Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 167910 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
А защо Сатурн не участва? Нали той е поемане на отговорност. Питам, защото много хора ми тълкуват сол. Сатурн в 5 като че няма да има бременност. Не че искам де, питам само :)
В  солара  Сатурн е ограничения, забавяния, трудности, но и сферата (домът), в която натива  може да вкара ред и дисциплина.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Мерси, Хепи :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Мерси, Лила, виждам дир юпитер почти на к8, може маалко да има разлика в часа...предполагам

И аз пробвах да правя ректификация, но не успях да фиксирам точния час. Този е работещ, но може да има 2-3 минутки отклонение. Не ми се връзва да е с екзалтирал Юпитер в знака на АС в навамша - не е такъв човек, а и животът й не протича по такъв начин, макар че винаги е получавала някаква закрила свише, едва след навлизане в самостоятелния живот и брачно съжителство среща по-сериозни предизвикателства. Но екзалтиралият Юпитер дава аспект на 7 дом в навамша - не пасва на съпружеския живот такъв, какъвто ми го описва.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Забелязала съм, че към момента на раждане често има транзити към управителя на Асц-та или самия Асц. Нали Асц-та се свързва с физическото тяло. Тук гледам, че има сходящ съвпад на Сатурн към натален Уран, макар и орбисът да е малко широк.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Paulina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Много интересно... Тази жена е родена 1-2 часа преди мен! Първото ми дете се ражда в средата на юли 2010, дир Луна в съвпад с нат Юпи..детето с АС Стрелец:)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
В солара в годината на забременяване на първото ми дете имам соларен пети в натален пети, като соларните луна и уран са били в 5 натален и в пети соларен едновременно :) А в солара на годината, когато съм го родила детето, имам соларни сатурн и юпитер в солерен пети, а наталната венера от 8 дом е била в точен съвпад с куспидата на соларен пети. Родих леко :)

В солара на годината на забременявена на второто дете - соларният асцедент ми е в 5-ти натален, в соларен седми имам сатурн (нали за второто дете се гледа 7 дом), а в годината на раждането - имам соларен асцедент в натален десети дом, нищо друго интересно не ми прави впечатление, явно просто съм си посменила обществения статус  :) Сега видях, че соларния 5 е бил везни - родих една везничка аз, от женски пол  :012:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Ето солара за годината, в която родих..... със секцио.
« Последна редакция: Юли 02, 2014, 10:15:46 pm от Babyblue »

Happy58

  • Гост
Доста крадноречив  :08:

при тази схема м/у сол 8 и натален 1, счита ли се, че са във връзка? защото куспидата на 8 е в 12 дом ... та затова питам.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Тогава не разбирах много от солари,не знаех и какво ми предстои,но моя позната астроложка ми каза по-късно,че раждането със секцио е показано от плутон в 1ви соларен.
Иначе по транзити виждате : тр сатурн през 1ви ,тр юпитер през пети,тр уран в 8ми и т.н.

Happy58

  • Гост
Но този не е толкова - 5 в 1-ви (ако е въобще)+ МЦ в 5-ти може да е нещо по линията на творчеството, а Асц в 8-ми може да е някаква козметична операция.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Това соларна карта на раждане ли е?

Happy58

  • Гост
Това соларна карта на раждане ли е?

да, солар за годината на раждане

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
А това е карта на аборт, пет години по-рано.
Аз не виждам индикации за операция,но е факт.

Или има?
12 сол дом съвпад плутон,съвпад на марс с венера,луна със сатурн.....не знам :017:

Изобщо транзит на плутон през 5ти,дава всякакви такива неща.Раждане,аборти,драми в любовта и т.н.
Цялата палитра съм я преживяла.
« Последна редакция: Юли 02, 2014, 10:31:23 pm от Babyblue »

Happy58

  • Гост
има и венера в 6-ти, а тя е У1 и У8, + 5 сол в 8.

Happy58

  • Гост

Изобщо транзит на плутон през 5ти,дава всякакви такива неща.Раждане,аборти,драми в любовта и т.н.
Цялата палитра съм я преживяла.

ама си я преживяла и оцеляла, нали? И сега има за какво да разкажеш, да си спомниш .... а и наличен резултат има :)