Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173655 пъти)

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Milba, ама изобщо няма индикации в картата да мреш, никакви.
Напрегнатите аспекти, въобще не говорят за край на живота. Квадратите към Луната от К3, по-скоро ще ти докарат някоя психоза, ако не се успокоиш и не изхвърлиш натрапливите мисли. При бременост най-често има тежки аспекти към Луната. Хормоните и прогресивната Луна в Рак ти играят лоша шега с психиката, не им се поддавай, защото има риск за психиката ти, с което ще навредиш не само на себе си, но и на детето. Може да се наложи да родиш секцио или раждането да ти се стори тежко, но едва ли някой е родил без болки. Едиственият проблем, който се вижда и в картата е психологичен. Радвай се на бебето и си контролирай негативните мисли, защото са само делюзии, нищо повече  :)
Благодаря и на теб за включването. Дано всички сте прави. А иначе не знам как ще живея до ноември месец. Тежките аспекти ги виждате и всички вие, не само аз. Ако те не са индикации за смърт, не знам кое е. Но бебето така или иначе е факт, трябва да го родя. Ще се моля нищо да не се случи и това е. Благодаря още веднъж. 🙏🏻

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Сега малко ти е такъв периода - докато транзитното слънце квадратира твоето в телец. Септември би трябвало да се почувстваш по-добре и да вземеш да мислиш за по-важни неща от едни астрологични карти. :)
Честно казано мислех, че луната в лош аспект със Сатурн или Плутон влияе така на психиката, но явно и слънцето може! 😊

Сатурн и плутон са бавни планети, особено втория и при аспект задават период, но не през цялото време в този период се усеща влиянието. Аспектите на бързите планети, като слънцето могат да конкретизират обостряне на "симптомите" така да се каже. :)

Както ти написах, а виждам и другите пишат същото - недей се занимава с астрология и карти точно сега. По-добре седни и си помисли защо си си внушила, че ще умираш.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Сега малко ти е такъв периода - докато транзитното слънце квадратира твоето в телец. Септември би трябвало да се почувстваш по-добре и да вземеш да мислиш за по-важни неща от едни астрологични карти. :)
Честно казано мислех, че луната в лош аспект със Сатурн или Плутон влияе така на психиката, но явно и слънцето може! 😊

Сатурн и плутон са бавни планети, особено втория и при аспект задават период, но не през цялото време в този период се усеща влиянието. Аспектите на бързите планети, като слънцето могат да конкретизират обостряне на "симптомите" така да се каже. :)

Както ти написах, а виждам и другите пишат същото - недей се занимава с астрология и карти точно сега. По-добре седни и си помисли защо си си внушила, че ще умираш.
По принцип раждането и бременността винаги са ме плашили и още откакто забременях ми се въртят такива неща в главата, но след като вече си видях картите с толкова опозиции и квадрати и съвпади, тотално се убедих, че нещо ще се случи. Ако наистина тези неща не са индикации за смърт, кое наистина подсказва смърт в една карта с прогресии и дирекции? Навсякъде, където чета анализи за смъртта на някой винаги се говори за опозиции на тежки оканети към лични.

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Всъщност снощи и аз се опитах да си направя една карта с прогресии и изглежда по съвсем различен начин от тази, която стреличка качи, за което много й благодаря. Защо се различават двете карти? Ето я и нея

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Това не е самата карта а гриф с аспектите. Картите винаги са кръгли ;D

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Това не е самата карта а гриф с аспектите. Картите винаги са кръгли ;D
Ето кръгла карта. Ох тук по-оптимистично ми изглеждат нещата, отколкото в другата карта. На дирекциите всички хубави планети са в 8ми дом, на прогресиите в 7ми?
И този 8ми дом още повече ме напряга.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Сега малко ти е такъв периода - докато транзитното слънце квадратира твоето в телец. Септември би трябвало да се почувстваш по-добре и да вземеш да мислиш за по-важни неща от едни астрологични карти. :)
Честно казано мислех, че луната в лош аспект със Сатурн или Плутон влияе така на психиката, но явно и слънцето може! 😊

Сатурн и плутон са бавни планети, особено втория и при аспект задават период, но не през цялото време в този период се усеща влиянието. Аспектите на бързите планети, като слънцето могат да конкретизират обостряне на "симптомите" така да се каже. :)

Както ти написах, а виждам и другите пишат същото - недей се занимава с астрология и карти точно сега. По-добре седни и си помисли защо си си внушила, че ще умираш.

Освен Плутон и Сатурн и ретро Марс ще и щъка по Луната, което ми се струва, че ще обостри психологическия проблем.

Милба, при такова състояние и аз съм съгласна, изобщо да не се занимаваш с астрология. Щом си си навила на пръста, че ще умираш, ще докараш от сто кладенеца вода, за да се самоубедиш, че е така. Човек може да умре и при хубава дирекция Венера/Слънце да кажем.
Често хората умират хубави аспекти, защото смъртта е един вид избавление от мъките. Докато чакаш да умреш може и 70 години да минат, радвай се на бебето, не си самовнушавай глупости. Натрапливите мисли, ще ти изцедят цялата енергия. Радвай, че ще имаш бебе и си намери приятни занимания. Цялото това напрежение ще го прехвърлиш върху психиката на детето и то за няма нищо.
8 дом освен със смъртт е свързан с раждането /и куп други неща/, няма как да имаш бебе без да е активиран.

 

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Благодаря на всички ви, че се занимавате с мен. Тъклувате ми картите, пишете, успокоявате, съветвате ме. Благодарна съм ви наистина на всички. Последно питам и ви оставям на мира. Щом толкова лоши азпекти на едно място и по прогресии и по дирекции, не означават смърт, какво всъщност се търси, за да се прогнозира такава в картата на човек?

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
И наистина последен въпрос. Къде се вижда този тригон на дирекция слънце с Марс, защото аз го виждам в картата като квадрат? И как така при прогресиите са в квадрат, а при дирекциите в тригон?
« Последна редакция: Юли 27, 2020, 05:58:37 pm от Milba »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Milba, астролог правил ли ти  е прочит на наталната карта и да е разчел смърт при раждане ?! Първо се прави анализ на наталната карта и тогава се охка и акха, какво ти правят днес, утре и вдругиден планетите по транзит, прогресия, дирекция и т.н. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Milba, астролог правил ли ти  е прочит на наталната карта и да е разчел смърт при раждане ?! Първо се прави анализ на наталната карта и тогава се охка и акха, какво ти правят днес, утре и вдругиден планетите по транзит, прогресия, дирекция и т.н. :)
Здравей Рени, правили са ми прочит на картата, но не са ми казвали да имам такава заложеност по натала. Трябва да го има заложено там, за да се случи ли? Това не го знаех. Може и да го имам, знам ли...какво се гледа? С моята куца Венера в 8 дом по натал и в опозиция със Сатурн и Уран, може ли да е това?
« Последна редакция: Юли 27, 2020, 06:36:29 pm от Milba »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Milba, астролог правил ли ти  е прочит на наталната карта и да е разчел смърт при раждане ?! Първо се прави анализ на наталната карта и тогава се охка и акха, какво ти правят днес, утре и вдругиден планетите по транзит, прогресия, дирекция и т.н. :)
Здравей Рени, правили са ми прочит на картата, но не са ми казвали да имам такава заложеност по натала. Трябва да го има заложено там, за да се случи ли? Това не го знаех. Може и да го имам, знам ли...какво се гледа? С моята куца Венера в 8 дом по натал и в опозиция със Сатурн и Уран, може ли да е това?

Да, трябва да имаш такива индикации, както и за всичко останало. Според, мен, сега периода не е подходящ да се търси за такива заложености. Наслаждавай се на бременността си. Сега си твърде уязвима емоционално, всяка инфромация, по-скоро би я приела, не през рационалния ум, а през емоционалния. Има време да получиш отговор на въпроса, който си задала.
Всички, които са родени с АСЦ Скорпион и Венера в Близнаци, е много вероятно същата да е в 8-ми дом ?! Това как ти звучи като начало за отговор ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Milba, астролог правил ли ти  е прочит на наталната карта и да е разчел смърт при раждане ?! Първо се прави анализ на наталната карта и тогава се охка и акха, какво ти правят днес, утре и вдругиден планетите по транзит, прогресия, дирекция и т.н. :)
Здравей Рени, правили са ми прочит на картата, но не са ми казвали да имам такава заложеност по натала. Трябва да го има заложено там, за да се случи ли? Това не го знаех. Може и да го имам, знам ли...какво се гледа? С моята куца Венера в 8 дом по натал и в опозиция със Сатурн и Уран, може ли да е това?

Да, трябва да имаш такива индикации, както и за всичко останало. Според, мен, сега периода не е подходящ да се търси за такива заложености. Наслаждавай се на бременността си. Сега си твърде уязвима емоционално, всяка инфромация, по-скоро би я приела, не през рационалния ум, а през емоционалния. Има време да получиш отговор на въпроса, който си задала.
Всички, които са родени с АСЦ Скорпион и Венера в Близнаци, е много вероятно същата да е в 8-ми дом ?! Това как ти звучи като начало за отговор ?  ;)
Ами едва ли всички са умрели при раждането, нали за жените говорим де...но все пак искам да знам какво се гледа в наталната карта, за да се открие тази заложеност? Имам усещането, че ще я намеря?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Явно хормоните ви са силно разбъркани от бременността, щом разсъждавате по този начин.
При раждане как да не е акцентиран 8- ми дом?
Когато човек е щастлив, няма време да гледа звезди и планети и се учудвам, че в това състояние го правите.
8- ми дом е и придобиване на наследство, може да се случи нещо подобно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Явно хормоните ви са силно разбъркани от бременността, щом разсъждавате по този начин.
При раждане как да не е акцентиран 8- ми дом?
Когато човек е щастлив, няма време да гледа звезди и планети и се учудвам, че в това състояние го правите.
8- ми дом е и придобиване на наследство, може да се случи нещо подобно.
Здравейте. За съжаление съм всичко друго, но не и щастлива.
Тук някои от момичетата казаха, че имам прог. и дирекц. Слънце в тригон с Марс. Което е хубаво. Но в същото време имам и дирекц. Слънце в опозиция със Сатурн, за което да не казвам какво прочетох. В крайна сметка на кой от двата аспекта трябва да се вярва?