Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173578 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #255 -: Октомври 12, 2016, 10:07:49 am »
При мен са засегнати и 5, и 8 дом по дирекции и за двете раждания.  :)

При първото - СД К5 е в точен тригон с натален Плутон, а СД К8 в опозиция на СД Плутон.

При второто - СД АСЦ в съвпад с МП Луна/Уран, СД К5 е точно на същия градус в квадрат с него, а СД К8 сменя знак и застава на 0*Телец.
« Последна редакция: Октомври 12, 2016, 11:00:55 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #256 -: Октомври 12, 2016, 10:09:08 am »
май малко така се получи  :)  все пак би било хубаво да се види кои аспекти се срещат най-често

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #257 -: Октомври 12, 2016, 10:12:52 am »
Клер, би ли споделила данните и датите на ражданията си?  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #258 -: Октомври 12, 2016, 10:15:50 am »
20,09,1981, 08:26, бургас
06,12,2006, бургас -забременяване
29,07,2007, бургас - раждане

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #259 -: Октомври 12, 2016, 10:22:16 am »
Благодаря :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #260 -: Октомври 12, 2016, 10:52:04 am »
Клер, в годината на забременяването СД Юпитер е бил в съвпад с К2 и опозиция на К8.  :) Имаш още два аспекта, които не съм наясно още как влияят, но със сигурност имат отношение - СД К5 150* натален Юпитер и СД К8 150* СД Сатурн.
При раждането на детето ти - СД К8 и СД Марс застават в квадратура, куинконсите продължават да действат.

Раждането нормално ли беше?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #261 -: Октомври 12, 2016, 10:57:21 am »
секцио беше, преждевременно. за юпитер и аз не знам как да го изтълкувам, може би това, че е в 1ви дом има значение.
сега като ги прочетох така накуп аспектите, не бих предположила бременност и то успешна
« Последна редакция: Октомври 12, 2016, 11:01:46 am от Kler »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #262 -: Октомври 12, 2016, 11:02:03 am »
секцио беше, преждевременно. за юпитер и аз не знам как да го изтълкувам, може би това, че е в 1ви дом има значение.
сега като ги прочетох така накуп аспектите, не бих предположила бременност и то успешна

Браво :) Попитах те заради Таото, което СД Марс е заформил с оста 2/8 дом. Предположих секцио.

Все пак ние разгеждаме само дирекциите. А също търсим забременяване и раждане, не това как е  протекла бременността. Ако се разгледат прогресии, солар, транзити, ще се оформи по-цялостна картинка :)
« Последна редакция: Октомври 12, 2016, 11:05:23 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #263 -: Октомври 12, 2016, 11:11:45 am »
20,09,1981, 08:26, бургас
06,12,2006, бургас -забременяване
29,07,2007, бургас - раждане

Клер, благодаря за споделеното - наистина много интересна ситуация при раждане - пълно е с напрегнати аспекти ...

за К8 специално - ами дир К4/К10 е в квадрат при забременяване и раждане. Иначе, всичко си има :)

Поне един тригон да имаше ....  :cheer:

Юпитер е дашен, дава дечица и щастие :). При аспектиране на куспидите няма значение, къде е натално (чак толкова), но пак може да участват в тълкуването. А ти си имаш и дир Луна квадрат 1/4 .... абе имаш си всибко, но са в напрегнати аспекти .... чудно ми е, кое е обърнало нещата в твоя полза? Дали е квадрата на дир нодална ос към Уран? .... друго не виждам. Въпреки че е квадрат, то си е кармично събитието за теб ... трябвало е да се случи.
« Последна редакция: Октомври 12, 2016, 11:20:43 am от Happy58 »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #264 -: Октомври 12, 2016, 11:17:09 am »
Юпитер и Луна са сигнификатори на деца,както и Слънце У5

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #265 -: Октомври 12, 2016, 11:17:36 am »
Браво :) Попитах те заради Таото, което СД Марс е заформил с оста 2/8 дом. Предположих секцио.

.............

Делфи, ама той Марс в натала си е с квадрат към 2/8. И квадрата на дир Марс към дир 2/8 всъщност повтаря наталния аспект. Нали за това говориш?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #266 -: Октомври 12, 2016, 11:22:59 am »
Браво :) Попитах те заради Таото, което СД Марс е заформил с оста 2/8 дом. Предположих секцио.

Все пак ние разгеждаме само дирекциите. А също търсим забременяване и раждане, не това как е  протекла бременността. Ако се разгледат прогресии, солар, транзити, ще се оформи по-цялостна картинка :)
да, аз имах предвид по дирекции. иначе в солара се вижда ясно.

Делфи, ама той Марс в натала си е с квадрат към 2/8.
:o това въобще не съм го забелязала, след толкова зверене в картата ми през годините. повече го свързвам с партньорските взаимоотношения. в това отношение имаше напрежение през съответните години, така че може и дирекционния в тази светлина да се е проявил.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #267 -: Октомври 12, 2016, 11:23:59 am »
Делфи, ама той Марс в натала си е с квадрат към 2/8. И квадрата на дир Марс към дир 2/8 всъщност повтаря наталния аспект. Нали за това говориш?

Да. В дирекциите отново застават с точен аспект за годината на раждане на детето. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #268 -: Октомври 12, 2016, 11:26:35 am »
да, аз имах предвид по дирекции. иначе в солара се вижда ясно.
 :o това въобще не съм го забелязала, след толкова зверене в картата ми през годините. повече го свързвам с партньорските взаимоотношения. в това отношение имаше напрежение през съответните години, така че може и дирекционния в тази светлина да се е проявил.

Клер, ти имаш и други интересни неща в картата си - Венера, която е У1,8 е в квадрат с нодалната ти ос (по евол. астрология) + Марс, демек, Марс (У7) ти е съвпад със СЛВ. Много е интересно положението на възлите - 0 градуса  :57:

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #269 -: Октомври 12, 2016, 11:28:11 am »
Да. В дирекциите отново застават с точен аспект за годината на раждане на детето. :)

ама те са постоянно в квадрат при дирекциите. При дирекциите нали взимаме цялата карта (както си е) и я въртим, цялата. И всички точки се преместват на едно и също разстояние - постоянно. Във всеки един момент дирекционната карта е точно копие на наталната.