пъти ми е транзитирал АСЦ  :P Пък съм жива,не мра духом,телом и дуШОМ.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1093 -: Май 30, 2015, 09:02:15 pm »
ако това означава, че правиш жертва с тази работа, за да "угодиш"/отидеш на/при дадена личност по някакъв интимен въпрос, мисля, че ще направиш грешка. Нептун ти прави опозиция към Марс в 5 дом - замъглена ти е преценката, а и дали въобще човека знае за тази жертва?.
Опитай, колкото и да ти е трудно (а то наистина ти е трудно) да погледнеш по-трезво на ситуацията, и отреагирай по козирожки, в полза на следването/изпитите (3/9 дом). Може да помолиш някой човек, който е запознат със ситуацията, да ти каже честно мнението си.
Ние не сме заедно,нещата са много сложни просто...
Затова те питах за ударите на Хирон чрез Сатурн в Скорпион в моят 7-ми дом (ДСЦ ми е в Скорпион) и чрез Северен възел + Венера (в моя 5-ти).Защото всички удари на Хирон са свързани с "тази личност"...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1094 -: Май 30, 2015, 09:10:09 pm »
Ние не сме заедно,нещата са много сложни просто...
Затова те питах за ударите на Хирон чрез Сатурн в Скорпион в моят 7-ми дом (ДСЦ ми е в Скорпион) и чрез Северен възел + Венера (в моя 5-ти).Защото всички удари на Хирон са свързани с "тази личност"...
Как така Хирон те удря,като той транзитира тригон на нат Плутон в 7Д.Я стига обельосвай Хирон,най-много да те излекува от вманиачаването ти по обекта на чувствата
Нептун опоз Венера те тресе теб,класическа заблуда в нечии стойности.Имаш много манияшки Плутон  :012:  :043: ще те върти на шиш  ;D
Съвпад Марс/Венера Дева-каква страст в Дева!Умният Мерк на трон,не може да охлади и вземе връх над пожара,но още си малък-сигурно има надежда след 20 години.  :d030:
В следващите около 3 години с този Сатурн в 8Д може да останеш девствен,така че си избий любовите от главата и се захващай за учене и работа,може да измислиш и някои Лъвски амбиции  ;)
« Последна редакция: Май 30, 2015, 09:19:29 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: