Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173654 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #480 -: Октомври 21, 2017, 02:31:06 pm »
Здравейте! Аз не разбирам много от астрология,но искам да попитам за една моя приятелка която и предстои ин витро процедура! Дали има индикации за скорошно забременяване и раждане на детенце? Родена е на 27.01.1985г. В 11:30часа гр. Бургас
Благодаря предварително!  :38:

Рожденната фаза на Луната или ъгълът между рожденни Слънце и Луна, да са същите такива, които се случват в периода.Или  в тази карта Луна и Слънце са в секстил, Луната  е растяща, наблюдава се кога в предстоящия период Луна и Слънце пак така са поставени, но да са в знаци, които да не правят квадратура, опозиция към натални и при мъжа, и при жената. Наблюдава се каква динамиката в 5-ти, 8-ми дом; всяко последващо пълнолуние.
Иначе, задайте хорарен въпрос, след като не разбирате от астрологичен прочит на вълнуващия ви казус и който има желание ще се включи с тълкуване. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #481 -: Декември 10, 2017, 11:16:48 am »
Покрай предстоящият ингрес на Сатурн в Козирог се загледах в двата си солара за 2017/2018. В същото време прегледах доста карти на близки, които вече са минали по пътя на бременност/майчинство. Прави ми впечатление, че без изключение всички в годината на раждане имат соларна Луна в 5-ти соларен често върху 1-ви натален/5-ти натален/8-ми натален, което аз разбирам като нормално гледане на бебе. Въпросът ми е, ако има солар, в който соларната Луна не е в някой от тези домове, би ли означавало, че ще има някакъв проблем с детето т.е. ще е в болнична обстановка и т.н.? Разбирам, че въпросът ми е "висящ" без карта, затова качвам двата ми солара, където аз виждам индикации за бременност и раждане, но някак си не виждам гледане на бебе. Ако някой има желание да коментира  :)
П.С. соларна Луна в 5-ти соларен върху 1-ви натален имам за солара през 2019/2020, което ми се струва късно (очаквах да е отразено в солара за 2018-та)
За да поясня с две думи: кога е по-удачно да започвам с опитите? От 2017-та или от догодина?
Мога да кажа и соларите на половинката, ако е необходимо. При него има също индикации
Благодаря на отзовалите се! :-*
« Последна редакция: Декември 11, 2017, 07:47:30 am от rodopis »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #482 -: Декември 10, 2017, 11:32:38 am »
За мен солара ти за 2017 е най- бебепоказващ.
Иначе изобщо нищо не е задължително- 5- ти дом не са  само деца, а и творчество, забавление.
Нормално е и  5-ти соларен да попада в 6-ти натален- това е променено ежедневие, грижи, смяна на режими .
Аз съм имала през годините сол Луна в 5-ти соларен - стартиране на значими любовни връзки .
Не знам, но ми се струва по- вероятно за бременност да бъде засегнат 5-ти натален, т е соларни планети да попадат там.
« Последна редакция: Декември 10, 2017, 11:39:43 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #483 -: Декември 11, 2017, 02:02:53 am »
Покрай предстоящият ингрес на Сатурн в Козирог се загледах в двата си солара за 2017/2018. В същото време прегледах доста карти на близки, които вече са минали по пътя на бременност/майчинство. Прави ми впечатление, че без изключение всички в годината на раждане имат соларна Луна в 5-ти соларен често върху 1-ви натален/5-ти натален/8-ми натален, което аз разбирам като нормално гледане на бебе. Въпросът ми е, ако има солар, в който соларната Луна не е в някой от тези домове, би ли означавало, че ще има някакъв проблем с детето т.е. ще е в болнична обстановка и т.н.?
Не съм имала соларна Луна в соларен 5-ти нито през 89та, когато забременях с голямата, нито 90-та когато я родих, нито 91-ва когато забременях и родих втората дъщеря, заченати и родени по естествен начин, сама съм си ги гледала. Гледането, грижите са показани по друго в солара, зачеването и раждането също, тъй че не си втълпявай това за луната. От прикачените солари този за 2018-та има индикации за зачеване.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #484 -: Декември 11, 2017, 07:17:53 am »
 :-* Благодаря ВИ!
Ще дам ОБ  :72:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #485 -: Януари 16, 2018, 09:49:05 pm »
Слагам една карта с молба за помощ. Вече няколко аборта. Кога има шанс да задържи?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #486 -: Януари 16, 2018, 10:29:47 pm »
 От ноември Слънце-Юпитер е на К8, брой 11 месеца.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #487 -: Януари 16, 2018, 10:33:04 pm »
От ноември Слънце-Юпитер е на К8, брой 11 месеца.

Не те ли притеснява дир сатурн квадрат к8, прогр марс при нат сатурн..?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #488 -: Януари 16, 2018, 10:52:58 pm »
Грешка, Слънце-Юпитер ще е в 6-ти дом. Затъмненията активират тао-то Луна-Венера-Сатурн, а Сатурн е у К8, който ще спре SDx септември на К8, Венера ще спре срещу пр. Меркурий УК5, УАСЦ, който е  в Телец в 12-ти, до 3 г  СД ще е съвпад с Венера, УМЦ прави ингрес в Телец, все фиксирани( задържащи знаци ), но не  става без лекота ( Юпитер). 6-ти дом е дом на завършването, а и предстои и Пр.Новолуние в Близнаци- гледай Меркурий- Юпитер, те са най-видни по натал. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #489 -: Януари 16, 2018, 10:59:27 pm »
Тя е и в даша на меркурий
Аз от поста не разбрах-кое време все пак ти се струва най?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #490 -: Януари 16, 2018, 11:01:57 pm »
След ноември най-рано 11 месеца, в рамките на следващите 3 г.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #491 -: Януари 16, 2018, 11:15:07 pm »
Тя е и в даша на меркурий

Точно Меркурий ѝ е най-проблематичен. Ретрограден, в съвпад с Кету, в падение по сидерал. Намира се в 11 дом, той също отговаря за децата. Но и Луна в 6 дом, получаваща квадрат от Марс и Сатурн, носи проблеми. Тя е естествен сигнификатор на въпроса.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #492 -: Януари 16, 2018, 11:34:59 pm »
Благодаря, Рени

Меркурий...не е перфектен, ама е в елевация, собствена терма, 9* за съвпад с възел не е ли много? Да чака нова даша?
За луната ясно-има си вече проявени проблемите

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #493 -: Януари 16, 2018, 11:40:53 pm »
По терми не съм гледала, както и други подробности. Само картинката, както се прави тук обикновено.
В един знак е с възела, това се отчита при индийците. И пак си е съвпад. Разбира се, ако орбисата е по-тясна, влиянието ще е по-силно, особено ако са и в една накшатра. Планета с кофти статус рядко носи положителни събития в своята даша. Или най-малкото ще са след преодоляване на спънки. Но не беше уточнено каква е дашата – маха или антар. Разгледай и Точката на децата – може би ще даде допълнително инфо, ако други указания са противоречиви.
« Последна редакция: Януари 16, 2018, 11:44:34 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #494 -: Януари 16, 2018, 11:53:58 pm »
Махадаша-до 2025; антардаша-раху-до 2020; ако е така-никакъв шанс