Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623458 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1455 -: Ноември 06, 2015, 11:53:36 am »
В неговия случай сигурно работа и пари, но тъкмо това щях да пиша към всички новодошли.

За набори от 85 до 95 логично е да питат за професионална и социална реализация, в повечето случаи и аз в тази посока се отплесвам да отговарям, без да са питали конкретно какво искат да чуят.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1456 -: Ноември 06, 2015, 01:03:02 pm »
На всичките ти въпроси надали ще успея да ти отговоря, ще напиша само накратко това, което ми е направило впечатление в твоя хороскоп.

В твоята карта има указания за бърз, остър, схватлив и същевременно задълбочен ум. С лекота усвояваш нови знания, обучаваш се, за теб не би било проблем бързо да се адаптираш към нововъзникнали обстоятелства и да се преквалифицираш.

Виждаш ми се доста подходящ за някоя хуманитарна професия. Не знам какви са двете специалности, които си завършил, но според указанията в хороскопа би могъл да имаш успех в медицината - както традиционна, така и алтернативна. Нещо свързано с лечителски практики, да се помага на другите. Не е задължително това да е докторска степен, може да се изкара и някакъв специализиран курс обучение.

Би могъл да упражняваш и някакъв занаят, нещо свързано със сръчни умения - още една възможност за допълнителна квалификация. При малко по-ранен час на раждане - може и нещо свързано с транспорта, движението или някакъв вид занаятчийска дейност. Но с оглед на часа, който си посочил, има по-изразен хуманитарен аспект.

Също така е заложена тенденция към по-чести промени, но и умение бързо да реагираш спрямо обстоятелствата, достатъчно адаптивен си /това вече го споменах по-горе/.

За трайна емиграция не мога да кажа със сигурност, но е заложена тенденция към пътувания, престой извън родното място, може и по работа /и временно отделяне от брачния партньор, особено през първата половина на 2016 г./.

По дирекции /ако часът е точен/ имаш указания за преминаване през личностна криза. Извинявай, че повдигам въпроса - семейните проблеми, за които споменаваш, наскоро ли са се случили?

Заложено ти е също така в един момент да прогледнеш отвъд материалното, да проявиш интерес към някои духовни практики и аспекти на живота. Не е изключено този момент да е сега, определено интересът ти към астрологията не е случайно събитие, а следствие от активно преминаващи вътрешни процеси.





« Последна редакция: Ноември 06, 2015, 01:06:32 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1457 -: Ноември 06, 2015, 01:22:52 pm »
За строителен техник поне една минутка по-рано трябва да си роден. Гледам по тематични /производни/ карти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1458 -: Ноември 06, 2015, 01:44:30 pm »
Steinbock, имам един въпрос - има ли някакъв семеен занаят/бизнес/талант, който евентуално можеш да наследиш или си наследил? Нещо, от което да се изкарват пари?

Lilly_po

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Натални карти
« Отговор #1459 -: Ноември 13, 2015, 01:15:03 am »
Здравейте!
Аз мога ли да попитам дали някой може да  ми каже по картата, кога и дали мога да очаквам деца в скоро време? Какви препятствия седят пред мен и така ...
Моля за малко помощ за разчитане на картата. Пробвах сама да се понауча, но наистина ми е адски сложно. Ще съм благодарна ако ми разчетете картата - главно в насока семейство и деца.
 
« Последна редакция: Ноември 13, 2015, 11:15:00 pm от Lilly_po »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1460 -: Ноември 13, 2015, 05:02:44 am »
Това яко :)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1461 -: Ноември 13, 2015, 03:26:31 pm »
Ще съм ти много благодарна ..
Прикачам картата като картинка ..


Благодаря ти предварително!

обаче има и по-зле от мен в компютърните преживявания :)  :57: :57:

Махни го този линк на артис - съхрани си картинката на компютъра и после я прикачи от него - но не като линк, а като прикачен файл.

Lilly_po

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Натални карти
« Отговор #1462 -: Ноември 13, 2015, 11:19:54 pm »
Хахаха, аз с компютрите уж се справям, ама с форумите нямам много голям опит и навсякъде различно. Признавам си - изобщо не съм видяла, че може да прикача файла.
А що се отнася до форума, снощи го открих и се наканих да пиша, понеже имам голяма нужда от малко разсяснение отностно бъдещи деца кога защо  и дали...
Благодаря ви пак предварително и се извинявам за неволите ми докато кача картата...
.. то да видим дали и сега ще успеея!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1463 -: Ноември 13, 2015, 11:37:09 pm »
На прима виста не виждам отчетливи указания за репродуктивни проблеми. Майчинството може да се случи в по-зряла възраст заради по-трудно и по-късно обвързване. В партньорската сфера нещата сякаш не се случват с лекота, липсва спонтанност. Връзки и запознанства като такива вероятно не липсват, но малко мъже преминават бариерата. Или по-трудно се стига до онзи етап, на който да приемеш мъжа като потенциален брачен партньор, спътник в живота.

За по-конкретни отговори е нужно по-детайлно разглеждане на хороскопа, такива прогнози не се изготвят за една вечер.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilly_po

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Натални карти
« Отговор #1464 -: Ноември 14, 2015, 01:31:50 am »
Мерсии за прима вистата. Аз съм  омъжена от 4 години и по принцип са открити  проблеми при мъжа.. и понеже съм пуснала документи за инвитро и се чудя какво ме чака догодина .. :), а с напредването на годините се притеснявам и при мен да не почнат да се влошават нещата ...

Благодаря за бързия отговор!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1465 -: Ноември 14, 2015, 01:03:18 pm »
За догодина като че ли не виждам ясни указания за предстоящо майчинство, по към 2017 г. отиват нещата.

Но ти не се отказвай, пробвай още сега. Евентуално през пролетта 2016 г. би имала по-голям шанс да заченеш, ориентировъчно март-април /до към м. май/.  :)

Вчера успях да ти разгледам картата само по стандартната тропическа система и да кажа няколко общи приказки. Днес разгледах по ведическата и изникнаха доста интересни моменти. Повечето астролози се въздържат да казват неща, за които не ги питат изрично. Но доколкото се сещам, ти нали беше питала и за семейството, не само за предстоящо майчинство.

Ако часът на раждане е точен, има указания за не особено хармонична атмосфера в семейството. Това евентуално би могло да означава и ранно заминаване на родител или ранно отделяне, преминаване към самостоятелен живот. Има указания и за това, че може да срещнеш брачния си партньор при по-специфични обстоятелства. В брака ще са нужни повече компромиси. Има и указания за евентуален престой в чужбина - може да не е трайна емиграция, а престой за известно време.

Имаш добре изграден емоционален филтър, затова може би и нямаш много близки приятели. В приятелството могат да изпъкват твоите problem solving умения - да намериш практично и разумно решение за всеки проблем, вкл. и от емоционално естество, без прекалени драматизации. Това малко хора успяват да го оценят, повечето търсят съпреживяване. Също така ми се струва, че си от хората, които макар и да се влюбват по-трудно, са способни дълго време да обичат един-единствен човек, дори след физическата раздяла да останат трайно привързани към някой.





« Последна редакция: Ноември 14, 2015, 01:51:01 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Cvete Lina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Натални карти
« Отговор #1466 -: Ноември 14, 2015, 11:02:59 pm »
  Здравейте група, ще помоля за помощ при разчитането на наталната ми карта, разчитам разположението на планетите и домовете, но имам проблем с интерпретацията. Ще съм благодарна ако съдействате   
« Последна редакция: Ноември 14, 2015, 11:24:06 pm от Cvete Lina »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1467 -: Ноември 14, 2015, 11:21:46 pm »
Картинката не се вижда.

Почна се  :012:, май и аз ще напускам длъжността.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1468 -: Ноември 14, 2015, 11:42:55 pm »
Хаха-ако Дракониада влезе в длъжност, веднага ще се възстанови балансът, не всеки е готов за такива прогнози и анализи  :D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Натални карти
« Отговор #1469 -: Ноември 14, 2015, 11:44:13 pm »
  Здравейте група, ще помоля за помощ при разчитането на наталната ми карта, разчитам разположението на планетите и домовете, но имам проблем с интерпретацията. Ще съм благодарна ако съдействате
Интерпретацията е най-лесното.  :012: