Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623448 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #1410 -: Октомври 14, 2015, 03:30:09 pm »
Любовта към партньор не е ли сред опиатите, зависимостите ?  Има ли някой, който е против това да е влюбен ?  :D

Аз  :012: Не ми харесва заслепението и реенето в облаците, защото после падането е доста болезнено. С ръка на сърцето казвам, че не ми харесва чувството на влюбеност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1411 -: Октомври 14, 2015, 03:31:15 pm »
Жалко, дано да е временно състояние. Духовното и алкохолът не са най-сполучливо съчетание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #1412 -: Октомври 14, 2015, 03:35:08 pm »
Аз съм пропуснала, нали влизам рядко напоследък.
Лили, имаш ли нужда от правна консултация?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1413 -: Октомври 14, 2015, 03:41:59 pm »
От толкова правни консултации вече станах разногледа, много зависи от юриста и неговия опит.

Вече се консултирахме с един по-опитен, всичко е театър и измама. Сигурно ще прехвърля делото към друг адвокат, Везната ми е съмнителна. След една-две приказки с противниковия адвокат си напълни гащичките.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #1414 -: Октомври 14, 2015, 03:45:14 pm »
Лили, този адвокат с когото си говорила, не може ли да ти препоръча добър колега във Варна, който ще се справи с делото.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1415 -: Октомври 14, 2015, 03:56:27 pm »
Ще питам жената, която е говорила с него. Направо ще му пратим копия на материалите по делото и списък с въпроси. И после да търсим варненски адвокат, който да е съгласен да действа според дадените насоки. От самото начало трябваше да ангажирам мъж, а не да се занимавам с лигли. Но и аз малко несериозно подходих /не мислех, че играта толкова ще загрубее/, често евтиното ни излиза в пъти по-скъпо накрая.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Натални карти
« Отговор #1416 -: Октомври 14, 2015, 04:03:33 pm »
Порових се и доколкото разбрах, някой, свързан с втория брак на майка ти търси накърнена запазена част от имот, който тя е придобила преди брака, но по време на брака е дарила на теб? Кога е починала майка ти (моите съболезнования)?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Натални карти
« Отговор #1417 -: Октомври 22, 2015, 04:24:02 pm »
в тази карта има ли индикации за брак и деца? или за безбрачие?
в солара за 2016 ми се струва, че има индикации за връзка, но не са май чак толкова силни.




Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1418 -: Октомври 22, 2015, 04:54:48 pm »
в тази карта има ли индикации за брак и деца? или за безбрачие?

Категорични указания за безбрачие и за труден брак не виждам. Просто бракът не е сред първостепенните приоритети, отредени от Съдбата - може да го има, може и да го няма. По един или друг начин тази жена трябва да остави своята "следа" в социума - там е фокусът, там е най-големият ѝ принос.

Ако се пита защо така се случва, вероятно има кармични задачи, с които е натоварена по мъжка/бащина линия. В родата имало ли е мъж, който да се е борил за някаква по-значима кауза и евентуално това да му е попречило да създаде семейство или да е помрачило по някакъв начин семейното щастие? В този смисъл нещо да е останало недовършено. И тя носи този "отпечатък" от миналото.

Ако говорим за романтични отношения, които не се формализират с подпис, тук не виждам никакви по-сериозни липси.

Трябва да се види по дирекции кога има по-голям шанс, по индийски даши отчетливи указания не виждам.



« Последна редакция: Октомври 22, 2015, 04:56:35 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Натални карти
« Отговор #1419 -: Октомври 22, 2015, 05:01:00 pm »
за висши каузи на бащата не знам, но е имало нещо с него, което е оставило отпечатък

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1420 -: Октомври 22, 2015, 05:19:39 pm »
Ако часът на раждане е точен, възможността за брак отива малко по-нататък във времето, най-вероятно ми се вижда да е по към 2018 г.

В солара за 2017/2018 има голяма вероятност за връзка, но дали отношенията ще завършат с подпис не може да се каже със сигурност. По това време ще има дирекция на Уран към нат. Венера, може да решат да живеят без официално сключване на брак.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Натални карти
« Отговор #1421 -: Октомври 23, 2015, 08:32:01 am »
благодаря

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1422 -: Октомври 23, 2015, 09:46:27 am »

Ако се пита защо така се случва, вероятно има кармични задачи, с които е натоварена по мъжка/бащина линия. В родата имало ли е мъж, който да се е борил за някаква по-значима кауза и евентуално това да му е попречило да създаде семейство или да е помрачило по някакъв начин семейното щастие? В този смисъл нещо да е останало недовършено. И тя носи този "отпечатък" от миналото.


И такива неща ли могат да се видят по ведическата? :o
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1423 -: Октомври 23, 2015, 01:12:43 pm »
И такива неща ли могат да се видят по ведическата? :o

Това е т.нар. course, не знам как точно се превежда на български. Има на брамина /жреца/, на бащата /или някой по мъжка линия/, на майката /по женска линия/. Предполага някаква несвършена задача или този принцип не е бил уважен в минала инкарнация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Натални карти
« Отговор #1424 -: Октомври 23, 2015, 01:19:59 pm »
срещал съм превод кърс-проклютие,родово проклятие,но по-скоро е нерешена кармична задача в минал живот доколкото разбирам .