Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623016 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1095 -: Май 30, 2015, 09:19:21 pm »
Ние не сме заедно,нещата са много сложни просто...
Затова те питах за ударите на Хирон чрез Сатурн в Скорпион в моят 7-ми дом (ДСЦ ми е в Скорпион) и чрез Северен възел + Венера (в моя 5-ти).Защото всички удари на Хирон са свързани с "тази личност"...

освен това, което е написала Дракич,

колкото и да са сложни, ние в момента обсъждаме дали да отиваш на тази работа, или не :) - направи си сметка сам, каква точно е ситуацията, и тогава вземи решение. Нали заради това ти описах всичко там по-горе. А за по-бърза справка, акрукс ти е написала какво евентуално може да се случи, ако не се занимаваме с уроци/карми/астрологии и т.н.
« Последна редакция: Май 30, 2015, 09:40:02 pm от Happy58 »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1096 -: Май 30, 2015, 09:22:24 pm »
освен това, което е написала Дракич,

колкото и да са сложни, ние в момента обсъждаме дали да отиваш на тази работа, или не :) - направи си сметка сам, каква точно е ситуацията, и тогава вземи решение. Нали заради това ти описах всичко там по-горе. А за по-бърза справка, акрукс ти е написала какво евентуално може да се случи, ако не се занимаваме с уроци/карми/адтрологии и т.н.
на момчето изгарящият проблем му е любовта,а не бачкането.Все това сучи във форума.За това рекох да драсна как виждам нещата.Това Лъвско его с този Плутон си взаимодействат в квадрат,но квадратът не е важен,важно е всеки да се научи,че рядко ще има това,което му се ще и в повечето пъти се налага да се отказваме от хрумките.Миличкият,на тези годинки всяка девойка изглежда като Голямата любов,завинаги  :012: каква младежка отдаденост на идеала,трогателно е  :012:
« Последна редакция: Май 30, 2015, 09:25:55 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1097 -: Май 30, 2015, 09:44:45 pm »
на момчето изгарящият проблем му е любовта,а не бачкането.Все това сучи във форума.За това рекох да драсна как виждам нещата.Това Лъвско его с този Плутон си взаимодействат в квадрат,но квадратът не е важен,важно е всеки да се научи,че рядко ще има това,което му се ще и в повечето пъти се налага да се отказваме от хрумките.Миличкият,на тези годинки всяка девойка изглежда като Голямата любов,завинаги  :012: каква младежка отдаденост на идеала,трогателно е  :012:

е, свят широк :) ... не искам да навлизам в любовните му проблеми ... само до работа - предпоставки, причини, следствия, и т.н.

не че не си права, ама то е дълга тема :)



кЪт видя вече асц Телец, Слънце Лъв (пък и подкрепено с нещо) и от другата страна Скорпи ... и предпочитам да бЕгам :)

аз сега си изследвам соларите  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1098 -: Май 30, 2015, 10:36:49 pm »
В момента изживявам срив във всеки аспект и така от доста време насам, ще сложа натална карта и ще се радвам, ако някой прояви интерес да каже нещо.
тр Уран на К5 е в опозиция с Марс У5, у12 в 12д; в квадрат с Луната У8 в 8д, отделно тр Плутон е в опозиция с Юпитер У1, съУ4 в 8д. и в квадрат с Меркурий У7, У10 в 10д., та тези два злосторника- тр Уран и тр. Плутон ти мътят водата, но всичко тече, всичко отминава... Повтаряй си, че всяко зло е за добро и се радвай на хубавото, което все пак го има- тр Юпитер У1 в тригон с Венера в 1д и секстил с Меркурий, предстои да извърши секстил с Марс, а после със Слънцето, а когато смени знак през август ще направи секстил с Юпитер У1, по-нататък и с Луната- тогава черното ще стане бяло и ще видиш светлината в края на тунела.
« Последна редакция: Май 30, 2015, 10:38:46 pm от akruks »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1099 -: Май 31, 2015, 08:21:52 am »
drunkemastah не винаги сатурн в 8ми дом води до липса на сексуален живот, при мен транзита му в 8ми доведе до започване на първата сексуална връзка, така, че според мен едновременния транзит на сатурн в края на 7ми дом и юпитер в 5ти, където ще имаш и юпитеров възврат би трябвало да доведе до изясняване и кристализиране на отношенията. Юпитер ще има е ретро движение във втората декада на дева така, че съвпадът ти на марс и венера в 5ти дом ще бъде дълго активиран.

Vivi, аз също мисля, че сега най-много те мъчи транзитния сатурн около асцедента, до края на есента стискай зъби. За другите транзити друг път.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1100 -: Май 31, 2015, 08:31:51 am »
drunkemastah не винаги сатурн в 8ми дом води до липса на сексуален живот, при мен транзита му в 8ми доведе до започване на първата сексуална връзка, така, че според мен едновременния транзит на сатурн в края на 7ми дом и юпитер в 5ти, където ще имаш и юпитеров възврат би трябвало да доведе до изясняване и кристализиране на отношенията. Юпитер ще има е ретро движение във втората декада на дева така, че съвпадът ти на марс и венера в 5ти дом ще бъде дълго активиран.
Хахаха ама не много ми е интересно,някои хора как решиха,че съм девствен още... :ДДДДДДДДДДДДДДДДД
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1101 -: Май 31, 2015, 08:34:30 am »
Не съм решила, че си девствен...имах предвид, че сатурн в домовете стабилизира и структурира, така, че в 8ми дом може да доведе до стабилна връзка, а не до липса на секс.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #1102 -: Юни 02, 2015, 09:39:23 pm »
Момичета какво можете да кажете набързо за този човек .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1103 -: Юни 02, 2015, 10:09:05 pm »
Момичета какво можете да кажете набързо за този човек .
разведен ли е?
огнен типаж е, преобладават огнени знаци, само едно Слънце в земен знак, а Луната в лъв е много претенциозна, да си знаеш, и пламенна, иска да е на пиедестал, жената до него също трябва да е лустросана, не си пада по семпли момиченца

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #1104 -: Юни 02, 2015, 10:44:56 pm »
Не аркус не е разведен и изобщо, по негови думи няма желание за каквото и да било обвързване, самовлюбен е като цяло, ще си кажеш ли мнението за синастрия моля .

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #1105 -: Юни 03, 2015, 11:46:16 am »
Какво прави тр. Сатурн в 1-ви  ;D

http://en.wikipedia.org/wiki/Caitlyn_Jenner][url]http://en.wikipedia.org/wiki/Caitlyn_Jenner[/url]

Очаквах да видя по-различна карта  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1106 -: Юни 03, 2015, 12:04:45 pm »
Транзитен Сатурн в скорпион, да уточним, знака на трансформациите.

Винаги съм смятала квадратурите на слънцето и луната в неподвижни знаци за много тежки, а тук квадратурата пряко засяга асцедента.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1107 -: Юни 03, 2015, 12:47:57 pm »
Какво прави тр. Сатурн в 1-ви  ;D

Очаквах да видя по-различна карта  :)
  Преди две-три години тр Сатурн премина през 1-ви дом в моя и на мъжа ми натал, натроши ни зъбите, но не сме сменили пола, така че едва ли е Сатурн причината за тази дълбока трансформация при Брус/Кейтлин, още повече при него Сатурн е У3 , У4 в 11д дева.
По-скоро тр Юпитер е активирал нат Плутон У1 в 10д, който е във взаимна рецепция със Слънцето У10 на АСЦ, прави се на интересен, като наш Азис, за да му върви бизнеса на екрана и сцената, а не, че действително е транс-сексуален. Зад гърба си има три брака и 6 деца- може ли това да е скрит педераст?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #1108 -: Юни 03, 2015, 12:52:51 pm »
прави се на интересен, като наш Азис, за да му върви бизнеса на екрана и сцената, а не, че действително е транс-сексуален. Зад гърба си има три брака и 6 деца- може ли това да е скрит педераст?

Чак път толкова да се прави, че да си отреже играчката :012:
После ще разглеждам картата, че нямам време в момента

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1109 -: Юни 03, 2015, 01:24:24 pm »
Чак път толкова да се прави, че да си отреже играчката :012:
После ще разглеждам картата, че нямам време в момента
там е работата, че не си я е отрязъл, не си е правил генитални операции, единсвено джуките и гърдите е подсилил със силикон,  направил операция на челюстта и е премахнал адамовата ябълка, да има по-женско излъчване.