Автор Тема: Събитийни карти  (Прочетена 16747 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събитийни карти
« Отговор #30 -: Октомври 18, 2016, 11:43:27 am »
Второто, за жалост :( Сигурно има хора, които ще махнат с ръка и няма да се занимават ... :(
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събитийни карти
« Отговор #31 -: Октомври 18, 2016, 11:45:26 am »
С риск пак да наспамя ще кажа, че и такива като теб трябва да има, за да не им минава всеки път номерът. И такива като мен, но в други ситуации.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събитийни карти
« Отговор #32 -: Октомври 18, 2016, 11:57:49 am »
Благодаря ти  :58:
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Събитийни карти
« Отговор #33 -: Октомври 23, 2016, 09:42:04 pm »
Хепи, какво се случи с котетата?
Според картата, сякаш няма да имаш коте. но може да греша.
Имала съм кучета, имах и коте, което се гледа по-лесно, кучето трябва да го извеждаш сутрин рано в студа, а на котето само му отварях вратата на балкона, където държах котешката тоалетна, а то като си свърши работата драпаше по вратата да му отворя,  за което не е било нужно да се обличам като за пред хора.  :) Павеше ми масаж с лапички, винаги улавяше мястото, където имам болежки.

Имам коте, но не е същото - разбрах,  когато ми го донесоха
« Последна редакция: Октомври 23, 2016, 09:44:04 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събитийни карти
« Отговор #34 -: Октомври 25, 2016, 02:37:20 pm »
Имам коте, но не е същото - разбрах,  когато ми го донесоха
Това е много сладко, да те слуша и бъде добра компания!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Събитийни карти
« Отговор #35 -: Октомври 09, 2017, 06:37:49 pm »
Ако се направи карта с точен час, когато е подписан договор за робата, може ли да се направи прогноза за по-нататъшно развитие?
« Последна редакция: Октомври 09, 2017, 06:43:10 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събитийни карти
« Отговор #36 -: Октомври 09, 2017, 09:46:08 pm »
Ако се направи карта с точен час, когато е подписан договор за робата, може ли да се направи прогноза за по-нататъшно развитие?
да, нали така се прави събитийна карта

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Събитийни карти
« Отговор #37 -: Октомври 12, 2017, 07:18:53 pm »
Ще съм благодарна за коментар относно това как виждате развитието ми в работата и в каква посока може да е.

Има вероятност за 1-2 минути разлика, но общо взето това е времето, в което сложих подпис и получих копие на договора.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събитийни карти
« Отговор #38 -: Октомври 13, 2017, 11:14:19 am »
Романтика, договорът ако се брои като да си се оттеглила от "стара" си работа, тогава същия ще поддържа известно време спокойствие,  някаква финансова стабилност. Подписваш на последна четвърт, Меркурий още не е в градуса, в който е спрял ретро, АСЦ е в ранен градус, Сатурн в 1-ви , очакваш, настроена си отново да не те разочароват, да срещаш трудности, с квадратура към 10-ти или пък сякаш си била 'принудена" да подпише в периода този договор. Сатурн е и у 3-ти дом, страх те как да подходиш, резервирана си, да усещаш в началото неприветливост, но пък си готова да се трудиш упорито и да блеснеш. Меркурий и Юпитер ще направят съвпад този месец, като управители на картата. Очакваш тук да подкрепят твоите версии, методика на преподаване, да споделят убежденията ти, да споделиш същите по открит начин- дали ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Събитийни карти
« Отговор #39 -: Октомври 14, 2017, 09:30:11 am »
Преди време на ретро Меркурий бях споделила, че при покупка на медицинска козметика от англ. сайт - ми бяха създали в пейпал споразумение за абонамент - без изобщо да разбера. Един вид се съгласявам, че всеки месец ще ми изпращат разни неща, за които ще ми дърпат пари, без да потвърждавам. Така един ден получих мейл, че 65 паунда са ми блокирани до шипването на продукта и истерясах. Веднага писах до търговеца - нищо да не ми изпраща, както и до пейпал, че не одобрявам транзакцията, но .... пратката беше шипната.

Естествено Марсът ми хвърляше гръмотевици и веднага повдигнах диспут. От пейпал предложиха да върна пратката и да ми възстановят парите. Пратката дойде от Англия в предпоследния ден от срока ми за връщане обратно,  и без да я отварям я върнах с препоръка. От пейпал ми казаха да чакам. Чакам, чакам, минаха 3 седмици, вчера проверявам по тракинга - изпратила съм я на 29 септември, пристигнала е на 2 октомври и онези търговци си трайкат. Снощи пак писах до пейпал и днес получавам съобщение, че случаят е решен в моя полза и ако имам доп. разходи - ще се постарят да ме компенсират. А аз бях писала, че искам и пощенските - 25 лв ...

Ето карта днес от потвърждението от Пей пал, че случаят се отсъжда в моя полза и ми възстановяват 65 паунда - Венера тъкмо е излязла от заточение - при мен е У2 в 8 дом, Марс и Плутон се сливат във 2 дом.
подобна история слушах в  разговор на случайна жена в метрото,само,че тя е реагирала веднага след като е получила  в пейпал споразумение за абонамент ,обаждала се е и на м тел и оттам са дали телефон ,на  който да се обади и откаже абонамента,беше много афектирана и за 20 минути нe спря да говори,на упоменатия телефон са казали,че отменят абонамента и тя поискала потвърждение за отмяна да й изпратят ,а те казали,че не е необходимо,разговора е достатъчно потвърждение.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Събитийни карти
« Отговор #40 -: Октомври 16, 2017, 12:02:07 am »
Романтика, договорът ако се брои като да си се оттеглила от "стара" си работа, тогава същия ще поддържа известно време спокойствие,  някаква финансова стабилност. Подписваш на последна четвърт, Меркурий още не е в градуса, в който е спрял ретро, АСЦ е в ранен градус, Сатурн в 1-ви , очакваш, настроена си отново да не те разочароват, да срещаш трудности, с квадратура към 10-ти или пък сякаш си била 'принудена" да подпише в периода този договор. Сатурн е и у 3-ти дом, страх те как да подходиш, резервирана си, да усещаш в началото неприветливост, но пък си готова да се трудиш упорито и да блеснеш. Меркурий и Юпитер ще направят съвпад този месец, като управители на картата. Очакваш тук да подкрепят твоите версии, методика на преподаване, да споделят убежденията ти, да споделиш същите по открит начин- дали ?
На същата работа съм, но с нов договор - за пълен щат.
Тази работа, от както я почнах преди 2г. все договорите ги преподписвам около ретро Меркурий.
Атмосферата е Сатурнова. Нямам приятели, а и на работно място избягвам да имам такива. Просто гледам да си върша работата. Спрях да имам очаквания.
Благодаря!

Ами не казваш каква е работата и за колко време сте се договорили.
Стабилни доходи, гарантирани от разходящия секстил на Юпитер У1 и Сатурн У2, У3, но Сатурн в 1д показва, че няма да са лесни пари, ще ти е трудно, а предстоящата опозиция с ретро Уран У3 ме кара да мисля, че съвсем неочаквано може да бъде прекратен от самата теб договора, поради нова, по-хубава работа или поне ще имаш такива помисли. При всички случаи фирмата е в по-добра позиция и на печалба по тази карта, а ти ще си с вързани ръце.
В сферата на образованието съм. Договорът няма срок.
Трудности има, като във всяка работа.
Благодаря!

« Последна редакция: Февруари 05, 2019, 11:41:45 pm от romantica »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Събитийни карти
« Отговор #41 -: Октомври 17, 2017, 06:19:39 pm »
Пускам събитийна карта от второто кучешко дело-аз с/у Общината. Гледах себе си като аутсайдер- Давид по 7дом, както и при първото дело. Тук нещата ми изглеждаха по-объркани и трудни за мен, отколкото при първото ,където си личеше, че нещо ши са аресаме със съдийката ,без да ми се вярваше как ще стане. Но стана и се стигна до 2ро дело. Тук после ще гледам пак ,ама не ми бяха добри перспективите по 7 дом.. Към днешна дата получих призовка и ходих до съда -Давид, тоест аз за сега победи Голиат -общината без адвокат. Глобата ми е отменена от съда, но тече 14 дневен срок, в който общината може да обжалва решението. Надявам се да не- и  да победя окончателно .Победата е морално удуволетворение, защото не можех да се примиря, а пък и всички казвaха ,че нямам шанс. В общи линии в ролята си на адвокат се справих на магия от жанра на комедийният магизъм  ;D 

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Събитийни карти
« Отговор #42 -: Октомври 17, 2017, 06:24:31 pm »
Всъщност още на първото дело юни Ви казах, че щом на 11 09 паднаха кулите Близнаци на този 11 09 ще падне и Голиат. Което означава ,че като риба, освен да сръбвам имам и пророческо  зърно  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събитийни карти
« Отговор #43 -: Октомври 17, 2017, 07:52:59 pm »
Ребека, у5-ти е тригон с уАСЦ, т.е. ти, Юпитер е в 1-ви дом, секстил с Венера,у5-ти е в 9-ти на "противника", а у на твоя 9-ти дом е съвпад с у 7-ми в 11-ти. В час на Сатурн е добре да се разглеждат юридически дела, свързани с проверка, като се съблюдават законите и се придържа към договореностите; Луната е намаляваща, значи трябва да се приключва  с този казус. Сигнификаторите и на двете страни не са силно поставени, но Юпитер -Уран може да  е дал едно рамо. Не мисля, че точно си спечелила делото, а просто си се разминала с протакване, може би не им се занимава с такъв казус. Луната в Телец, в 8-ми дом  е действала като "покровител" , "подкрепяща" от някаква кауза в в твоя полза. Венера е с възела, демек може и да си "платиш" даже и символично, за да не се раздуха такъв тип случай-пълен 11-ти дом, със сигнификаторите, Луна, Венера над хоризонта. Ти имаш ли някаква връзка между Слънце- Сатурн по натал, по транзит знам, че имаш и Меркурий- Марс по натал ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събитийни карти
« Отговор #44 -: Октомври 17, 2017, 08:01:09 pm »
Пускам събитийна карта от второто кучешко дело-аз с/у Общината. Гледах себе си като аутсайдер- Давид по 7дом, както и при първото дело. Тук нещата ми изглеждаха по-объркани и трудни за мен, отколкото при първото ,където си личеше, че нещо ши са аресаме със съдийката ,без да ми се вярваше как ще стане. Но стана и се стигна до 2ро дело. Тук после ще гледам пак ,ама не ми бяха добри перспективите по 7 дом.. Към днешна дата получих призовка и ходих до съда -Давид, тоест аз за сега победи Голиат -общината без адвокат. Глобата ми е отменена от съда, но тече 14 дневен срок, в който общината може да обжалва решението. Надявам се да не- и  да победя окончателно .Победата е морално удуволетворение, защото не можех да се примиря, а пък и всички казвaха ,че нямам шанс. В общи линии в ролята си на адвокат се справих на магия от жанра на комедийният магизъм  ;D
А защо се гледаш по 7д.? Не питаш за друг, ти си завела делото, значи си по 1д.
И според мен общината ще обжалва, няма да се мине току-така да загуби пари. Луната У10 в сходящ квадрат със СЛВ, победата ще ти се изплъзне.